servis DALCAR

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod shark (novy) 26. 4. 2006 09:17

panove, nemzte zkusenosti se servisem DALCAR ? Delaji hlavne Mitsubishi, ale i ostatni. Jsou to pry lide z byvaleho Deznla, kterej byl dealerem Mitsubishi.

Pokud u nich nekdo byl, uvitam jeho pripadne zkusenosti at uz negativni nebo pozitivni.
diky
shark (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shark (novy) 19. 5. 2006 06:28

koukam, ze v dalacru jeste nikdo nebyl ...no co se da delat, asi budu muset byt prvni...;-(
shark (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petano 23. 5. 2006 10:20

Tak napis jak jsi dopad
Petano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shark (novy) 24. 5. 2006 07:45

no , moc se mi tam nechce. volal jsem tam a vymena oleje atd, celkove kontrola pri cca 200 000 stoji cca 7000 kc.

to se mi zda dost.

no jeste uvidim.
shark (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek71 24. 5. 2006 07:51

shark:
Cena sa mi zdá v pohode, ak teda urobia komplet diagnostiku - brzdy, tlmiče, geometria, výfuk, všetky možné kontroly, atď...
Lexus GS 450h Premium 2013
Sony KD-55XE9005 + TV Box X96 (S905X) + LibreELEC
Onkyo TX-L20D + repro Elac FS 78
Marek71
Inventář

Odeslat příspěvekod Rs. 24. 5. 2006 07:54

nechci Ti do toho remcat, ale kdyz odrazis ceny beznych veci (oleje, filtry, brzdovka atd ..)
tak celkova kontrola auta je prace na cely den, potrebujes rozumne vybaveni - tj. minimalne 8 hodin prace za 3-4 tis ....
pokud je to prohlidka obvyklym stylem garancek (auto stoji ve dvore), je to drahe ..

takze bych se zajimal o provedene "ukony" a teprve potom hodnotil cenu.
Rs.
Štamgast

Odeslat příspěvekod sedlaken 27. 5. 2006 03:30

Spíš bych je nedoporučil - na to, že jde o neautorizovaný servis mají šílený hod. sazby - ještě vyšší než např. v autoriz. servisu Mitsubishi v Plzni. Byl jsem tam se staším Mitsub. na výměnu aut. převodovky, to za týden zvládli, v tom bych si nestěžoval. Udělali ale zbytečně další opravy navíc - pravda žádal jsem o ně, ale jen tehdy, pokud by byla oprava potřeba. Jak se následně ukázalo, vyměnili mi několik dílů zcela zbytečně. Jinak ta firma je strašně zapadlá na Hostivaři u trati. V podstatě ani normální silnice tam nevede. A znovu říkám - ty ceny fakt šílený. Pravdou je, že na neuatorizovaný servis používají profesionální a drahý vybavení - jak jsem se z rozhovoru doslechl, když jsem čekal u nich v servisu, většinu těch věcí koupili hodně lacino právě od Denzela. Čili netvrdím, že neumějí opravit, tvrdím jen, že jsou dost drazí a jako každý rádi si o něco víc přivydělají. D. Sedláček
sedlaken
Kolemjdoucí