Hydraulický zvedák vysokozdvižný

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 10. 2021 22:45

maincoonsback píše:
garážmistr píše:Post kde bych psal, že 0,5m hever je blbost na těch třech stránkách asi nenajdeš, co?

No tohle zapotrebi asi nemáš ani ty....tohle nech Pajjounovi. Od tebe bych čekal smysluplný přístup....když se jim zaklinas...

Ale holt zázraky s nedějí. Moc dobře víš co si psal... A měření taky žádné co? Já se aspoň posnazil. Ty houby....


Jsou fascinující tyhle situace, kdy jsi v koutě, víš že lžeš a začínaš kopat kolem sebe. Uvědom si, že vlákno je dva dny starý a má tři stránky. Tady dohledá co kdo psal každej. Třeba to, že jsem se snažil poradit, jak se dostat k relevantním číslům pomocí origo heveru, metru a 10min práce. Ale nikdo nenajde, že bych o 0,5m heveru psal jako o blbosti.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 22:49

goes píše:
Kazdopadne ze se tak lacine zamotas sam do sebe bych necekal.


Tak by mne zajímalo, kde píšu já o světle vysce, krom toho, že sem napsal, že 20 cm od Dečka je *****... Což si uznal sám. Tak těžko se.muzi já motat do něčeho co sám sem nenapsal... Proč bych to dělal, když hledám hever?

Ale.chapu... si Andrejův volic, znáš jeho metody...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 10. 2021 22:49

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2021 22:50

Smax neda nic. Co to jako dokazovat? Ze prejedes kolmy obrubnik co ma 30 cm? Ze mas svetlou vysku vetsi jak 21,5 cm? Ze sis vymyslel pribeh o tom co prejizdis?

Ale muzu vzit golfa a muzeme dat treba sprinty. Necekam ze vyhraju sle aspon budu cestny souper

Ja tvym autem opravdu jezdit nepotrebuju. Ty se tady porad chvastas tak bych cekal ze kdyz druzi podle tebe nemaji charakter a koule tak pujdes prikladem a vsem nam ukazes jak prejedes obrubnik co ma 30 cm.

Nebo jsi, jak pises o nas, stejna kecka co si vymysli?
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 22:54

garážmistr píše:
maincoonsback píše:
garážmistr píše:Post kde bych psal, že 0,5m hever je blbost na těch třech stránkách asi nenajdeš, co?

No tohle zapotrebi asi nemáš ani ty....tohle nech Pajjounovi. Od tebe bych čekal smysluplný přístup....když se jim zaklinas...

Ale holt zázraky s nedějí. Moc dobře víš co si psal... A měření taky žádné co? Já se aspoň posnazil. Ty houby....


Jsou fascinující tyhle situace, kdy jsi v koutě, víš že lžeš a začínaš kopat kolem sebe. Uvědom si, že vlákno je dva dny starý a má tři stránky. Tady dohledá co kdo psal každej. Třeba to, že jsem se snažil poradit, jak se dostat k relevantním číslům pomocí origo heveru, metru a 10min práce. Ale nikdo nenajde, že bych o 0,5m heveru psal jako o blbosti.


No já ti tohle tvrzení nechám, ano. Každopádně já od samotného počátku preferují 0,5m hever a tvuj post tohle zpochybnil...

To jestli si to zpochybnil z principu a nebo z debility je už věci názoru co je horší.. víc se k tomu vyjadřovat nebudu
Pomohl bys, kdybys napsal kup tenhle hever, protože 0,5 m by ti stačil na předepsané body... Změřit si to umím i sám, ale.tomus sem se chtel vyhnout. Prostě sem čekal že někdo bude vědět. Když nevíš, tak prostě nepiš.

Pokud rádis timto zpusobem, tak si tyhle řady muzes nechat od cesty
Je to ku hovnu. Neuškodi, aleani nepomohou.

-- 8. 10. 2021 23:58 --

goes píše:Smax neda nic. Co to jako dokazovat? Ze prejedes kolmy obrubnik co ma 30 cm? Ze mas svetlou vysku vetsi jak 21,5 cm? Ze sis vymyslel pribeh o tom co prejizdis?

Ale muzu vzit golfa a muzeme dat treba sprinty. Necekam ze vyhraju sle aspon budu cestny souper

Ja tvym autem opravdu jezdit nepotrebuju. Ty se tady porad chvastas tak bych cekal ze kdyz druzi podle tebe nemaji charakter a koule tak pujdes prikladem a vsem nam ukazes jak prejedes obrubnik co ma 30 cm.

Nebo jsi, jak pises o nas, stejna kecka co si vymysli?

Zábava logika.
Takže na koupi heveru je prvně nutné.l dokazat že světla.vyska.20 cm je kravina a nemá spojitost se.zvedacim bodem a ještě přejet 30 cm obrubník...?

To jako třeba chcete po zákazníkovi con si chce koupit parfém aby ***** pulku vašeho ansámblu, že si ho zaslouží?

Zajímavá logika...

:-))

Čím dál lepší...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 10. 2021 22:59

maincoonsback píše:
No já ti tohle tvrzení nechám, ano. Každopádně já od samotného počátku preferují 0,5m hever a tvuj post tohle zpochybnil...


Který můj post tohle zpochybnil?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 23:00

Arnie J píše:

Jo.presne
:-)
Strašná traumata
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 10. 2021 23:02

maincoonsback píše:Pomohl bys, kdybys napsal kup tenhle hever, protože 0,5 m by ti stačil na předepsané body... Změřit si to umím i sám, ale.tomus sem se chtel vyhnout. Prostě sem čekal že někdo bude vědět. Když nevíš, tak prostě nepiš.


Jistěže pomohou, ale to bys nesměl být línej lempl.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 23:03

garážmistr píše:Světlá výška 203-269mm. Opět může napovědět.

Tenhle neměl zpochybit použití vysokozdvižného heveru?
Ahaaaa.... Tak si koupím 40... To bude stačit?

Že s tebou ztrácím čas odborníku....

Normalni chlap by napsal sem kokot sorry... Ty toho nejsi schopen.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2021 23:04

maincoonsback píše:Zábava logika.
Takže na koupi heveru je prvně nutné.l dokazat že světla.vyska.20 cm je kravina a nemá spojitost se.zvedacim bodem a ještě přejet 30 cm obrubník...?

To jako třeba chcete po zákazníkovi con si chce koupit parfém aby ***** pulku vašeho ansámblu, že si ho zaslouží?

Zajímavá logika...

:-))

Čím dál lepší...


Navazal jsem pouze na to cos zde uvadel. Psal jsi o svetle vysce a ja na to navazal. Patral sjem a dosel k udajum ze proste co uvadis neni seriove mozne. Tys najednou rohlasil ze bezne prejizdis kolmy obeubnik do ma 30. Pozadal jsem te o nejaky dukaz a najednou je spatne? Ja te nenutil si vymyslet pohadky.

Nevim navic proc zacinas byt vulgarni. Jsi prece nad veci a v pohode a my jsme jen chudaci bez kouli. Nervy prece neudrzi typci jako my a ne ty. Clovek v klidu.

-- 9. 10. 2021 00:05 --

maincoonsback píše:Normalni chlap by napsal sem kokot sorry... Ty toho nejsi schopen.


Tak to napis a dokaz ze jsi normalni chlap. Sam urcujes pravidla toho co ma delat normalni chlap..
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 23:08

Tak opakujes pořád jednu lez.

1) asi te.to.bavi ale.ja jediné co psal.o světle vysce bylo že 20 cm je pikacovina,.což si odsouhlasil. Zbytek jde.mimo.me

2) já si můžu přejíždět.obrubinky jaké.chci a je ti do toho prd, já hledám hever

3) vulgární fakt nejsem a rady se tady.nedockam..

Ještě něco?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 10. 2021 23:09

maincoonsback píše:Normalni chlap by napsal sem kokot sorry... Ty toho nejsi schopen.


Tohle je tvoje charakteristická vlastnost a je teda opravdu úsměvný číst to od tebe jako kritiku. :D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 8. 10. 2021 23:10

goes píše:
maincoonsback píše:

Tak to napis a dokaz ze jsi normalni chlap. Sam urcujes pravidla toho co ma delat normalni chlap..

Ale ja nejsem kokot. To jsi ty. Tedy já to napsat nemůžu...
;-)
Já.muzu napsat jen, jsem chlap s gulama...

:-)

-- 9. 10. 2021 00:11 --

garážmistr píše:
maincoonsback píše:Normalni chlap by napsal sem kokot sorry... Ty toho nejsi schopen.


Tohle je tvoje charakteristická vlastnost a je teda opravdu úsměvný číst to od tebe jako kritiku. :D

Tak ty ani nevíš o čem je řeč... Ze Z Plzně.
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2021 23:13

maincoonsback píše:Tak opakujes pořád jednu lez.

1) asi te.to.bavi ale.ja jediné co psal.o světle vysce bylo že 20 cm je pikacovina,.což si odsouhlasil. Zbytek jde.mimo.me

2) já si můžu přejíždět.obrubinky jaké.chci a je ti do toho prd, já hledám hever

3) vulgární fakt nejsem a rady se tady.nedockam..

Ještě něco?


O svetle vysce jsi toho napsal vice. Naposledy dva posty zpet o tom jak je 30 cm.

Prejizdej si co chces. Klidne i lidi na namesti. Sle roc ty pohadky?

Pokud slovo “*****” neni vulgarni tak ok.

Ps - cekal bych ze ctyrhvezdickovy inzenyr si umi najit hever na google do dvou minut

-- 9. 10. 2021 00:15 --

maincoonsback píše:Ale ja nejsem kokot. To jsi ty. Tedy já to napsat nemůžu...
;-)
Já.muzu napsat jen, jsem chlap s gulama...


Vis co rikala foresteova mama… pro kokota kazdy kokot

Zda mas gule netusim. Nastesti jsi byl ibleceny kdyz jsem te videl
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 8. 10. 2021 23:16

maincoonsback píše:
garážmistr píše:Světlá výška 203-269mm. Opět může napovědět.

Tenhle neměl zpochybit použití vysokozdvižného heveru?
Ahaaaa.... Tak si koupím 40... To bude stačit?


Tenhle měl podpořit předchozí návrh o prohlídce, změření a vyzkoušení origo heveru. Aspoň já bych to udělal, abych věděl jaký zvih bude optimální. Že seš šašek a přeložíš si to "0,5 hever je blbost" je už čistě tvůj boj.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků