ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 1. 10. 2006 14:55

osobne píše: Nikdo neví, jaké to může mít vedlejší účinky na zdraví člověka a jeho psychiku, protože i pasivní detektor produkuje při činnosti nějaké to záření. Nejhorší na tom je, že si pak psychické změny člověk sám na sobě ani neuvědomí. Např. u mobilních telefonů je to záření omezeno normami a už při výrobním procesu se počítá s tím, že mobil se drží u hlavy (i když pouze při telefonním hovoru), ale u antiradaru žádný výrobce nepočítá s tím, že se antiradar bude vyskytovat
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod Dusan 1. 10. 2006 14:57

Antiradary BEL píše:Takze je to jasne, proc je Osobne tak nabrousen proti detektoru a proc se tady tak divne chova! pozor2
A Snail a ja se muzeme prestat chvastat originalnim resenim namontovani detektoru na operku sedadla, jelikoz Osobne jej takhle vyuzival jiz davno, podle stupne poskozeni soudim, ze nejspise nekolik let! :hm Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ona to neni az takova p*del. Montovat si k hlave zaric, ktery nikdo nekonstruoval s ohledem na ochranu zdravi, protoze ma byt umisten minimalne metr od cloveka nemusi byt uplne ten nejlepsi napad.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Josef- 1. 10. 2006 14:57

vtec2 píše:Josef: žádný šedý dovoz, ale běžná koupě s dokladem a zárukou !!!
že je Bel dokonalý jsem nikdy neřekl, ale vzhledem k ceně a jeho vlastnostem mi vychází jako rozumné řešení, ale je pravda, že kdyby jsem si objednal V1, tak bych na něm hledal také samé pozitiva :-)=/quote]

Přečti si mou odpověď pořádně, píšu "spec. ceny či.....", ty jsi koukám taky na vodík a chytáš hned :-)

Co se týká V1, budu hledat spíš negativa, protože pozitiva vidím v koncepci přístroje. Negativní může být citlivost na rušení, pozitivní může být vysoká citlivost na laser. Já si kupuju V1 proto, že jej chci otestovat a nechci mít "škodovku" jako všichni.
Valentine One v. 1.8 POP2,fw 3.861
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Testy Valentine One najdete v mém profilu
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Josef- 1. 10. 2006 15:07

Antiradary BEL píše:[i]Bel vyjma zvýšení citlivosti ... nepřišel za celou dobu s ničím novým. n/i]
Jenze zvyseni citlivosti je pro zakazniky nejdulezitejsi a ohledne inovaci je V1 jeste vetsi "konzervator" nez BEL, viz. jiz nekolik let stejny dizajn, koncepce a prislusenstvi (min. od r. 1999) vs. nova rada BEL Vector a Professional, nemluve o STi. Ja osobne to neberu jako minus (nebavi mne porad nove konektory, drzaky a pod. a to i v jinych oblastech techniky - mobily, PDA a pod.), ale urcita nuda to je a obvinovat Beltronics z nedostatecne inovace a V1 za stejny parametr chvalit mi prijde usmevne. Mr. Green

Pokud vím, V1 několikrát změnil HW a dost často mění FW i když vnější vzhled zůstává stejný. Já v tom vidím naopak velkou výhodu, protože změna designu u Belu vidím jako kosmetickou bezvýznamnou záležitost se stejným důrazem na funkci jako nová krabička u zubní pasty.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod turboleon 1. 10. 2006 15:12

Josef: taky jsme všichni na tvoje poznatky zvědaví... 8)
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 1. 10. 2006 15:12

Josef-: Taky jsem pri testovani nove techniky spise pesimisticky naladeny a nemam rad vykriky typu: Zahodte vsichni stare detektory, ten novy je absolutni bomba a nahradi ten stary + navigaci + HF a navic budete mit mensi spotrebu! Mr. Green

Zatim jsem nezazil detektor, ktery by splnoval to, co by mel idealni detektor mit, takze vzdy je to jenom o kompromisu mezi vykonem, spolehlivosti, prodejnim a servisnim zazemim a cenou a CZ detektory v tom nejsou zadnou vyjimkou.

Josef- píše:Pokud vím, V1 několikrát změnil HW a dost často mění FW i když vnější vzhled zůstává stejný. Já v tom vidím naopak velkou výhodu, protože změna designu u Belu vidím jako kosmetickou bezvýznamnou záležitost se stejným důrazem na funkci jako nová krabička u zubní pasty.v/quote]

BEL meni HW a FW az moc casto a ne vzdy to k uzitku veci, i kdyz musim rict, ze pres ruzne okliky a slepe odbocky, urcity vyznamny progres tady je. Ohledne vnitrnich zmen a dizajnu plati to, co jsem napsal jiz predtim - dizajn prodava a malokdo si potrpi a aktivne vyhledava skutecnou kvalitu a ne dizajnovou inovaci (viz. srovnani Rolls-Royce a BMW/Mercedes)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen

Odeslat příspěvekod vtec2 1. 10. 2006 15:22

Josef: jenže běžný zákazník ( třeba já :-) ) nechce nic testovat, ale sázku na "jistotu", takže asi sáhne po ověřeném modelu, navíc za nižší cenu, nechci předjímat jak se bude nebo nebude V1 prodávat, ale nic vyjímečného na ní nevidím, mám prostě velmi dobrou zkušenost s Belem, tobě bude třeba vyhovovat V1, vybere si každý :-) jinak u laseru bych na V1 moc nespoléhal, raději blinder :-)
už dávno nejsem vtec ...
vtec2
Štamgast

Odeslat příspěvekod Josef- 1. 10. 2006 15:33

Myslím že vše už bylo řečeno.
Naposledy upravil Josef- dne 1. 10. 2006 15:47, celkově upraveno 1
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod Snail 1. 10. 2006 16:08

Vždy když se objeví něco "nového", tak všichni jsou nadšeni a s velkým křikem říkají nic není lepšího, po nějaké době přichází propad na minimum a poté se daná věc zabydluje na trhu v pozici, která jí náleží.

2 josef - já mám nyní po opravě citlivost 945 vynikající, jde opravdu kus od kusu.

Ad záření do hlavy - jsem si jist, že na AR v opěrce neumřu. Pamatuji si na hysterii při zahájení provozu vysílače Žižkov. Stejně tak si uvědomte, jaký elmag. záření do sebe dostáváte při jízdě metrem, tramvají.
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 1. 10. 2006 16:10

Snail píše:Ad záření do hlavy - jsem si jist, že na AR v opěrce neumřu. Pamatuji si na hysterii při zahájení provozu vysílače Žižkov. Stejně tak si uvědomte, jaký elmag. záření do sebe dostáváte při jízdě metrem, tramvají.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Snail 1. 10. 2006 16:14

OT, autocenzura
Naposledy upravil Snail dne 1. 10. 2006 17:51, celkově upraveno 1
Kalousek: "Jsem ochoten připustit v rámci pokory parlamentní diskuse, že já se občas opiji a vy (Rath) se chováte jako debil. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem schopen se z toho do druhého dne vyspat"
Snail
Inventář

Odeslat příspěvekod Josef- 1. 10. 2006 16:16

Snail píše:2 josef - já mám nyní po opravě citlivost 945 vynikající, jde opravdu kus od kusu. /quote]

Já mám po opravě taky citlivost v pohodě, ovšem děsí mě právě to "citlivost kus od kusu" a poruchovost, protože všichni moji známí měli Bel už v servisu. Já tam měl 890CZ 2x pak se odporoučela po 2.5 letech a 945CZ 2x, teď je třetí měsíc v pohodě.
CB Alan 42
Josef-
Nováček

Odeslat příspěvekod (uzivatel odstranen) 1. 10. 2006 17:02

Antiradary BEL píše:
Takze je to jasne, proc je Osobne tak nabrousen proti detektoru a proc se tady tak divne chova! pozor2
A Snail a ja se muzeme prestat chvastat originalnim resenim namontovani detektoru na operku sedadla, jelikoz Osobne jej takhle vyuzival jiz davno, podle stupne poskozeni soudim, ze nejspise nekolik let! :hm Mr. Green Mr. Green Mr. Green

To se ti to odpovídá a reaguje na smazané příspěvky, které zde cenzuruje tvůj kamarád ace2, co? Můžeš klidně i vytrhávat věty z kontextu, protože celek už nikdo neuvidí. Právě to, že ti takové jednání nevadí, je hlavním charakterovým znakem psychicky poškozené osoby. Možná to je tím zářením antiradaru.
pozor2 pozor2 pozor2
(uzivatel odstranen)
Štamgast

Odeslat příspěvekod b 1. 10. 2006 17:23

Tak na letisti (Praha) uz asi mereni rychlosti skonci. Je tam nove (kolem benzinky Shell) povolena 70km/h (predtim 50), a tam kde bylo 40km/h je uz 50 (kdyz se blizite k odbavovaci hale. Predpokladam ze to uz pro benga nebude zajimave.
b
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sekáč 1. 10. 2006 17:43

turboleon píše:Cyberdyne už několik let slibuje vlastní verzi úplně nového FW, Abel ví o čem mluvím, pokud by se stalo něco, co je v tomto směru nakopne, tak super. t/quote]

Tak nejak nechapu smysl teto cinnosti, jak jsem pochopil, tak soucasne CZ verze funguji temer dokonale a neni na nich prakticky co vylepsovat a za druhe takovy vyvoj se asi dost tezko nekdy vubec zaplati... Nebo ze by mi neco uniklo...? :hm

Snail: Jestli nekdo z MD videl ty tve fotky, tak do novely urcite propasuje zakaz operek hlavy... Mr. Green
Sekáč
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka