ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:01

Antiradary BEL píše:
AntiRadary24.cz. píše:Taky pípá
http://www.AntiRadary.NET - Výhradní dovozce produktů Beltronics a AntiLaser pro ČR

Výbava, která Vás uchrání: BEL 975 EURO + BEL RX65 EURO + AntiLaser QUAD (2+2)
AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 9. 10. 2006 01:03

Jerry68: U 965CZ ozve vystraha na 15 sekunde, u V1 na 21 sekunde. Staci si to v ten moment zastavit a porovnat obraz. Kdyz se pak na videu s 965CZ pusti obraz dal, tak zhruba na 17 sekunde je na stejne urovni jako s V1, t.j. V1 reaguje o 2 sekundy pozdej, t.j. cca 28 m pri rychlosti 50 km/hod.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod marwal 9. 10. 2006 01:04

Velice zajímavá detekce V1 na odjezdu. Myslím že příjezd je u všech cz verzí a V1 dostatečná. U V1 je však detekce na odjezdu lepší a to je myslím důležitější než o něco lepší detekce na příjezdu.
marwal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:05

marwal píše:Detekce horší než u cz verzí. Hlavně odjezd je nedostatečný. Je to pro mě spíše hračka :-) ale stejně jej asi raději prodám a koupím později něco lepšího.

Tak ta detekce 975R US je skutečně tragická, řekl bych asi třetinová oproti Bel CZ verzím.v/quote]

Tak takla tragickou detekci jsem dlouho neviděl, stálo by za to porovnání s CZ 975.
Naposledy upravil AntiRadary24.cz. dne 9. 10. 2006 01:14, celkově upraveno 1
http://www.AntiRadary.NET - Výhradní dovozce produktů Beltronics a AntiLaser pro ČR

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod IceKiller 9. 10. 2006 01:06

Jerry68 píše:
IceKiller píše:v Kunovicích opět detekce ukázková 350 na příjezdu a cca 250 - 270 na odjezdu s 965CZ /quote]
Jak tak koukám, tak za chvilku bude 965CZ řvát v Kunovicích u benzinky na příjezdu a v další vesnici na odjezdu... až to bude natočené, tak tomu uvěříme, zatím je v Kunovicích eurl=http://www.denker.cz/testy-antiradaru.html] V1 nepřekonaná
Naposledy upravil IceKiller dne 9. 10. 2006 01:06, celkově upraveno 1
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:06

marwal píše:Velice zajímavá detekce V1 na odjezdu. Myslím že příjezd je u všech cz verzí a V1 dostatečná. U V1 je však detekce na odjezdu lepší a to je myslím důležitější než o něco lepší detekce na příjezdu.

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:08

IceKiller píše:kolikát jsem nabízel srovnávací testy AR v kunovicích udělat tam sraz AR nadšenců a at se ukáže jak který detektor na tom je. prostor tam je i na otáčení a opakované testy. a videa sem hod budu rád i ostatní. /quote]

Škoda, že to je tak z ruky, jinak na takovým místě by bylo zajímavý natočit srovnání více stejných typů...

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod marwal 9. 10. 2006 01:09

na odjezdu je nedostatečná, příjezd někdy by i stačil :-)
Vzhledem k tomu, že jsem ani s timhle detektorem za poslední 2 roky neplatil žádnou pokutu za rychlost, tak mi přijde luxus abych si kupoval novou pro cz upravenou anténu za 8400 bez DPH.
marwal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 9. 10. 2006 01:10

Zítra se v Kunovicích zastavím a odzkouším to. Každopádně to co udává IceKiller naprosto neodpovídá videu s 965CZ od Jerryho. Možná je 965CZ tak trochu sázka do loterie - co kus to jiná citlivost, jinak si to nedovedu vysvětlit.
Naposledy upravil Josef- dne 9. 10. 2006 01:12, celkově upraveno 1
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:10

marwal píše:na odjezdu je nedostatečná, příjezd někdy by i stačil :-)
Vzhledem k tomu, že jsem ani s timhle detektorem za poslední 2 roky neplatil žádnou pokutu za rychlost, tak mi přijde luxus abych si kupoval novou pro cz upravenou anténu za 8400 bez DPH.4/quote]

A jak jezdíš?

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 9. 10. 2006 01:21

AntiRadary24.cz. píše:Rozhodně lepší než 10-50m na odjezdu jak tu psal ABEL, to se mi s V1 teda ještě nestalo... l/quote]

A uz je to tady! Kdyz sem neco napisu, tak se toho hned chytne nejaky jiny prodejce, ktery to bud vyuzije na svych strankach nebo zneuzije k dalsimu napadani.
Ted tady bude AR24 porad uvadet, ze CZ detektory reaguji jenom 10 - 50 m predem, ale ze na dalnici nema s radary zadne zkusenosti (viz. predchozi dotazy) a s hostivarskym radarem tuplem ne, to uz nenapise! Kdo zazil mereni na Prumyslove tesne pred benzinkou ETK, tak vi, o cem mluvim!
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 9. 10. 2006 01:26

Antiradary BEL píše:
AntiRadary24.cz. píše:Rozhodně lepší než 10-50m na odjezdu jak tu psal ABEL, to se mi s V1 teda ještě nestalo... l/quote]

A uz je to tady! Kdyz sem neco napisu, tak se toho hned chytne nejaky jiny prodejce, ktery to bud vyuzije na svych strankach nebo zneuzije k dalsimu napadani.
Ted tady bude AR24 porad uvadet, ze CZ detektory reaguji jenom 10 - 50 m predem, ale ze na dalnici nema s radary zadne zkusenosti (viz. predchozi dotazy) a s hostivarskym radarem tuplem ne, to uz nenapise! Kdo zazil mereni na Prumyslove tesne pred benzinkou ETK, tak vi, o cem mluvim!

Nevytrhávej věci z kontextu, stačí že si tady necháš cenzurovat...

Citace: Rozhodně lepší než 10-50m na odjezdu jak tu psal ABEL, to se mi s V1 teda ještě nestalo... Jakou situaci si konkrétně myslel?

Byla to otázka... Tu si asi omylem vypustil...

Mimochodem, pokud si nepamatuješ, tak si to byl ty, kdo na mě dnes začal útočit...

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod marwal 9. 10. 2006 01:27

AntiRadary24.cz. píše:
marwal píše:na odjezdu je nedostatečná, příjezd někdy by i stačil :-)
Vzhledem k tomu, že jsem ani s timhle detektorem za poslední 2 roky neplatil žádnou pokutu za rychlost, tak mi přijde luxus abych si kupoval novou pro cz upravenou anténu za 8400 bez DPH.4/quote]

A jak jezdíš?
marwal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IceKiller 9. 10. 2006 01:27

Josef- píše:Zítra se v Kunovicích zastavím a odzkouším to. Každopádně to co udává IceKiller naprosto neodpovídá videu s 965CZ od Jerryho. Možná je 965CZ tak trochu sázka do loterie - co kus to jiná citlivost, jinak si to nedovedu vysvětlit.o/quote]

bylo slunečné počasí a bylo tam i dost aut co jeli kolem. byla to super detekce, tak dobrou jsem tam neměl asi ještě. až jsem hleděl. co je to v kunovicich u cety za tu krabici je až na začátku dědiny na pravé straně cca 70cm nad zemi. asi u prvního baráku? ta samé je prej v i při vjezdu do želechovic. na ni AR nereaguje. Příště když bych tama jel tak bych kouknul i na číslo popisné baráku u kterého byla prnví detekce ale bylo to hoodně v dědině. já taky za celou dobou co mám AR tak jsem neplatil pokutu. to taky o něčem svědčí.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Jerry68 9. 10. 2006 07:58

:D já už vím, čím to je, že máte občas super výsledky s AR na STKU! Dráha prprsku totiž míří na Let Kunovice, a pokud tam zaměstnanci zrovna letadlo postaví jako zrcadlo pod úhlem 45° vůči paprsku, pak se není čemu divit :D.

Berte prosm tento příspěvek trošku s nadsázkou. 8)
Jerry68
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka