ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ragamix 9. 10. 2006 08:11

Josef- píše:EURO mod scanuje 34.0 a 34.3 GHz - respektive rozsah 39.9-34.46GHz.

Jerry68 píše:Ragamix: je to wmv soubor, stačí kodeky od Mrkvosoftu; ;/quote]

Vdaka obom. Hmm neviem preco to nejde ale nevadi co uz.. Aj tak by som sa ale prihovaral za wmv videa a nie youtube (ktore mi v praci neujde :( a video sa neda ani stiahnut; mam uz v compe peknu zbierku :D ) ak by to nebol problem. Nahrat sa to mozno da na kalenda.eu (ako ma X2005 svoje videa). Ta Multanova prezentacia je tiez dobra.. hlavne na vysvetlenie (nielen) pre zaciatocnikov.

inak V1 ma zrejme v porovnani s Belom sirci uhol zaberu co by vysvetlovalo aj to popisovane pipnutie a nasledne 5s pauza.
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 9. 10. 2006 08:29

IceKiller píše:bylo slunečné počasí a bylo tam i dost aut co jeli kolem. byla to super detekce, tak dobrou jsem tam neměl asi ještě. až jsem hleděl. co je to v kunovicich u cety za tu krabici je až na začátku dědiny na pravé straně cca 70cm nad zemi. asi u prvního baráku? ta samé je prej v i při vjezdu do želechovic. na ni AR nereaguje. Příště když bych tama jel tak bych kouknul i na číslo popisné baráku u kterého byla prnví detekce ale bylo to hoodně v dědině. já taky za celou dobou co mám AR tak jsem neplatil pokutu. to taky o něčem svědčí.a/quote]

No vidíš, najednou to měření v Kunovicích je úplně v jiném světle a je to zřejmě vyjímečná konstalace aut, počasí atd.. Ten původní příspěvek vyzněl tak, že běžně Bel 965CZ spustí 250-270m na odjezdu. Myslím, že relevantnější by bylo udělat alespoň 3 měření v každém směru a pozice uvést do mapy. Pokud by šlo měření opakovat v několika různých dnech bylo by to už více vypovídající.

Situace, že kamion vjede zadní stranou do paprsku a ty zrovna přijíždíš směrem k radaru tam zřejmě nastává častěji, protože na skoro všech videích i na leteckém snímku, jsou vždy vidět nějaké kamiony. Proto měření v reálném provozu budou vždy zatížena nějakou chybou a rozptyl pak může třeba být+/- 50m. Proto je potřeba posuzovat dosah detektoru radaru jen a jen pro konkrétní místo a pokud je údaj získaný pouze v jednom měření, je statisticky bezcený a musí se brát pouze jako orientační.

Účelem těchto měření není dokázat, že jsem si koupil lepší detektor než ostatní, ale vhodnost či nevhodnost použití v ČR. Není to "válka" mezi dvěma značkami, ale naopak porovnání citlivosti přístrojů. Já myslím, že je prokázáno, že Bel 9XXCZ je detektor, který řidiče ochrání s vysokou pravděpodobností a Valentine One udělal tak zásadní změny, že je to druhý detektor na trhu, který splní požadavky včasného upozornění. Čas ukáže jaké další výhody nebo nevýhody může přinášet.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod ragamix 9. 10. 2006 09:11

ragamix píše:inak cez vikend bola tusim na TA3 ako super novinka na piratov prezentovany lidar...

takze blisie infos tu: http://www.ersholding.sk/radar/

pokial viem ziadny laser zatial nema u nas metrologicke overenie takze fotecky si mozu chlapci robit len tak pre zabavu Mr. Green Mr. Green Mr. Green (a mozno pre statisticke ucely)
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod turboleon 9. 10. 2006 09:22

Josef: ANO. TAkto by to měli chápat všichni - Abel, Jerry ,AR24 a další.....
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod ragamix 9. 10. 2006 09:27

Jozef- - ano to je velmi rozumny zaver :tleskani
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod IceKiller 9. 10. 2006 09:36

Josef- píše:
IceKiller píše:bylo slunečné počasí a bylo tam i dost aut co jeli kolem. byla to super detekce, tak dobrou jsem tam neměl asi ještě. až jsem hleděl. co je to v kunovicich u cety za tu krabici je až na začátku dědiny na pravé straně cca 70cm nad zemi. asi u prvního baráku? ta samé je prej v i při vjezdu do želechovic. na ni AR nereaguje. Příště když bych tama jel tak bych kouknul i na číslo popisné baráku u kterého byla prnví detekce ale bylo to hoodně v dědině. já taky za celou dobou co mám AR tak jsem neplatil pokutu. to taky o něčem svědčí.a/quote]

No vidíš, najednou to měření v Kunovicích je úplně v jiném světle a je to zřejmě vyjímečná konstalace aut, počasí atd.. Ten původní příspěvek vyzněl tak, že běžně Bel 965CZ spustí 250-270m na odjezdu. Myslím, že relevantnější by bylo udělat alespoň 3 měření v každém směru a pozice uvést do mapy. Pokud by šlo měření opakovat v několika různých dnech bylo by to už více vypovídající.

Situace, že kamion vjede zadní stranou do paprsku a ty zrovna přijíždíš směrem k radaru tam zřejmě nastává častěji, protože na skoro všech videích i na leteckém snímku, jsou vždy vidět nějaké kamiony. Proto měření v reálném provozu budou vždy zatížena nějakou chybou a rozptyl pak může třeba být+/- 50m. Proto je potřeba posuzovat dosah detektoru radaru jen a jen pro konkrétní místo a pokud je údaj získaný pouze v jednom měření, je statisticky bezcený a musí se brát pouze jako orientační.

Účelem těchto měření není dokázat, že jsem si koupil lepší detektor než ostatní, ale vhodnost či nevhodnost použití v ČR. Není to "válka" mezi dvěma značkami, ale naopak porovnání citlivosti přístrojů. Já myslím, že je prokázáno, že Bel 9XXCZ je detektor, který řidiče ochrání s vysokou pravděpodobností a Valentine One udělal tak zásadní změny, že je to druhý detektor na trhu, který splní požadavky včasného upozornění. Čas ukáže jaké další výhody nebo nevýhody může přinášet.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 10:06

Josef- píše:
...

Účelem těchto měření není dokázat, že jsem si koupil lepší detektor než ostatní, ale vhodnost či nevhodnost použití v ČR. Není to "válka" mezi dvěma značkami, ale naopak porovnání citlivosti přístrojů. Já myslím, že je prokázáno, že Bel 9XXCZ je detektor, který řidiče ochrání s vysokou pravděpodobností a Valentine One udělal tak zásadní změny, že je to druhý detektor na trhu, který splní požadavky včasného upozornění. Čas ukáže jaké další výhody nebo nevýhody může přinášet. /quote]

100% souhlas
http://www.AntiRadary.NET - Výhradní dovozce produktů Beltronics a AntiLaser pro ČR

Výbava, která Vás uchrání: BEL 975 EURO + BEL RX65 EURO + AntiLaser QUAD (2+2)
AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomíček 9. 10. 2006 10:38

Zdravím všechny, mohli by jste mi prosím někdo sem hodit mapku umístění toho radaru v Kunovicích, pojedu tam asi tento týden, kvůli testu? Děkuji..
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IceKiller 9. 10. 2006 10:51

jsou to Kunovice u Uherského hradiště na výjezdu z kunovic směr Břeclav Loc: 49°1'50.54"N,17°27'33.7"E. http://www.mapy.cz/?query=kunovice&port ... izIds=none letecký pohled http://www.mapy.cz/?query=kunovice&port ... izIds=none zhruba zde je radar: Loc: 49°1'52.9"N,17°27'34.33"E
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomíček 9. 10. 2006 11:03

IceKiller píše:jsou to Kunovice u Uherského hradiště na výjezdu z kunovic směr Břeclav Loc: 49°1'50.54"N,17°27'33.7"E. http://www.mapy.cz/?query=kunovice&port ... izIds=none letecký pohled http://www.mapy.cz/?query=kunovice&port ... izIds=none zhruba zde je radar: Loc: 49°1'52.9"N,17°27'34.33"E
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 10. 2006 13:30

Tak jsem v neděli sledoval černý mor (MP) při měření laserem. Na to, že by Vám pomohl jakýkoliv detektor rovnou zapomeňte. Měřili to na zhruba 300m a hned stavěli. Vlastní měření i s klepem ruky cca 1-2s. Měřili na rovince za mírnou zatáčkou a auta měřili skoro hned jak vyjeli ze zatáčky, takže žádná šance si jich všimnout před změřením. Jediná naděje by byl jammer.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod ragamix 9. 10. 2006 13:35

"Měřili na rovince za mírnou zatáčkou..." stavim sa ze zas jedno z dalsich velmi nebezpecnych miest ze? :hm
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 10. 2006 13:40

no v zásadě ano. je tam křoví, přes které se leze do skateparku a je to uprostřed města.
edit: Loc: 49°46'50.7"N,18°26'24.08"E

bod je zlom zatáčky/konec křoví a jak je ulice Rosenbergových, tak tam měřili a stavěli. Pro zajímavost, za 20 minut, co jsem tam stál snad jenom 3 auta nebrali, jinak rychlosti od 70 do 81.
Naposledy upravil mikicz dne 9. 10. 2006 15:01, celkově upraveno 1
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Beaumont 9. 10. 2006 13:43

Zajímavý, u všech aut, kde jsem to zkoušel (BMW, Alfa Romeo, Peugeot, Fiat) funguje zapalovač pořád, bez ohledu na klíček.
Ale u toho Peugeota (406) jsem musel předělávat polaritu - raději jsem si udělal druhý napájecí kabel s vlastní koncovkou, než se hrabat v elektrice auta. Jo, kdo máte jen jednu káru, máte to snažší. Já musím přeskakovat do čtyř různých...
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Snail 9. 10. 2006 13:46

2 miki - ten odkaz nefunguje, napiš to pouze jako souřadnice pro GPS

Je to tohle ???:

Loc: 49°22'41.55"N,13°56'13.97"E

PS: Pojďte udělat seznam, kde mají k dispozici Laser, centrálně za celou ČR
Naposledy upravil Snail dne 9. 10. 2006 14:10, celkově upraveno 2
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka