Už je to tady(Passat-bubnování v přední nápravě)!

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pst 6. 9. 2005 08:41

Mám Passat TDI r.v.99. Po přečtení recenze Passatu jako ojetiny, jsem začal být až přecitlivělý ke své přední nápravě. I přes veškerou opatrnost se mi minulý týden začalo při přejetí nerovností ozývat na levé straně škubání (drkotání, bubnování) nevím jak to pojmenovat a to jenom při nízké rychlosti 20-30km/hod, cítím to i v noze na odkládací plošce. Znatelné je to zejména při zatížení levého kola tzn. v pravotočivé zatáčce. Před měsícem jsem byl v servisu kde mi dělali test tlumičů a vše bylo OK.
Prosím, o vaše zkušenosti a kolik si mám připravit peněz :hm .
pst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2005 08:49

Takže:

celá sada přední nápravy - od 13000 Kč
rameno zavěšení kola - horní - od 1840 Kč/kus
rameno zavěšení kola - spodní - od 2250 Kč/kus
přední stabilizátor - od 540 Kč/kus
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 6. 9. 2005 08:57

pst: videl bych to na ramena... pocital bych okolo 5 000...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pst 6. 9. 2005 09:12

a nemůžou to být pouze silent bloky?? v řízení se nic neprojevuje před měcícem mi při garančce řekli, že je přední náprava v dobrém stavu.
pst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iceman_21 6. 9. 2005 09:16

áááááá rychle se ho zbav :D Taky jsme to mel a opravy des bes
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Saman 6. 9. 2005 10:25

mam podobnou zkusenost a bylo to nakonec jen rozsipane lozisko, a kola mi vubec nehuceli, takze sem se taky divil, ale samozdrejme muze to byt i neco mnohem horsiho
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 6. 9. 2005 10:56

vem kus trubky a zkus zapáčit na jednorlivejch ramenech co se pohne v čepu jak nemá je v hajzlu
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod marepa 6. 9. 2005 11:28

s tou pakou opatrne :) at si neco neurves :D

jinak taky mne napadlo to, ze by to mohlo byt i lozisko
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod QX 6. 9. 2005 11:55

A neni teda mozny, ze tam nekde na predni naprave sedi nejakej zapomenutej bubenik? ;)
QX
Nováček

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 6. 9. 2005 13:39

lozisko bys poznal hucenim v zatacce,nebo pri pridani plynu,hezky to vyzkoumej a vymen....prodavat auto kvuli naprave by byla kravina
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MaxvRS 6. 9. 2005 21:42

Já mám 98 najeto 225tis. a ramena jsou total v hajzlu, přitom se žádné bouchání do nedávna neozývalo, jen takové podivné lehké vibrace z předku vozu. Silentbloky na horních ramenech jsou potrhané. Sada ramen v AutoKelly stojí 15600 a je dobré je vyměnit komplet. Mně řekli nejdřív ve VW servisu že mám špatné jedno rameno a pak v dalším neautoriz. servisu že je to komplet v ...
MaxvRS
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2005 21:43

MaxvRS: no jak chces, muzu ti zajistit cenu kolem 13k za sadu na pasika B5.. s DPH
anonymni

Odeslat příspěvekod MaxvRS 6. 9. 2005 22:05

goes píše:MaxvRS: no jak chces, muzu ti zajistit cenu kolem 13k za sadu na pasika B5.. s DPH

No zas aby to pak něco vydrželo, slyšel jsem že když koupíš tu nejlevnější tak je po 5000km zase v hajzlu. V servisu (neznačkovém) mi to nabízeli za 28tis.
MaxvRS
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2005 22:09

Febi sada zhruba 12000
Meyle sada zhruba 14500

a pokud se nepletu v AutoKelly nabizeji Febi..
anonymni

Odeslat příspěvekod MaxvRS 6. 9. 2005 22:42

goes píše:Febi sada zhruba 12000
Meyle sada zhruba 14500

a pokud se nepletu v AutoKelly nabizeji Febi..

Jo je to Febi. V čem je ta Meyle lepší? A teď ještě ty sady jsou různé, někde jsou i čepy řízení, někde i Céčka stabilizátorů a některé se prodávají zase bez šroubů. Můžeš mi zjistit podrobnosti? případně termín dodání? měl bych o to zájem.
MaxvRS
Nováček

Další stránka