ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod b 12. 10. 2006 12:51

Ale schvalne by to chtelo nekoho s CZ verzi aby to tam otestoval, ja jel kolem 4x, vzdy jsem si dal zalezet na tom, aby nebyly nikde zadna auta, takze skoro bez moznych odrazu. Pak jsem vyjel na nadjezd, zastavil a tam je detekoval na vzdalenost 300m - dal uz jsem nemohl. Vertikalne i horizontalne vse stejne.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod b 12. 10. 2006 12:55

Jezisi, Ty jsi rychlej... Nestiham odpovedet. Individualni dovoz primo z US, s externim displayem, 399.- + 39.-, + shipping v US, primo od Valentine. Takze pocitam ze tak 450.-US. No ale znamy chce za dovoz az sem taky neco, tak me to vyjde kolem 13 000czk.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 13:01

b píše:Jezisi, Ty jsi rychlej... Nestiham odpovedet. Individualni dovoz primo z US, s externim displayem, 399.- + 39.-, + shipping v US, primo od Valentine. Takze pocitam ze tak 450.-US. No ale znamy chce za dovoz az sem taky neco, tak me to vyjde kolem 13 000czk.

To je zajímavé, Valentine píše že do Evropy to nepošle, že by změna v obchodních podmínkách?
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod b 12. 10. 2006 13:06

Neee, vzdyt pisu ze mi to doveze znamej. On to tam koupil, a zkasiruje me za dovoz. Snad ho ukecam na min.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sekáč 12. 10. 2006 13:15

b: Slusna cena, koukal jsem, ze to v Nemecku vyjde zhruba na dvacku.
Josef: V1 ma EURO mod a pritom to nechce vyrobce do Evropy posilat. Nejak me to hlava nebere...
Sekáč
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 13:40

b píše:Neee, vzdyt pisu ze mi to doveze znamej. On to tam koupil, a zkasiruje me za dovoz. Snad ho ukecam na min.

Sorry tu poslední větu jsem nějak nedočetl :-)
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 13:45

[quote="Sekáč"tb: Slusna cena, koukal jsem, ze to v Nemecku vyjde zhruba na dvacku.
Josef: V1 ma EURO mod a pritom to nechce vyrobce do Evropy posilat. Nejak me to hlava nebere...[/quote]

Ano, mě taky ne, zřejmě spoléhá na distributory v Evropě, kteří si na tom mastí kapsu. Paradoxem je, že výrobce to prodává v USA nejlevněji a třeba i na ebay.com se V1 prodává dráž než u výrobce, protože vědí, že to je jediná cesta, jak může kupec z Evropy koupit V1 levněji než v Evropě i když zaplatí o 10-20% více jak na http://www.valentine1.com. Je to obchod postavený trochu na hlavu.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Termits_Aprilia 12. 10. 2006 14:09

Chtel bych se zeptat, jestli je nejaka moznast nahrani CZ firmwaru do pristroje Bel 945 dekuji za odpoved
Termits_Aprilia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 14:30

Termits_Aprilia píše:Chtel bych se zeptat, jestli je nejaka moznast nahrani CZ firmwaru do pristroje Bel 945 dekuji za odpoved

Pokud není Bel zakoupen u oficiálního prodejce v ČR, pak tato možnost není.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod petrpetr 12. 10. 2006 14:47

jeste k uprave detektoru z US na CZ...mam znameho...ten pracoval u Cyberdyne...byl tam asi 2roky...no a jak to vlastne chodi?je to jednoduche..koupi US detektory...a nalejvaj tam do nich CZsoft..Pry je to programek hrozne malej..v radech kB..a stacila pry nejaká stara 486-s Dosem...detektor pripojil na nejaké piny (podrobne info uz nevi)a uz to prej nalejval...kdyby to pry vedel ze je to tohle,tak uz by to mel doma...takze velice zajimave... :hm :wink: takhle se vydelava 8)ale samo je to topsecret,protoze by prisli o kseftiky ,kdyby si lidi kupovali us a nechali flashovat na cz....proto rikaji .---ne neprehravame... 8)
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod Snail 12. 10. 2006 15:11

2 petrpetr - V této sekci cca několi stovek stránek zpět je to opakovaně řečeno, i to, že nikdo jiný to t.č. nedokáže. Podrobně příspěvky sowwwy a 1100xx.
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod ragamix 12. 10. 2006 15:16

petrpetr - cenu ale predsa netvoria len naklady a zlozitost prevedenia.. ono hlavne treba prist na to ako sa to robi tak aby to fungovalo
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 12. 10. 2006 15:17

Tak to je jasné, za know-how se platí a o tom to je. Postavit zeď umí kde kdo, flashnout detektor pár lidí v ČR, takže cena tomu odpovídá. Samozřejmě, že by to šlo hacknout, ale nikdo se tím nebude zabývat, protože ta cena za takovou práci se pohybuje ve stovkách tisíc. Slyšel jsem o "mašince" která to zvládne, má ji tady jeden člověk a údajně stála cca 300 tisíc USD. Už ji má zaplacenou, nicméně každá hodina práce stojí velké peníze, je to prostě bussiness i když trochu jiný než známe.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Snail 12. 10. 2006 15:18

Cena je otázka pouze nabídky - poptávky a nákladů, ať už se jedná o Bel nebo V1. Tak nespekulujte nad ziskem prodejců, dovozců a výrobců. Je každého věc, jakou cenu si stanoví a je vaše věc, jestli jste ji ochotni akceptovat, pokud ne, najděte si jiné řešení (které t.č. v ČR není).
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Termits_Aprilia 12. 10. 2006 15:20

A dokazal by nekdo Predelat 945 na CZ a za jakou cenu ? :)
Termits_Aprilia
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka