Prémiový benzín - jaký tankujete?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kurtoid 16. 6. 2021 13:11

Nějaké zanedbatelné množství lihu má i Verva a Maxxmotion, je to kolem 0,5%. Ten MOL by mohl být zajímavý kvůli ceně, mrknu na něj.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 16. 6. 2021 13:41

Jsem měl teď problémy my s MM100 z jedný konkretní stanice, ale nebylo kde jinde tankovat, tak mě to nenapadlo. Teď jsem vzal Vervu 100, protože zrovna byla po ruce a autu se to líbí. Teď budu muset zjistit, jestli opravdu problém konkrétní pumpy nebo obecně MM100. Tipuju to první.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 16. 6. 2021 14:41

Hustoles píše:
tslany píše:Já liju do motoru líh dobrovolně.

Já občas dobrovolně i do sebe :D Jinak do autí tankuju vesměs Benzina 95 Erecta. Kudy teče, tudy čistí 8-)

Benzina 95 Erecta? To spíš kudy teče, tudy staví... :D :D :D
dr.spiritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 6. 2021 15:42

To jsem zatím doktore netestoval, ale autí jede pěkně :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.spiritus 16. 6. 2021 15:48

Však jo. Taky na tu 95 jezdím, občas dám Vervu 100, to aby si auto trochu pošmáklo, ale ne moc, aby si nezvyklo. Spíš mne zaujal ten kouzelnej překlep. kterej vlastně i tak nebyl nesmysl... :D
dr.spiritus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 16. 6. 2021 15:54

Překlep byl doktore úmyslný, mně tenhle název víc lahodí.. Připomíná mi mé mládí.. :-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhamil 16. 6. 2021 16:51

Jako momentálně je v tom zase pěkný guláš. V minulosti třeba vervu brali i majitelé sezonních aut, veteránů a třeba do sekaček kvůli biosložkám. S obyčejným benzínem byl problém, proto brali vervu. Už jsem zaslechl stesky, že Verva není to co bývala. Prý je dobrá 98 na ONO. No vyberte si. Tyto hokusy pokusy jsou k vzteku.
jhamil
Nováček

Odeslat příspěvekod polda 16. 6. 2021 22:00

Beru do sekačky na rok 3l OMV MM , i po roce v křovinořezu bafne.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.kv 16. 6. 2021 22:31

To mi fungovalo i s obyč 95. Akorát 5l.
m.kv
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 6. 2021 06:52

Do sekacek, pil, atp. leju cokoli nejlevnejsiho a neni s tim zadny problem taky :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rakepka 17. 6. 2021 17:25

Nechce se mi věřit PR řečem na stránkách Benziny, že zvýšením podílu ETBE ve VERVE 100 a změnou z E5 na E10 došlo ke zlepšení jejich vlastností. Možná některých. Škoda, že už se nikde neuvádí ty, které se naopak zhoršily. Minimálně zvýšení spotřeby se nabízí.
rakepka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 6. 2021 20:02

JardaB píše:Do sekacek, pil, atp. leju cokoli nejlevnejsiho a neni s tim zadny problem taky :P

klasik Jarda :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků