Páčka blinkrů, světel na Dacii

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petr L. 5. 8. 2021 20:07

Na dustru jsem podobnou zavadu opravoval znamemu, byly tam upadnute 2 dratky, stacilo to pripajet zpet.
Petr L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 5. 8. 2021 20:29

Bojím se, že když to rozeberu, že to už nesložím dohromady. Ale asi to zkusím alespoň vyndat.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 8. 2021 20:42

myšpulín píše:Já furt nevím jak dlouho si to auto nechat. Na jednu stranu mě láká nové Sandero které je zase dál a už je srovnatelný s jinýma značkama, ale to je bohužel i cenově. Zas Logan II je pohodový auto, na kterým se nic zásadního nesere a u nás na sídlišti kde se běhá po autech by bylo lepšího auta škoda. Tohle bylo pod našimi okny a nejspíš to byl ten samý co mi asi před měsícem ukopl zrcátko.
https://kladensky.denik.cz/zlociny-a-so ... 10723.html

ale sandero pěkný a tedy cenově je furt docela níž, když nepotřebuješ nějakou extra drahou kombinaci :) předevčírem někdo v ulici ho pořídil.... na druhou stranu to Kladno no, ale tak pojistka to pořeší
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 5. 8. 2021 20:45

myšpulín píše:Bojím se, že když to rozeberu, že to už nesložím dohromady. Ale asi to zkusím alespoň vyndat.


Moucha style.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 8. 2021 20:49

Packy, klasicka bolest Dacie, me se zas vzdycky rozjebe ovladani svetel. Jak je to s alternativama ale nevim, moje se menila v Dacii za original. 3x behem dvou let.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 8. 2021 20:49

garážmistr píše:
myšpulín píše:Bojím se, že když to rozeberu, že to už nesložím dohromady. Ale asi to zkusím alespoň vyndat.


Moucha style.

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 8. 2021 21:26

Když si vzpomenu na ten otočný válec u Olcita....
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 8. 2021 21:51

Ony jsou ještě auta co maj klakson na páčce a ne na volantu? Proč?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 8. 2021 21:52

polda píše:Když si vzpomenu na ten otočný válec u Olcita....

děsný retro 8-D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 6. 8. 2021 07:09

Páčky jdou většinou opravit, jak píše PetrL. Už na Xantii jsem opravoval páčku blinkrů, kde se z maziva a otěru z kontaktů udělala vodivá pasta a blinkry pak problikávali obráceně a někdy i náhodně. Stačilo vyčistit, znovu promazat a na pár let byl klid.
Pokud v tom není něco polámané, tak by to mělo jít opravit.

-- 6. 8. 2021 08:15 --

A kdyby to náhodou nešlo, tak Poláci to mají za 350,-
https://allegro.pl/oferta/przelacznik-s ... 9424364965
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 6. 8. 2021 07:16

garážmistr píše:
myšpulín píše:Bojím se, že když to rozeberu, že to už nesložím dohromady. Ale asi to zkusím alespoň vyndat.


Moucha style.

:D

-- 6. 8. 2021 08:16 --

goes píše:Proc si nekoupis za 1,1 mega bmw i3?

:D

-- 6. 8. 2021 08:17 --

myšpulín píše:Já furt nevím jak dlouho si to auto nechat. Na jednu stranu mě láká nové Sandero které je zase dál a už je srovnatelný s jinýma značkama, ale to je bohužel i cenově. Zas Logan II je pohodový auto, na kterým se nic zásadního nesere a u nás na sídlišti kde se běhá po autech by bylo lepšího auta škoda. Tohle bylo pod našimi okny a nejspíš to byl ten samý co mi asi před měsícem ukopl zrcátko.
https://kladensky.denik.cz/zlociny-a-so ... 10723.html

Pěknej *****. Taky by zasloužil ukopnout výstupky z těla.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr L. 6. 8. 2021 08:34

myšpulín píše:Bojím se, že když to rozeberu, že to už nesložím dohromady. Ale asi to zkusím alespoň vyndat.

Pačka se nevytahovala, jen se oddelal nejaky spodni kryt tusim a pajel jsem to se zahnutym hrotem abych se tam dostal a dival se pres zrcatko, byla to dobra gynekologie ;-)
Petr L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 8. 8. 2021 17:21

Dal bych do palubky zvonkový tlačítko za 15 Kč a na to napíchl klakson. Práce na 15 minut.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 8. 2021 19:57

lu.kas píše:Ony jsou ještě auta co maj klakson na páčce a ne na volantu? Proč?

Myslimyl, ze uz ani ta dacka to tak nema, ja mam dokkera jeste se starym volantem (2017), tak mam klakson na pacce. Je to dost na *****, nekdy, kdyz prepinam blinkr, omylem tutnu :( ale trochu novejsi dokker ma uz jinej, daleko hezci volant, a klakson v nem. Tak uz to udelali podobne asi i v osobacich.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 8. 2021 08:11

Hustoles píše:Dal bych do palubky zvonkový tlačítko za 15 Kč a na to napíchl klakson. Práce na 15 minut.

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků