ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 11:59

AntiRadary24.cz. píše:Tak kdo tady psal o nákupů 30 ks laserů MP Praha?h/quote]

Psal jsem to já a informaci jsem měl od známého. Otázka je, jak MP přistupuje ke svobodným informacím, nicméně nakoupeno skutečně zatím nemají :-)
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 4. 10. 2006 12:00

AntiRadary24.cz. píše:Nechci se hádat, ale melo by se to nějak vyřešit, jinak se tím kazí jméno detektorů obecně...b/quote]

Mate moznost! Koumejte, nabizejte, reste a kdyz na to prijdete, tak Cyberdyne i ostatni prodejci CZ detektoru vam budou neskonale vdecni. :wink:
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod Marc159 4. 10. 2006 12:01

Snail: není obsluha laserových měřičů natolik náročná, že to MP, ani PČR nechtějí? Přeci jen se mi zdá jednodušší sedět v autě a hlásit přestupky hlídce, než celé odpoledne držet LIDAR a neustále se snažit něco zaměřit. Nevím kolik ten krám váží, ale po několika hodinách se pronese určitě :-)
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 4. 10. 2006 12:08

Marc159 píše:Snail: není obsluha laserových měřičů natolik náročná, že to MP, ani PČR nechtějí? Přeci jen se mi zdá jednodušší sedět v autě a hlásit přestupky hlídce, než celé odpoledne držet LIDAR a neustále se snažit něco zaměřit. Nevím kolik ten krám váží, ale po několika hodinách se pronese určitě :-) /quote]

Včera jsem jel kolem radaru a když 995CZ nereagovala, tak jsem zastavil u toho auta a policajt v autě doslova chrápal...
http://www.AntiRadary.NET - Výhradní dovozce produktů Beltronics a AntiLaser pro ČR

Výbava, která Vás uchrání: BEL 975 EURO + BEL RX65 EURO + AntiLaser QUAD (2+2)
AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 4. 10. 2006 12:09

Antiradary BEL píše:
AntiRadary24.cz. píše:Nechci se hádat, ale melo by se to nějak vyřešit, jinak se tím kazí jméno detektorů obecně...b/quote]

Mate moznost! Koumejte, nabizejte, reste a kdyz na to prijdete, tak Cyberdyne i ostatni prodejci CZ detektoru vam budou neskonale vdecni. :wink:

Dej 500 000 a do měsíce ti seženu super CZ verzi, bohužel v dnešní nejisté situaci spojené s Bimbasem je tato investice značně nejistá... :-(
http://www.AntiRadary.NET - Výhradní dovozce produktů Beltronics a AntiLaser pro ČR

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 12:11

AntiRadary24.cz. píše:Dej 500 000 a do měsíce ti seženu super CZ verzi, bohužel v dnešní nejisté situaci spojené s Bimbasem je tato investice značně nejistá... :-(-/quote]

A nebo dej 20 000 a kup si V1 ;-)
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 4. 10. 2006 12:16

AntiRadary24.cz. píše:Dej 500 000 a do měsíce ... :-(-/quote]

...jsem u Kozenyho na Bahamach! Mr. Green
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod AntiRadary24.cz. 4. 10. 2006 12:17

Josef- píše:
AntiRadary24.cz. píše:Dej 500 000 a do měsíce ti seženu super CZ verzi, bohužel v dnešní nejisté situaci spojené s Bimbasem je tato investice značně nejistá... :-(-/quote]

A nebo dej 20 000 a kup si V1 ;-)

Osobně si myslim, že jak V1, tak 9X5CZ se dá co se týče citlivosti ještě podstatně zlepšit, bohužel za cenu Falešných poplachů... Takže už to ani moc nemá smysl, spíš by to chtělo aby se CZ verze tak často nerozbíjely, tam je prostor pro změnu, ale to se pánům z Cyberdyne asi moc nevyplatí...

AntiRadary24.cz.
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 12:24

AntiRadary24.cz. píše:Osobně si myslim, že jak V1, tak 9X5CZ se dá co se týče citlivosti ještě podstatně zlepšit, bohužel za cenu Falešných poplachů... Takže už to ani moc nemá smysl, spíš by to chtělo aby se CZ verze tak často nerozbíjely, tam je prostor pro změnu, ale to se pánům z Cyberdyne asi moc nevyplatí...y/quote]

Beltronics je velkovýroba, kde bude snaha co nejlevněji vyrobit solidní detektor. Co se tam rozbíjí je těžké říci, protože to je čím dál víc o firmware než hardware. Jsem zvědav, kam ten vývoj bude směřovat, ale myslím, že bude řada low-end a řada hi-end detektorů a každý si může vybrat.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod ragamix 4. 10. 2006 12:26

marc159 - ten kram ma cca 3,5kg viz http://www.lavet.cz/index.php?lang=cs ale je k tomu aj monopost (neviem teraz ci len ako opcia alebo standard

ar24: jj to mi pripada ako rozumny nazor. suhlas.

josef-: tie videa mi tu nejdu. nemas ich niekde ulozene odkial by isli stiahnut?
inak to video od Jerryho na stacionare v kunoviciach vam ide? ja som to skusal na 2 compoch a roznych prehravacoch a nic..
ragamix
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josef- 4. 10. 2006 12:32

ragamix píše:josef-: tie videa mi tu nejdu. nemas ich niekde ulozene odkial by isli stiahnut?
inak to video od Jerryho na stacionare v kunoviciach vam ide? ja som to skusal na 2 compoch a roznych prehravacoch a nic..

Asi máš problém s nějakým firewallem. Pokud je nepřehraješ v youtube tak to nepůjde ani stažené. Mě všechno jde a používám Firefox.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod b 4. 10. 2006 12:35

Tak jsem si taky objednal V1. Bohuzel me to i s oddelenym displayem pride na 13000.- Do tydne ji budu mit.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtec2 4. 10. 2006 12:51

josef: tak detekce V1 na velmi slušné úrovni, zajímalo by mě srovnání s 965CZ
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod Snail 4. 10. 2006 13:05

Dělám závěry z mála informací, ale

- video mě potěšilo. 2 dobré zprávy:

1. V1 asi opravdu funguje dobře, resp. výborně
2. Bel945 vodorovně má defacto srovnatelnou citlivost - na příjezdu V1 o cca 20metrů dříve, na odjezdu pípl V1 1x dříve, ale pak ticho a poté začaly hlásit téměř současně.

Obě zprávy považuji za dobré, navíc když mě osobně (fuj, hnusné slovo) vychází svislá poloha 945 citlivější než horzontální. podotýkám belův test na stacionáři na evropské, kde 965 byla na polohu senzitivnější než 945

1. - kdo chce, může si dovést kvalitní detektor jako alternativu CZ verzí (+chroničtí nadávači na monopol Cyberdyne (vpe))
2. Kdo má CZ verzi(třeba i já), nemusí jí vyhazovat do koše
:D
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod vtec2 4. 10. 2006 13:15

schválně ještě jednou vyzkouším 945CZ "na stojato", poprvé jsem nezaznamenal žádný výrazný rozdíl v detekci
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka