Detektory policejních radarů

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tequila 26. 10. 2006 18:07

Také doupřesním :-) Info o přestupku mi volali známí z DI, kteří dřív pokuty rovnou zahazovali a teď už nemůžou :-( Aniž bych fotku viděl, tak dopředu vím, že na ní nejsem poznat, mám staženou sluneční clonu, jel jsem 83 a že to bylo na 70, a že to je normálně za 1000 a 2 body. Že použiju §12 odst.3 (...osoba blízká...) je jasný a že to projde vím. O dalších oznámeních sem dám taky vědět, protože tam tak jezdím pořád. Význam mýho varování je informovat všechny o změně nastavení, ke kterýmu tam pravděpodobně došlo. Moje domněnka je že na 70 mají nastaveno 80.
Tequila
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 26. 10. 2006 18:14

Já tam jezdím 80-85 což je reálných 72-77km/h a vždy se clonou, takže asi nic nepřijde.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod b 26. 10. 2006 21:41

2 Josef: psal jsi, ze mas falesny poplach u tanciciho domu. To same jsem mel dnes s V1, ale jen zezadu, kdyz uz jsem vyjizdel z krizovatky z mostu smerem na Karlak.
Pak jsem mel fal. poplach na Zlicine, nahore na tom nadjezdu co spojuje valstne obe strany nakupnich center. Na urovni krizovatky na svetlech kousek nad KFC. Tak jsem to tam cele projezdil, vsechny 4 smery (i dalnici), nikde nic, jen tam nahore. Nejdriv jsem myslel ze to jde z Benzinky (Globusove), ale pak jsem primo na krizovatce (nad KFC) spatril na lampe kameru, a nejakou stribrnou kouli, nebo co to je. Kdyz jsem stal pod ni, tak mi to ukazovalo carku (radar na moji urovni), a jak jsem vyjel z krizovatky, tak ze je za mnou. Jinak poplach vzdy jenom uroven 1.
Jeste jsem zapomel, ze jsem navolil v programu vetsi citlivost Ka. Jinak zapnute Eur (u), POP off. A "guard" on.
V1
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 27. 10. 2006 09:12

Citlivost se u V1 nenastavuje, je to jen nastavení citlivosti zobrazení poplachového signálu (signal-strenght meter) a nemá vliv na citlivost pásma Ka. Ostatní nastavení je OK.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Sekáč 29. 10. 2006 02:14

Sekáč
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Snail 29. 10. 2006 23:05

zdravím po týdnu ve státech. ad V1- tři dny jsem chodila pěšky po celým washingtonu včetně Georgetownu a pak jsem strávila x hodin v místním mallu (pentagon city), ale prodejce AR jsem nenašla. Ne že bych je extra hledala, ale na každým rohu opravdu nejsou.
Neměla jsem k dispozici auto, takže do největšího mallu jsem se nedostala.
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Hery 30. 10. 2006 10:54

Snail:to bude možná tím že jsou v tomto státě zakázaný 8)
Hery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hery 30. 10. 2006 13:14

Kanada je v haji uplně, tam ti ho nechaj přejet svim vlastnim autem a ještě zaplatíš pěknou dardu. :D
Hery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 30. 10. 2006 20:39

Hery: Nekecej :D v Kanadě ? v Mecce Beltronicsu ? :)) to je sranda :D
4 techničáky a všechno RWD
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod IceKiller 30. 10. 2006 22:30

nebylo by řešení pak mít AR v titanovém nebo jiném velmi odolném pouzdře? pak by jsi ho mohl přejíždět tam a zpět do aleluja.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod cluck 31. 10. 2006 20:26

Dnes cca v 9:20hod jsem jel kolem měření směr z příbrami do prahy, stáli s felicií tradičně na začátku prahy u benzínky ESSO na 50ce za zatáčkou před přechodem. Detekce byla strašná jen JEDNO pípnutí vyjel jsem ze zatáčky hned jsem spařil bradavici a stál jsem nabrzdě. měl jsem tam 80Km/h. Asi po 300metrech to vybirali, ale mě nechali jet, nejspis jsem to ve spravny cas probrzdil......
BEL 945CZ
Škoda Fabia Combi 1.9TDI PD 96kw
cluck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sokolda 31. 10. 2006 20:48

cluck píše:Dnes cca v 9:20hod jsem jel kolem měření směr z příbrami do prahy, stáli s felicií tradičně na začátku prahy u benzínky ESSO na 50ce za zatáčkou před přechodem. Detekce byla strašná jen JEDNO pípnutí vyjel jsem ze zatáčky hned jsem spařil bradavici a stál jsem nabrzdě. měl jsem tam 80Km/h. Asi po 300metrech to vybirali, ale mě nechali jet, nejspis jsem to ve spravny cas probrzdil...... /quote]

No tak to je divný, já tam minulý týden jel 2X a taky jsem měl pokaždé jen 1 max2 pípnutí a ani jednou tam radar nebyl, píplo to vždy cca 50-70M před přechodem.(Směr Praha) :hm
Pátek 13-tého a hra o G1 ????? JE TAM !!!!
Sokolda
Nováček

Odeslat příspěvekod cluck 2. 11. 2006 08:11

Sokolda píše:
cluck píše:Dnes cca v 9:20hod jsem jel kolem měření směr z příbrami do prahy, stáli s felicií tradičně na začátku prahy u benzínky ESSO na 50ce za zatáčkou před přechodem. Detekce byla strašná jen JEDNO pípnutí vyjel jsem ze zatáčky hned jsem spařil bradavici a stál jsem nabrzdě. měl jsem tam 80Km/h. Asi po 300metrech to vybirali, ale mě nechali jet, nejspis jsem to ve spravny cas probrzdil...... /quote]

No tak to je divný, já tam minulý týden jel 2X a taky jsem měl pokaždé jen 1 max2 pípnutí a ani jednou tam radar nebyl, píplo to vždy cca 50-70M před přechodem.(Směr Praha) :hm>/quote]

Já měl něco podobného, ale v opačném směru, Praha---Příbram.
Jinak dnes ráno už jsem měl LASER ALERT na evropské, průjezdní kamery už jsou funkční!!!!!!!!!!
BEL 945CZ
Škoda Fabia Combi 1.9TDI PD 96kw
cluck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod derrick2005 3. 11. 2006 16:16

laser alert som mal aj ja - pred zlichovskym tunelom smerom od radlicke na jizni spojku... kde tam ta kamera je?
derrick2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x2005 4. 11. 2006 16:47

cca tady je začátek Loc: 50°3'28.93"N,14°24'24.66"E
http://mapy.seznam.cz/?mapType=base&zoo ... _150226817
x2005
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka