Nevýhody kombi?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PETULKA (novy) 9. 11. 2005 19:45

xKuba: Ty dane se neplati na NIC - z ceho myslis, ze se plati cesty, skoly, urednici, ti, co nam tak skvele vladnou ( irony), atp. atp... To, jak se vyuzivaji, je vec jina, ale pokud pises ... penize z letni brigady..., znamena to, ze jsi pravdepodobne student, a tak si platis skolu... Jinak s tim N1 je to pravda, ja jsem oddelal mriz po prijezdu z autosalonu a pak jsem ji pred prodejem namontoval ( teda nechal namontovat v servisu, protoze mi to nejak neslo...). Ale kdyz jsme treba staveli barak, tak byly vyhody kombi nezanedbatelne, kolik se v nem odvezlo pytlu cementu, bas lahvacu pro remeslniky a vseho jineho stavebniho materialu, stacilo sklopit sedacky, dat tam igelit a bylo to... To by se sedanem neslo.
Škoda Octavia Combi II FL 1.9 TDI
PETULKA (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod Kubax 9. 11. 2005 20:03

Petulka: z me odpovedi to mohlo vypadat jako ze jsem mlady anarchista...ale neni to tak :lol:
samozrejme ze vim, ze dane nejsou za nic,akorat me stve koho s tim stat podporuje (nezamestnane co zneuzivaji system, vezne co odmitnou pracovat...) a s.e.r.e me ze takovyhle individua sponzoruji...

k tematu:
pro me je kombi mnohdy hezci nez zakladni sedan/hatch
-fabie combi je jedinna varianta o ktere bych uvazoval

image
-kombi ma (podle me) lepsi image

prostorny skladny kufr (vetsinou)
-pro me jako budouciho podnikatele v IT

lepsi jizdni vlastnosti a aeorodynamika
-nemuzu posoudit, jelikoz jsem jeste z zadnym kombi nejezdil
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod PETULKA (novy) 9. 11. 2005 20:13

xKuba: Ja to tak nemyslel, taky me stve, za co nas stat nase tezce vydrene korunky vyhazuje...

A k image kombiku - jsou proste hezci - Octavie 1+2, Mondea, Laguny, Vectry, Fabie... Jsou vyjimky ( MB C+E-klasse napr.), ale pro me jsou obecne kombiky hezci. K jizdnim vlastnostem mi to prijde stejne, ale nemuzu moc soudit, jak uz jsem psal, sedany moc neznam.
Škoda Octavia Combi II FL 1.9 TDI
PETULKA (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod cookiemonster 9. 11. 2005 20:20

Tiez mam kombik a kedze v nom vozim aj rodinu, obcas ma napada, co by sa stalo s vecami v kufri keby som sa nedajboze prevratil. Udrzala by ich tam tak plachta alebo by lietali po celom aute? Pri tej druhej moznosti mi prechadza mraz po chrbte ...
cookiemonster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubax 9. 11. 2005 20:52

Docela se divim, ze tady jeste nikdo nezminil tzv. krabicove kombi...Berlingo,Partner,Kangoo...a jejich + a - oproti normalnim kombi...
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod Moose 9. 11. 2005 21:11

ja jsem se s vecma v kufru proletěl. šel jsem přes střechu a skončil jsem na boku.
moc věcí jsem nastesti nevezl, jen dve tiskarny v kufru a tři flašky alkoholu(nenačaté :-D) za sedačkou řidiče .
tiskárny zůstaly kupodivu v kufru, flašky byly na boku jedna u spolujezdce, ostatni za spolujezdcem. a to jsem šel přes střechu stylem pana-orel- čumákem dolu, na střechu a na bok... (na paní řidičku z Aše která neví co to je přednost v jízdě jen tak nezapomenu...-nedala přednost, bum do ní,airbagy ven, do příkopu, budka, nastesti jen plechy)
Moose

Odeslat příspěvekod kubakod 9. 11. 2005 21:13

kdosi psal ze se u kobi spini okna
toz u avanta ne, je tam takovy maly spojlerek a pokud clovek nejede min jak 25 km/h, nepadne na zadni sklo ani kapka

a pro driver: jak muzes posoudit jestli je kombi mene nedotacive? mas snad najeto s konkretnim modelem s kombi i nekombi? jinak to totiz posoudit nejde :-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moose 9. 11. 2005 21:17

kubakod: teda u audi 80 avant a A4 avant se ten zadek zašpiní... i když neprší tak je zacákanej od kol... (zástěrky máme)
Moose

Odeslat příspěvekod kubakod 9. 11. 2005 21:33

Moose: kdyz se mrknes na to auto v mem avataru (ktere sice neni moje, ale je podobne), tak zadni sklo ma takovy zvlastni tvar. Nejdriv se asi 70 cm svazuje pod ostrym uhlem a pak je zlom a za nim je jeste asi 15 cm to sklo temer kolme k zemi. No a na tom zlomu je takovy cerny asi peticentimetrovy spojlerek a ten nepusti ani kapku :-) zajimave ze nemeli neco takoveho i pro 80ku. Jinac pro pripady, ze se zastavi, je na tom skle i sterac ;-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kubakod 9. 11. 2005 21:35

ale abych dal za pravdu lumpovi ci komu, je pravda, ze u takove fabie se prave jizdou sklo spini. to je dobry protipol, ja se svym autem nesmim zastavit, pak na nej padaji kapky, a ve fabii se nesmis rozjet, pak na nej strika od kol :-)
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 11. 2005 21:44

kubakod: tvoje bezmezna laska k tvemu autu je obecne znama :) Kazdopadne spini se drtiva vetsina kombiku vsech znacek a modelu...
anonymni

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 11. 2005 22:02

U sedanu umyvam zadni okno jednou za rok :P
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod kmarty 9. 11. 2005 22:03

xKuba píše:image

Jestlize tak uvazujes i o monterkach, pak nelze nesouhlasit. Kombik je skutecne delnik v monterkach.
kmarty
Nováček

Odeslat příspěvekod Kubax 9. 11. 2005 22:13

kmarty píše:
xKuba píše:image

Jestlize tak uvazujes i o monterkach, pak nelze nesouhlasit. Kombik je skutecne delnik v monterkach.

no o monterkach neuvazuju,ale obcas je je potreba prevezt neco vetsiho...a co se tyka te image tak mam nejak zafixovanou scenu z nejakeho filmu, uspesny manazer vystupujici z passatu variant...
navic jinou image bude mit felda kombi a jinou zase BMW 3/5 touring
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 11. 2005 22:16

xKuba: ano, Felda kombi ma jinou image nez 3/5 Tourin, ale 3/5 sedan ma vyssi image, nez combi... tedy az na absolutni vyjimky jsem se nesetkal s image vozy, ktere by byly combi. Teda krom vladnich pohrebnich vozu za X mega. Zbytek jsou vzdy sedany. Ani liftbacky to nejsou (snad krom ValSatisu ve Francii)... navic neznam luxusni limuziny ve tride A8--er7 atd. ktere by byly combi...
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka