ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tim 4. 10. 2006 13:25

Josef- :výborně, díky za videa. U těch porovnání s 945 se mi zdá, že se 945 jednou ozvala a pak dlouho nic ?

A ještě se průběžně zeptám, co falešné poplachy po praze ?
Astra H Caravan 2.0Turbo IDS+
Bel 995cz,Bel995us,Bel980cz,iPAQ HW6915+TomTom5
Tim
Nováček

Odeslat příspěvekod landys 4. 10. 2006 13:26

A jaký to je, když ne Beltronic? :D
Antiradary BEL píše:Osobne si myslim, ze je lepsi citlivejsi detektor, ktery ridice nezklame pri mereni rychlosti a v pripade problemu ho upozorni chybovou hlaskou na zavadu a nutnost jejiho reseni, nez detektor, ktery bez jakekoliv predchozi vystrahy zareaguje na radar az v momente mereni. :P
landys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 4. 10. 2006 13:27

vtec2 píše:schválně ještě jednou vyzkouším 945CZ "na stojato", poprvé jsem nezaznamenal žádný výrazný rozdíl v detekci
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 13:47

b píše:Tak jsem si taky objednal V1. Bohuzel me to i s oddelenym displayem pride na 13000.- Do tydne ji budu mit.

Proč bohužel, to je pěkná cena?
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 13:53

Tim píše:Josef- :výborně, díky za videa. U těch porovnání s 945 se mi zdá, že se 945 jednou ozvala a pak dlouho nic ?

A ještě se průběžně zeptám, co falešné poplachy po praze ?p/quote]

Falešný poplach jsem zaznamenal pouze jeden - u OMV v Modřanech píská jedna čárka v úseku 200m, jiný zatím nemám.

Bylo to celé narychlo a zapoměl jsem přepnout Bel na vyšší jas, vůbec jsem nepočítal s tím, že něco natočím. Pípání dělá V1, když přechází na další stupeň síly signálu z radaru. U videí na příjezdu je krásně vidět rozdíl, když tam jede tramvaj, tak V1 hlásí radar o něco později. U srovnávacího videa na příjezdu je vidět poměrně velký rozdíl i když jsem nezachytil první pínutí V1 (srovnejte s prvním videem, kde je Bel vypnutý). Jinak se Bel choval stejně jako při mém posledním testování a myslím, že zahlásil radar celkem včas a dobře, bohužel (bohudík, alespoň jsem nevyhodil peníze) V1 ho značně předstihuje. Večer zpracuju videa lépe a dám je tam znovu.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod mulisak1 4. 10. 2006 13:55

taky si myslim.
Byl by nekdo ochotny se projet s kamerou a "Valentinkou:)" a treba dalsima detektorama pro srovnani ?
mulisak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 13:57

Snail píše:
vtec2 píše:schválně ještě jednou vyzkouším 945CZ "na stojato", poprvé jsem nezaznamenal žádný výrazný rozdíl v detekci
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 13:58

mulisak1 píše:taky si myslim.
Byl by nekdo ochotny se projet s kamerou a "Valentinkou:)" a treba dalsima detektorama pro srovnani ?

Jasně není problém :-)
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod b 4. 10. 2006 13:59

No jo, vzdyt ja to beru, levneji ji asi nesezenu. Samotny ten display je 40 US, tak jo. Muzu byt rad ze mi to doveze. Nastesti tam jezdi casto, tak by asi nebyl problem ani se zarukou nebo upgradem. Kupoval to primo od vyrobce.
A jinak, to co udelali v tom AudiMods je frajerinka. Asi se hned pustim do predelani toho displaye aby byl tenci.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snail 4. 10. 2006 14:03

Josef- píše: Nemáš ještě ty obrázky z Patočkový?? Ty byly taky výborný. Tvoje 945 je opravdu citlivá. /quote]

Minule jsem tam jela opakovaně a na odjezdu detekce již standardní 150-250 metrů, takže ten výborný výsledek na mapce byl asi odrazem od aut. :( Ještě zopakuji

http://galerie.autorevue.cz/data/500/patockova.jpg
Naposledy upravil Snail dne 4. 10. 2006 14:31, celkově upraveno 2
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod mulisak1 4. 10. 2006 14:17

2josef - to je vyzva - a kdy a kde ?
mulisak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 14:31

mulisak1 píše:2josef - to je vyzva - a kdy a kde ?

Přiznám se, že nejrozumější místo mi přijdou ty Kunovice, během příštího týdne by to šlo. Jezdit kolem policejního auta 20x by asi neprošlo.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod mulisak1 4. 10. 2006 14:44

2josef * tady ta (3) ?
http://www.mapy.cz/?query=kunovice#cent ... izIds=none
...proc ne, ale vikend by byl asi lepsi...
mulisak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrpetr 4. 10. 2006 14:48

josef:to vubec neres:-)ja se taky bal kdyz jsem testoval -945-na Streso.a bal jsem se ,ze me vyhmatnou ,kdyz uz jsem tam jel asi po 15 :-)ale ten polda v ty felde chrapal a ty co zastavovali vubec divne nekoukali:-)jsou to jen POlicajti:-) :P jinak taky dikes za videa
petrpetr
Nováček

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 14:52

Snail píše:
Josef- píše: Nemáš ještě ty obrázky z Patočkový?? Ty byly taky výborný. Tvoje 945 je opravdu citlivá. /quote]

Minule jsem tam jela opakovaně a na odjezdu detekce již standardní 150-250 metrů, takže ten výborný výsledek na mapce byl asi odrazem od aut. :( Ještě zopakuji

http://galerie.autorevue.cz/data/500/pa ... jpgo/quote]

Na tohle by V1 skutečně neměla, to je extrémní vzdálenost, i když na odjezdu při jedném průjezdu začala pískat na 340m.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka