ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 8. 10. 2006 11:45

osobne píše:
AntiRadary24.cz. píše:OT: Je za jízdu na červenou odběř řidičáku, nebo jen body?n/quote]

Poprvé pokuta + 5 bodíků, podruhé během jednoho roku pokuta + 5 bodíků + zákaz řízení na 6 - 12 měsíců.
Mr. Green Mr. Green Mr. Greene/quote]

Samozřejmě pokud tě chytnou. :D
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 11:51

Alex.. píše:vtec2: a jak to vůbec děláš...? Vypínáš to když odcházíš z auta nebo to necháš dál běžet? :)"/quote]

vypne se to samo, když vypnu zapalování, otočím klíčkem a je vypnuto, nastartuju a zapne se, pohoda 8) sám jsem překvapený jaká je detekce úplně zezadu z kufru :hm nečekal jsem to
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 11:53

jen jsem musel zesílit zvuk detektoru :-)
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 8. 10. 2006 11:55

vtec2 píše:... jinak 945 v kufru funguje znamenitě, detekce totožná s umístěním na předním skle
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 11:59

vtec2 píše:Obrázek

díky :wink:
nacpal jsem AR do kufru a jede parádně :D-/quote]
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 12:00

vtec2 píše:snail: uplně vzadu v kufru na bočním skle až u pátých dveří, mám tam hned zásuvku, je nad opěrkama a ven vidí dokonale, skla tam mám zcela neprůhledná a je naprosto "neviditelný" :-) celá přední část auta je přesně podle bambase :-)"/quote]
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 12:01

auto mám v avataru :-) accord tourer
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod IceKiller 8. 10. 2006 12:19

marwal píše:Tak tohle se mi velice líbí. To propojení s palubním displayem na BMW mě dostalo. ale zřejmě to ta firma už nevyrábí.

http://www.540i6.com/v1.htmlo/quote]

ta uprava je naprostu bombova a i skrytá monžát to by se mohlo nabízet pro všechny auta jako kit :-p
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 8. 10. 2006 12:38

vtec2: Tak to jo, to jsem videl, tak to fungovat muze bez problemu. Ja jsem ziskal dojem, ze se jedna o montaz uvnitr kufru sedanu nebo v dolni casti kombika/hatchbacku.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod Snail 8. 10. 2006 15:27

Víkend:
Hradec Králové Loc: 50°13'1.36"N,15°52'19.73"E proti směru - detekce cca 650 metrů předem dle mapy.cz

Kostelec nad Orlicí Loc: 50°7'27.57"N,16°12'27.33"E po směru jízdy v dolíku detekce 200metrů předem

Frekvenci neznám detektor nevidím, obě auta PČR
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Jerry68 8. 10. 2006 15:27

Marc159: :tleskani
Abel: 8)
Jerry68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 8. 10. 2006 15:29

Doplnění o stylu některých takyprodejců:

SZ od VPE:
Je mi lhostejno, ze slimak si me zaradi ..., ale jedno mi uz neni, kdyz chudacek co se boji identifikovat, pres anonymizer! utoci a nasledne banda ovecek (kteri nevi, o co se jedna, jen nekde neco cetli) mu pritakava... Trochu lacine myslim a rozumne lidi tohle naprosto nezajima.

Ze si kopnou nekteri prodejci to chapu Smile

Bohuzel do podpisu uz nic dopsat nejde, jinak bych tam neco dopsal (prestoze jsem tady nikdy nic nenabizel ani nedoporucoval ani snad nehodnotil, presto si tady mas potrebu cosi dokazovat?).

Pokud nemas nutne potrebu exhibovat, tak muzes napsat SZ, tak jako to delaji jini (co nemaji nutne potrebu se predvadet)... Takze usetri praci me i ostatnim! Nikomu tady nic nenabizim a ani nebudu doporucovat, to mi za to opravdu nestoji a ani cas, ktery musim venovat na tyhle reakce.

------------
omlouvam se velmi, ale prijde mi to ze jsi slizoun, nechapu proc mas potrebu exhibovat (ostatni kdyz maji dotaz, pouziji SZ)... ja nikdy na teto diskusi nic nenabozel ani nedoporucoval (verejne) a ze nekterio taky prodejci co jsem je poslal do haje zavidi, treba to ze jsem tam prodal za 100K, no tak to me notne bavi... a moje "verohodnost" me nezajima, pokud me nekdo neurazi nebo se nenavazi na zaklade ucelovych provokativnich podnetu tak jako ty, jeste se to povedlo jednomu turbo..., ale s tim jsme si to snad uz vysvetlili

nechci z tebe delat vola a neco dokazovat, proste neres neco o cem vis .... anebo si nejprve info zjisti (ale to da praci, ze...)

Bez komentáře
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod vtec2 8. 10. 2006 15:32

Snail: asi máš nového kamaráda :D
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod Dusan 8. 10. 2006 15:35

vtec2 píše:... celá přední část auta je přesně podle bambase :-):/quote]

Tim chces rici, ze mas predni cast vozu ve tvaru panskeho prirozeni? Mr. Green
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Alex.. 8. 10. 2006 15:45

vtec2: jak to máš nastavené, že se to vypne..? Já když vytáhnu klíč ze zapalování, tak se mi AR nevypne :(
Alex..
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka