Jaké stěrače?Valeo?:)

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 08:02

Zdravim, chci se zeptat, jaké používáte stěrače?

Já zatim kupoval dvoje ( bohužel vždy na pumpě ) a bud stíraly s čárkama nebo vrzaly...

Chtěl bych asi něco s měkčí gumičkou nebo prostě něco lepšího..

Co řikáte na stěrače Valeo? Dělaí typy Compact a Silencio. Stojí 2ks kolem 350,-
Maj to v autekellly, mám to blízko a mám tam docela slevu...

Díky za odpovědi..

Ptám se, protože chci stírat a ne vrzat :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 16. 3. 2007 08:26

only BOSCH AERO TWIN :tleskani
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomasLJ70 16. 3. 2007 08:31

Já mám nejlepší zkušennosti s normálníma gumičkama na Favorita. Akorád je s tim práce, nasadit je mezi ty dva plíšky. U mojí Toyotky pak stírají asi rok velmi pěkně.
Chtěl jsem zkusit změnu a v autokelli koupil ty v plastové liště, údajně jsou grafitové. Stíraj dobře, ale to vrzání je hrozný.
TomasLJ70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 08:34

lumpo: Nexistuje :D Ted na ně koukám a litr za stěrače se mi dávat nechce, stejně věšinou jezdim jenom když je hezky :) A slyšel jsem, že se dost kradou...:-(


Tomas: No, a nevíš značku tech co vražou? Abych se jim vyhnul
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 3. 2007 08:37

Koby píše:Co řikáte na stěrače Valeo? Dělaí typy Compact a Silencio. Stojí 2ks kolem 350,-m/quote]


Tak to se dají i levněji. Já je kupoval za cca 280 v Olomouci. Mám je od léta. Stírají, nehlučí, tak jak má každý stěrač dělat, ale že by 100% seděly na skle to zase nemůžu říct. Ale lepší jak Bosch ve stejné cenové kategorii.
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka__S 16. 3. 2007 08:40

Mám skvělé zkušenosti s Bosch a SWF (prvovýroba pro Škodu). Valeo také nemusí být špatné. Párkrát jsme zkusil No Name a dopadlo to žalostně. Investice do značkových se rozhodně vyplatí. Teď mám Bosch AeroTwin a po téměř roce používání stírají bez jakýchkoliv mokrých stop - prakticky jako nové a jsou absolutně tiché.
Naposledy upravil Jirka__S dne 16. 3. 2007 08:42, celkově upraveno 1
Octavia II RS 2,0 TFSI
Jirka__S
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 08:41

ka-spel: No, tak to už mi je jedno jestli +- 50 a hlavně tam mám nákou slevu, asi 30%... Nevíš náhodou jakej ten typ máš vid?
Dělaj tři. Ten nejdražší jsou takopvý ty plácačky co maj nový auta, neco jako ty Aero twin, BMW, nová Fabie a podobně... Pak náký ty Compact a Silencio a tam nevim jakej je rozdíl krom ceny :) Ty Dražší maj nákej senzor opotřebení nebo co to je, ale to je spíš asi spíš takovgá nefunnkčí blbost, aby mohli navýšit cenu.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 3. 2007 08:48

ja sem koupil nejake nemecke a sem 90% spokojeny, vice to snad uz nejde, a na to ze staly 80kc kus... (Jsou hodne podobne obyc. BOSCHum :)
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 3. 2007 08:50

Koby píše:ka-spel: No, tak to už mi je jedno jestli +- 50 a hlavně tam mám nákou slevu, asi 30%... Nevíš náhodou jakej ten typ máš vid?
Dělaj tři. Ten nejdražší jsou takopvý ty plácačky co maj nový auta, neco jako ty Aero twin, BMW, nová Fabie a podobně... Pak náký ty Compact a Silencio a tam nevim jakej je rozdíl krom ceny :) Ty Dražší maj nákej senzor opotřebení nebo co to je, ale to je spíš asi spíš takovgá nefunnkčí blbost, aby mohli navýšit cenu.
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 08:50

jean: Já když koupim třeba za 400,- tak stojej za ***** :D nehcápu...Zisti jejich značku :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 08:54

ka-spel: Díkes moc
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lumpo 16. 3. 2007 09:15

Koby - litr? kde žiješ? dají se sehnat za 700 - jinak jaký máš rozm stěračů?
Lumpo
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 16. 3. 2007 09:20

lumpo: No, nevim, já tak namátkou kouknul na net a viděl jsem tam akční cenu 990,- :)

Rozmer zatim nevim.

No, za 700,- bych už uvažoval :) Ale nevim, hodit tyhle stěrače na starý auto... Mě se moc nelíbej, i když vim že řešit design u stěraču je pikačovina!! :(

Jinak co to máš za avatar?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 16. 3. 2007 09:23

Koby: Ano, valea jsem kupoval zhruba za tu cenu jak uvádíš. Stírali dobře. Prodejce mi sice tvrdil, že tam jsou silikonový gumičky, ale prd, byly tam grafitový :)
Teď si do těch ramínek kupuju pár grafitových gumiček za 50,- Kč
Stírají parádně, nevržou. Akorát když je, teda spíš když bylo, okolo nuly nebo pod, tak než se ohřálo čelní sklo, tak docela mizerně stírají, zůstavají po nich čáry po skle. Ale to tak prvních 5 - 10 minut jízdy, pak už stírají dobře.
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 16. 3. 2007 09:24

Koby píše:jean: Já když koupim třeba za 400,- tak stojej za **** :D nehcápu...Zisti jejich značku :))/quote]

OK, mam jejich obal v cliu... tak kdyz tak pak SZ kdybych zapomnel...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků