WAP?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 26. 2. 2014 03:50

Moucha píše:Mfilipoj: si s tím hraju a rotační kartác mám tenhle, točí se to celé

jo, tu jsem mel. Je k nicemu, otaci se sice cela, ale dost pomalu. Otaci se, i kdyz se pritlaci na karoserii, stejne ale zustanou spinave plamy.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 2. 2014 07:32

sprint píše:V časopisu Motocykl je test levných wapek a jednoznačně nejlepší Karcher a Nilfisk, ostatní propadák.

A ktere ostatni tam jsou?
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod mfilip 26. 2. 2014 07:37

No zrovna Nilfisk. Koupeny v OBI. Po 14 dnech vymena rotacni trysky. Tryskal jen paprsek vody. Po mesici cosi ruplo zacal tect. Mesic v oprave. Vymena cerpadla. Po 14 dnech zase, rup a zacal tect, vymena cerpadla. Ted cekam na 4. poruchu, dostanu penize a koupim jinou a Nilfisk to asi nebude.
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 26. 2. 2014 07:45

Nilfisk máme doma už 5 let a bez problému, jen popraskala guma na panceřové hadici.

-- 26. 2. 2014 07:46 --

Slawall píše:
sprint píše:V časopisu Motocykl je test levných wapek a jednoznačně nejlepší Karcher a Nilfisk, ostatní propadák.

A ktere ostatni tam jsou?

Nilfisk, Kärcher, Herkules, Lux, Power Plus, Skil, Trend Line, Makita, Bosch

seřazeno od nejlepší po nejhorší
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 2. 2014 07:48

Kurna Lavor wapky snad nikdpo netestuje. :D Je to tusim Francie a mi doma fachci uz nekolik let bez problemu.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Vana666 26. 2. 2014 08:21

karcher mám sedmnáctý rok a furt funguje
už jsem zničil dvě trysky a VT hadici ale čerpadlo jede dál bez jakékoliv údržby
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod mfilip 26. 2. 2014 09:22

Ja pouzival od Karchera tu radu 2.xx a u obou odesly po 3 letech cerpadla.
mfilip
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 2. 2014 10:02

ten Nilfisk je třeba pro mě moc plastový, tenké plasty.. bál jsem se o ně už když jsem na ně šahal, lae někam domu ke garáži to je super
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I..nove 26. 2. 2014 10:30

Prdet na wapku. Pokud mas **** motor, kup carlan v kelly a pak ti stavi troska vody a motor budes mit jak novej.
Jen to nedelej doma na zahradce bo ti tam neporoste pravdepodobne jeste dve stoleti trava jakej je to kentus :-D
..H.A.Z.I..nove
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 2. 2014 10:40

A hliník se odstěhoval do Humpolce.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 26. 2. 2014 10:47

Moucha píše:

ten Nilfisk je třeba pro mě moc plastový, tenké plasty.. bál jsem se o ně už když jsem na ně šahal, lae někam domu ke garáži to je super

Tak si kup Kranzle. To je i pro hardcore.
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 2. 2014 10:51

já si nic kupovat už nepotřebuju
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod pota 9. 5. 2014 08:51

Má smysl koupě wapky do nějakých 3 tisíc? Nyní mám pouze hadici a sice opláchne z auta prach, auto namokří a po umytí houbou spláchne ten bordel, ale chtěl bych něco levného, co mi auto v podstatě opticky umyje bez použití houby.
Koukal jsem třeba na prcka Karcher K2, ale ani na YT jsem nenašel kloudné video, kde by s tím myli auto a netuším, zda je možnost si ji někde nejdříve vyzkoušet.
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod sprint 9. 5. 2014 09:03

Bez použití houby žádná wapka auto neumyje.
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 5. 2014 09:10

Sprinte s houbou seš stolet za opicema. Houbou si akorát dodřeš lak. Pokud ne ovečku, tak aspoň nějakou huňatou žinylkovou.
ka-spel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka