ANTIRADARY

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod xtemp 18. 7. 2006 17:22

Josefino píše:Tak jsem Lase Park Pro objednal, tak dám pak vědět, jak to šlape. Mimo jiné se mi líbí možnost připojení jednotky přes USB k počítači a možnost upgrade firmware v případě objevení nových laserových frekvencí u policie :-)e/quote]

Ja mel za to, ze frekvence je dana pouzitymi diodami?
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomíček 18. 7. 2006 17:29

BEL: nemohu se dostat na Vaše stránky, nějaká odstávka serveru??
Tomíček
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtemp 18. 7. 2006 17:31

Josefino: a kde jsi to objednaval, v EU nebo z USA?

Ja bych dal asi prednost ofiko dovozu s papirem a se zarukou jako treba poskytuje BEL (s nim mam dobrou zkusenost), protoze dokud nemate problem tak jsou na vas vsichni prodejci moc prijemni. V okamziku kdyz je trouble tak je to hnedle jine. Ja jsem udelam velice dobrou skusenost s BELem a proto bych asi pod vidinou mirne uspory z venku neobjednaval. Pro stouraly dodavam, ze jsme jinak uz par veci bez problemu pres eBay koupil ale ty but podporu nepotrebuji nebo je tady zarucni i pozarucni servis vyrobce coz nelze rici o RD ci jameru.
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 17:33

xtemp píše:
Josefino píše:Tak jsem Lase Park Pro objednal, tak dám pak vědět, jak to šlape. Mimo jiné se mi líbí možnost připojení jednotky přes USB k počítači a možnost upgrade firmware v případě objevení nových laserových frekvencí u policie :-)S/quote]

Ja mel za to, ze frekvence je dana pouzitymi diodami?

Možná jsem se špatně vyjádřil. Lidar funguje pulsně, tzn. vysílá např. 60 imp/sek. směrem k autu a je schopen to vyhodnotit nejdříve za cca 0.3s. Zařízení musí detekovat typ Lidaru a pak vyslat zpět správnou sekvenci a Lidar tak zmást. Pokud si vezmete např. dálkové obládání od Sony, pak tím Panasonic nezapnete, přestože obě diody mají třeba vlnovou délku 880nm.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod xtemp 18. 7. 2006 17:36

[quote="Tomíček"tBEL: nemohu se dostat na Vaše stránky, nějaká odstávka serveru??e/quote]

BEL minuly tyden psal, ze stopne server a ani nebude odpovidat na telefony.
... a z hory objednavek pry bude losovat stastlivce:-)
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 17:39

xtemp píše:Josefino: a kde jsi to objednaval, v EU nebo z USA?

Ja bych dal asi prednost ofiko dovozu s papirem a se zarukou jako treba poskytuje BEL (s nim mam dobrou zkusenost), protoze dokud nemate problem tak jsou na vas vsichni prodejci moc prijemni. V okamziku kdyz je trouble tak je to hnedle jine. Ja jsem udelam velice dobrou skusenost s BELem a proto bych asi pod vidinou mirne uspory z venku neobjednaval. Pro stouraly dodavam, ze jsme jinak uz par veci bez problemu pres eBay koupil ale ty but podporu nepotrebuji nebo je tady zarucni i pozarucni servis vyrobce coz nelze rici o RD ci jameru.

Já jsem objednával v UK http://www.beldirect.co.uk/ (tím odpadnou problémy s clem, DPH a lítáním po celnici ). Nejlevněji to vyjde přímo u výrobce, ale doprava bude trvat delší dobu : http://www.laserprotector.com/default.asp.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod xtemp 18. 7. 2006 17:43

Josefino: to je sikovne, to plati i zaruka v EU a jednani je o poznani bezproblemovejsi nez v USA. minimalne jim clovek nemusi vysvetlovat ze CR neni v Africe:-)
xtemp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 17:43

xtemp píše:[quote="Tomíček"tBEL: nemohu se dostat na Vaše stránky, nějaká odstávka serveru??e/quote]

BEL minuly tyden psal, ze stopne server a ani nebude odpovidat na telefony.
... a z hory objednavek pry bude losovat stastlivce:-)

Pokud funguje Bel 995 tak není problém si ho objednat kdekoli, v Evropě. Ale myslím, že teď bude aktuálnější jammer a AR jako doplněk.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 17:47

xtemp píše:Josefino: to je sikovne, to plati i zaruka v EU a jednani je o poznani bezproblemovejsi nez v USA. minimalne jim clovek nemusi vysvetlovat ze CR neni v Africe:-)

Není to tak strašné s tím USA. Už jsme zařazeni i do systému Paypal, tak se konečně dostáváme pomalu do světa :-) . Některé věci objednávám v USA přes UPS, ale musím jim za to proclení a úředničinu s celníky holt zaplatit dost peněz a ještě si to osobně vyzvednout. Takhle to dovezou z UK bez práce až domů :-)
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod Josefino 18. 7. 2006 18:54

Bel 945CZ v. 5.6
Navigator TomTom5, MIO 710
CB Alan 42
Laser Park Pro (objednáno)
Příspěvky "osobne" mě naprosto nezajímají, ještě že začala škola.
Josefino
Nováček

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 7. 2006 19:28

Protože jsem starý šťoura, napsal jsem po výlevech. plk. Bambase ohledně nelegálnosti radarových detektorů oficiální dotaz na MINISTERSTVO DOPRAVY. Dnes mi přišla ofic. odpověď se spisovou značkou v tom smyslu že jsou detektory i nadále legální. Odpověď má podobu ofic dokumentu s hlavičkou MD, spisovou značkou, podpisem právníka MD. Navíc má tento dokument i elektronický podpis a čárový kód. Inu, já jsem starý rýpal. Na tohle už budou policajti snad slyšet. Samozřejmě jsem to ihned zaslal na e-mail PČR s prosbou, aby to bylo přeposláno Bambasovi. :P A je klid. Mr. Green
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 7. 2006 19:31

Josefino píše:Tak jsem Lase Park Pro objednal, tak dám pak vědět, jak to šlape. Mimo jiné se mi líbí možnost připojení jednotky přes USB k počítači a možnost upgrade firmware v případě objevení nových laserových frekvencí u policie :-)S/quote]

na výše zmíněném fóru sice tvrdí, že to usb nikdy nefungovalo, ale podstatné je, že samotná hračka funguje. 290liber je sice o dost víc, než 350€, za které mi to nabízel přímo výrobce, ale na druhou stranu jsou to tvoje prachy.

přeju hodně štestí s novou hračkou a žádné pokuty za rychlost.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Dusan 18. 7. 2006 19:33

xtemp píše:Josefino: a kde jsi to objednaval, v EU nebo z USA?

Ja cla a postu nejak nemusim, takze si asi ten jammer privezu ze statu az tam priste pojedu. A pokud se vysype, tak ho tam pri pristi ceste osobne dovezu na reklamaci, to mi prijde jako idealni reseni. Do kufru se mi to vejde jinak uz povezu akorat IPOD a to taky neni zadna velka krabice.
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 7. 2006 19:46

Dusan píše:Ja cla a postu nejak nemusim, takze si asi ten jammer privezu ze statu az tam priste pojedu. A pokud se vysype, tak ho tam pri pristi ceste osobne dovezu na reklamaci, to mi prijde jako idealni reseni. Do kufru se mi to vejde jinak uz povezu akorat IPOD a to taky neni zadna velka krabice.

clo se v rámci EU neplatí a pokud to josefino vezme na firmu, tak nezaplatí ani DPH. Pošta v rámci EU je tak 2-3 dny, takže žádná katastrofa.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod turboleon 18. 7. 2006 19:46

Z dnešní MFDnes, vyjádřená právníka DAS a autoweb T.Berana:

Jak musí být označeno policejní auto které měří rychlost? Policejní auto musí být v klasickém bílozeleném provedení s nápisy Policie a takzvané civilní auto musí mít na boku a na víku motoru nápis Policie. Velikost nápisu specifikována není, smějí měřit jen se služebních aut..
turboleon
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka