Poškrábané / popraskané kryty světel

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marv-s 15. 11. 2022 11:48

Co je na tom demence? :hm
Přílohy
svetlo-3.jpg
marv-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 15. 11. 2022 11:48

Je to ušmudlaný jak prase.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod marv-s 15. 11. 2022 11:51

Je to focený hned po nalepení, nechtěl jsem na to sahat pár dní, když je chladno, to půjde otřít.
marv-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 15. 11. 2022 11:53

Tak dej foto.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 15. 11. 2022 23:58

zelvotron píše:
ace2 píše:Pokud je něco s tím polykarbonátem tak pak vyměnit ty kryty světlometů, pokud se dají koupit jako náhradní díl.
.


A to se dá na nějaký modernější auto koupit samostatně? Já že se to viděl naposled na favorita a tam byly skleněný :D


Jo samozřejmě. Někdy je jak druhovýroba tak i se dá sehnat originál. Já jsem třeba na BMW dával nová plexi. Ale jsou i neoriginály. To se pak vyplatí na auta co už nemají moc velkou hodnotu, ale prostě na cestě do práce chceš vidět.
Stejně tak jsou tedy auta kde není ani originál ani druhovýroba. Zvláště u těch z menších serií. Auta z mainstreamu asi problém nebudou.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 11. 2022 00:21

Ajaj havarko a dali nějaká použitá světla? :hm
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 16. 11. 2022 06:59

Kdoví, co to bylo, možná i to plexi nakonec není origo a proto tak rychle odešlo.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shr3k 20. 11. 2022 19:45

Jo, to se stává, jeden kolega teď objevil, že "nový" nárazník namontovaný v autorizáku a nalakovaný, má po odření 3 barvy.
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 20. 11. 2022 21:42

Třeba měli nový nejetý v jiné barvě, tak ho přebarvili a nasadili.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod m_tsch 20. 11. 2022 21:53

A pak ještě jednou.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 20. 11. 2022 22:03

První je základ pod lak.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod impact 20. 11. 2022 22:50

Shr3k píše:Jo, to se stává, jeden kolega teď objevil, že "nový" nárazník namontovaný v autorizáku a nalakovaný, má po odření 3 barvy.


Tak hlavně, jestli ta poslední vrstva byla ve správném odstínu auta. Ne vždy se tohle zadaří. :-D
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod marv-s 29. 11. 2022 07:38

Vypadá to celkem v pohodě, když je to otřené. Spíše jsem si všiml, že někde jsou bohužel celkem jeté i ty odrazné plochy (viz foto), tak uvidím, jak to dlouho vydrží. Pokud to bude hodně na prd a auto budu ještě mít, tak spíše seženu nějaká jiná světla. Tohle mi připadá vážně jako nějaký nepovedený repas.
Přílohy
svetla-d.jpg
svetla-c.jpg
svetla-b.jpg
svetlo-a.jpg
marv-s
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků