Nevýhody kombi?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kmarty 10. 11. 2005 13:16

Dr.S píše:Takova mala definice kombi (podle mne)
jsi sam a balis kocky - kombi je pro starce
mas rodinu 1 dite - Kombi nepotrebujes
Mas 2-3 deti - kombi je nutnosti
mas 3-vice deti - kombi nepotrebujes (kup si autobus :D )

Bez zadnyho rejpani: Kolik mas deti? Ja totiz musel jit do kombika uz pri prvnim.
kmarty
Nováček

Odeslat příspěvekod gespa_64 10. 11. 2005 13:16

[quote="xKuba"]Docela se divim, ze tady jeste nikdo nezminil tzv. krabicove kombi...Berlingo,Partner,Kangoo...a jejich + a - oproti normalnim kombi...[/quote]

To su take zivnostnicke dodavky - uz z podielu vymenovanych sa da vytusit, ze su produktom francuzsky "rozevlateho" zivota - (a rovnakeho pristupu k oddeleniu podnikania od sukromneho vyuzivania :-)

Vyhoda: Velky objem nakladneho priestoru, vynikajuci pristup
Pokial ide o jazdenie po meste - hlucnejsie
Pokial ide o dovolenkove auto - mimo mesta trpi vysokym aerodynamickym odporom.
AK sa vezu viac ako dvaja, vzadu je to plechovejsie, vozi sa (vzhladom na aerodynamicky odpor poriadne drahy Vzduch nad hlavami).
Vyhovuje vyznavacom sportov narocnym na vlastnu vybavu (kajaky, lezenie etc...) spravcidla ale ide o auto "s materialom" osoby sa vezu inde.

Image - nestaram sa aako vyzeram, hlavne ze sa veziem.
gespa_64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.S 10. 11. 2005 13:22

ted mam treti (10, 4, 0.5 roku). celkem se to srovna. cim starsi tim mene vecí. Mne staci na tyden to co ostatnim na 1 den
Dr.S
Nováček

Odeslat příspěvekod PETULKA (novy) 10. 11. 2005 13:33

Nemam zatim zadne dite a stejne preferuju kombi. A pro ty, co maji prachy, jsou tady stylovky typu Allroad nebo S4/S6 Avant, ktere jsou podle me naaadherne a rozhodne nejsou pro starce. Pokud zrovna neprozivaji nejakou krizi identitiy a nechteji se dostat do mladsich let pomoci nejakeho nadupaneho auta, ale to spis voli nejaky sportak. Ted byl v Autotipu srovnavaci test 911ky a Audi S4 a ikdyz vyhralo Porsche, tak kombik nezaostaval... A nechat si u sportovniho auta odecist DPH je proste fajn.
Škoda Octavia Combi II FL 1.9 TDI
PETULKA (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod kubakod 10. 11. 2005 16:54

goes píše:kubakod: tvoje bezmezna laska k tvemu autu je obecne znama :) Kazdopadne spini se drtiva vetsina kombiku vsech znacek a modelu...

ja jen kdyby tu byl treba nekdo novej :-D
a pak, opakovani matka moudrosti...
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Driver 10. 11. 2005 17:30

No, takový 5kový bávo v kombiku s m-packetem, nebo třeba Audi RS6 avant vypadají fakt super a rozhodně bych se za to nestyděl ani při balení koček...
Das Auto
Driver
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lumpo 10. 11. 2005 18:18

Může mi říct co v těch kombících všichni převážíte??? Já mám 130l kufr a nikdy se mi ho nepodařilo zaplnit. Max do 50% (jedna basa piva). Když jedu na dovolenou, stačí mi 2 trika a kreditka ne? Když kupuju ledničku, tak mi ji přivezou až do kuchyně :hm To sebou vážně vozíte tolik náhradních dílů??? Já mám jen krabičku se žárovkama a pár pojistek... :wink:
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lumpo 10. 11. 2005 18:18

Driver: pcheééé - ty balíš kočky na auto??? Mr. Green :tleskani
Lumpo
Inventář

Odeslat příspěvekod kubakod 10. 11. 2005 18:33

ja se v kufru treba muzu pohodlne vyspat, obcas to i delam
kdyz sem vezl 4 metrovku koberec, precejenom sem musel nechat viko pootevrene, ale couhalo cca pul metru
na dovolenou sklopim zadni sedadla a kola polozim bez rozebirani do kufru :-)
sice je fajn, ze ti spotrebice, nabytek, stavebniny apod privezou, ale az maji cas, kdezto ja chci vsechno hned
jinak samozrejme obesel bych se i bez kombi, i bez auta koneckoncu
"balit kocky" uz samo o sobe vyjadruje, ze autor vyroku neni v teto oblasti prilis uspesny :-D protoze kdo je, nepotrebuje balit kocky ;-) ono zenska kterea se necha sbalit na auto sotva poskytne kvalitni sex, spis to je koledovani o pruser 15- :o
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 11. 2005 18:39

kubakod: ja vezl 4 metrovy koberec v 3D golfu druhe generace. Taky jsem mel viko zvedle a z auta koukal dvoumetrovy lauf :) a neuveris, ale lezi mi na zemi :) tak proc kombika :)
anonymni

Odeslat příspěvekod kubakod 10. 11. 2005 18:41

goes, no, na to se neda nic rict :-D
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod loop 10. 11. 2005 19:28

lumpo: vozím manželku, dvě děti, kočárek, kolo, koloběžku, skate, tašky s oblečením a nevím čím, přesouvám kytky mezi Prahou a chalupou atd. Vůbec není problém kufr naložit, naopak přemýšlím o boxu na střechu - hlavně na zimu.
Navíc se mi kombi líbí a nemám potřebu jezdit v sedanu, a už se mi stalo, že jsem jsem vyslech jak hezká blondýna říká partnerovi, že to je pořádné auto, které by chtěla.
No a k prvotní otázce, žádné nevýhody kombi nespatřuji, jen výhody.
loop
Štamgast

Odeslat příspěvekod gogo2 10. 11. 2005 19:52

Lumpo píše:Driver: pcheééé - ty balíš kočky na auto??? Mr. Green :tleskanik/quote]

Sorry za OT, ale musim: na Logana se dá sbalit dost bab, ale holt se člověk musí smířit s tím, že je to buď důchodkyně, nebo matka minimálně od 2, ale spíš od 3 dětí, nikdo jinej neocení kombinaci nízké ceny a velkého prostoru a kufru.
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, 2013 ("Však je to Pežót, nie?")
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW (2008 - 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, (2005 - 2011)
gogo2
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dix_ 10. 11. 2005 20:13

Driver píše:No, takový 5kový bávo v kombiku s m-packetem, nebo třeba Audi RS6 avant vypadají fakt super a rozhodně bych se za to nestyděl ani při balení koček... /quote]

Na balení holek nepotřebuješ auto,to podle mě může být překážkou.Lepší je to na ulici a na schůzku buď dojít pěšky nebo MHD.
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 10. 11. 2005 20:26

Tak záleží jaký holky balíš. Některý krávy jdou jen za tím, co vidí, tzn. oblečení, auto, prachy... Takový fakt nesnášim! Ale nebudem to tady řešit. Kombi je super věc a fakt teď už si cestu někam pod stan s kámošema nebo na dovolenou v sedanu nebo hatchbaku neumim představit
Das Auto
Driver
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka