Vaše oblíbená zimní kapalina do ostřikovačů skel

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hustoles 6. 12. 2005 14:34

Jakou rádi používáte, v jaké koncentraci proti zamrznutí. Já mám dobré zkušenosti s Glacidetem do -40st.C.Připadá mi, že obsahuje i nějaký saponát na dobré očištění skla. Jiné zn. /Sheron, NoFrost aj./ mi připadaly horší.Když jsem použil kapalinu do -20 st.C, stávalo se mi, že při rychlejší jízdě i za malého mrazu na skle mrzla.
"Vepřové zdražuje, ale sviní je všude pořád dost"
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod JardaB 6. 12. 2005 14:38

Ta nejlevnejsi, co je zrovna v akci :-)
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod p0etrik 6. 12. 2005 14:41

JardaB: Tak nejak.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod HOOK 6. 12. 2005 14:46

kupoval jsem vzdycky do -40ti a pak redil, tak to vyslo nejlevneji, letos je ale nejak podrazili.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod mabosk 6. 12. 2005 14:49

Tu co Shell predava pod vlastnou znackou, lebo sa mi zda ze najmenej ***** a najlepsie do -80 (pri 200 ked je vonku -5 tak -20 mi mrzne rovno na skle) :o
mabosk
Inventář

Odeslat příspěvekod germi123 6. 12. 2005 14:59

Já kupuju obyčejný modrý Glykol co mají na pumpách do -40 (-45) 4 litrový kanystr a ředim to tak na -10 (-15) když teď nejsou mrazy. A jsem spokojenej :-)
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod HOOK 6. 12. 2005 15:01

Jinak panove pozor, vy co se nachazite na morave udajne ma poradne snezit http://www.novinky.cz/domaci/71455-mete ... zenim.html
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Rs. 6. 12. 2005 15:12

"moje oblibena znacka vina je RUM" :D
jinak kupuju "akcni" -18 v hypermarketu a az na mirne namrzani pri -10 (coz je vyjmecne) neni problem.
Rs.
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 12. 2005 15:16

levne sracky typu Sheron maji nevyhodu, ze asi netvori homogenni smes, protoze zkusenost s tim mam, ze namrzaji pri znatelne vyssi teplote, nez do jake maji byt nemrznouci. A to je neredim. Cili resim to znackovyma Shell nebo OMV
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 6. 12. 2005 16:43

tiez kupujem na shellke a som s nou spokojny nezamrza
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Laff 6. 12. 2005 16:51

Vzdycky sahnu po necem co je modre a je na tom velkymi pismeny alespon -20 st.C. Znacku neresim, spis kouknu po cene abych za to neplatil stejne jak za synteticky motorovy olej ;)
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 12. 2005 17:04

Laff píše:Vzdycky sahnu po necem co je modre a je na tom velkymi pismeny alespon -20 st.C. Znacku neresim, spis kouknu po cene abych za to neplatil stejne jak za synteticky motorovy olej ;)

tak nemrzku za 3l za 8 stovek, to jsem jeste veru nevidel :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod kvytko 6. 12. 2005 17:15

vybírám podle ceny :lol:
kvytko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laff 6. 12. 2005 17:15

fija píše:tak nemrzku za 3l za 8 stovek, to jsem jeste veru nevidel :-)

Mam-li se vyjadrit presne, byla to hyperbola. Vsichni pochopili ;)
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 12. 2005 17:27

Laff píše:Mam-li se vyjadrit presne, byla to hyperbola. Vsichni pochopili ;)

co chceš - v palici mám *****áno a když se rozdával rozum, byl jsem nemocnej :wink:
Jináč jsem to ale pochopil a reagoval ve stejném duchu 8)
anonymni

Další stránka