ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod turboleon 18. 7. 2006 19:47

Josefino píše:Tak jsem Lase Park Pro objednal, tak dám pak vědět, jak to šlape. Mimo jiné se mi líbí možnost připojení jednotky přes USB k počítači a možnost upgrade firmware v případě objevení nových laserových frekvencí u policie :-)S/quote]

Jo tak to jsme zvědavej. Na kolik to nakonec vyjde?
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 7. 2006 19:50

turboleon píše:Z dnešní MFDnes, vyjádřená právníka DAS a autoweb T.Berana:

Jak musí být označeno policejní auto které měří rychlost? Policejní auto musí být v klasickém bílozeleném provedení s nápisy Policie a takzvané civilní auto musí mít na boku a na víku motoru nápis Policie. Velikost nápisu specifikována není, smějí měřit jen se služebních aut..
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 18. 7. 2006 19:59

mikicz píše:

Jak musí být označeno policejní auto které měří rychlost? Policejní auto musí být v klasickém bílozeleném provedení s nápisy Policie a takzvané civilní auto musí mít na boku a na víku motoru nápis Policie. Velikost nápisu specifikována není, smějí měřit jen se služebních aut..
turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 20:04

turboleon píše:
Josefino píše:Tak jsem Lase Park Pro objednal, tak dám pak vědět, jak to šlape. Mimo jiné se mi líbí možnost připojení jednotky přes USB k počítači a možnost upgrade firmware v případě objevení nových laserových frekvencí u policie :-)S/quote]
Jo tak to jsme zvědavej. Na kolik to nakonec vyjde??/quote]

Konečná cena je 325 Liber včetně dopravy. Clo se v EU neplatí a DPH je již zahrnuto v ceně. DPH je povinen rovnou účtovat prodejce v daném státě EU. Takže Němci i Angličani mi účtují rovnou 19%DPH.

Výrobce tvrdí, že USB je určeno pro upgrade firmware, tak by snad fungovat u nejnovější verze 10.1 mělo.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 20:06

Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod turboleon 18. 7. 2006 20:07

Josefino píše:

turboleon
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 7. 2006 20:10

turboleon píše:No každopádně by to asi byla šance do správního řízení, dát to do zápisu atd.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 20:11

mikicz píše:

na výše zmíněném fóru sice tvrdí, že to usb nikdy nefungovalo, ale podstatné je, že samotná hračka funguje. 290liber je sice o dost víc, než 350€, za které mi to nabízel přímo výrobce, ale na druhou stranu jsou to tvoje prachy.

přeju hodně štestí s novou hračkou a žádné pokuty za rychlost. /quote]

Díky za přání, snad bude fungovat dobře. Možná jsem nenarazil na správné stránky, ale u výrobce jsem to viděl za 295 Liber, možná je výrobce někdo jiný?
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 7. 2006 20:13

Josefino píše:Díky za přání, snad bude fungovat dobře. Možná jsem nenarazil na správné stránky, ale u výrobce jsem to viděl za 295 Liber, možná je výrobce někdo jiný?b/quote]

no četl jsem že výrobci jsou chorvati z antilaser.info, konec konců i velmi nápadná podobnost tomu napovídá. už jsem jim psal mail, tak čekám na jejich oficiální vyjádření.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 20:19

mikicz píše:
Josefino píše:Díky za přání, snad bude fungovat dobře. Možná jsem nenarazil na správné stránky, ale u výrobce jsem to viděl za 295 Liber, možná je výrobce někdo jiný?b/quote]

no četl jsem že výrobci jsou chorvati z antilaser.info, konec konců i velmi nápadná podobnost tomu napovídá. už jsem jim psal mail, tak čekám na jejich oficiální vyjádření.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod x2005 18. 7. 2006 22:01

...mnohá velká města svůj vlastní radar zatím nemají. Patří k nim například Ostrava, Karlovy Vary a Liberec. Spoléhají na republikovou policii.

http://auto.idnes.cz/padesatka-ve-meste ... tomoto_fdv
x2005
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 23:15

Jak jsem dnes vyčetl na zahraničních forech, tak očekávaný policejní radar ProLaser III je pro nás výborné.
1. Neumí rozlišit jamming chybovou hláškou
2. Spolehlivě na něj fungují Blinder M20, M40 a Antilaser (Park Pro)

Díky bohu :-)
Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 18. 7. 2006 23:17

Josefino píše:Jak jsem dnes vyčetl na zahraničních forech, tak očekávaný policejní radar ProLaser III je pro nás výborné.
1. Neumí rozlišit jamming chybovou hláškou
2. Spolehlivě na něj fungují Blinder M20, M40 a Antilaser (Park Pro)

Díky bohu :-)e/quote]

tak toje good info jen aby to tak bylo. čas ukáže.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomíček 19. 7. 2006 08:15

jandaxx píše:Protože jsem starý šťoura, napsal jsem po výlevech. plk. Bambase ohledně nelegálnosti radarových detektorů oficiální dotaz na MINISTERSTVO DOPRAVY. Dnes mi přišla ofic. odpověď se spisovou značkou v tom smyslu že jsou detektory i nadále legální. Odpověď má podobu ofic dokumentu s hlavičkou MD, spisovou značkou, podpisem právníka MD. Navíc má tento dokument i elektronický podpis a čárový kód. Inu, já jsem starý rýpal. Na tohle už budou policajti snad slyšet. Samozřejmě jsem to ihned zaslal na e-mail PČR s prosbou, aby to bylo přeposláno Bambasovi. :P A je klid. Mr. Green"/quote]

Mohl bys nějakou formou ten dokument sem umístit (třeba bez os. údajů)? nebo poslat mailem?
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josefino 19. 7. 2006 08:34

Mám jeden zajímavý poznatek. Minulý rok jsem si koupil brýle s polarizačním filtrem (skvělá věc na ježdění). U bežných aut zmizí odlesky od předního skla a je krásně vidět dovnitř protijedoucích vozů. Po čase jsem zjistil, že u některých aut je tomu naopak. Jedná se o vozy, které mají na předním skle proti-tepelnou úpravu - v podstatě taktéž filtr. U těchto aut je vidět dovnitř velmi špatně, bez brýlí se sklo tváří jako každé jiné. Nové antiradary používají Olympus C-750 s polarizačním filtrem, aby mohly lépe fotit řidiče. U aut s proti-tepelnou naopak bude filtr vytvářet mnohem horší odrazy. Jsem zvědav až policie předloží takovou fotku majiteli auta s matnými obrysy řidiče :-)
Naposledy upravil Josefino dne 19. 7. 2006 09:03, celkově upraveno 1
Josefino
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka