Elektro koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký Taycan si má Koubes koupit?
Modré kupé bez elektrických a větraných sedaček: https://t.ly/UR5UU 8 %  32%  [ 8 ]
Vínové granturismo s výše uvedeným (cena +150k): https://t.ly/4Q9oN 17 %  68%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2022 10:15

Nekenieh píše:
goes píše:za minuleho rezimu tito tvorili 99 % populace, protoze kdo nekradl okradal svou rodinu

Ano, známý bolševický fail pro obhajobu sama sebe. Ovšem uváděná procenta velmi záleží na tom, s kým se kdo za minulého režimu kamarádil. Ano, pro někoho to mohlo potom být i 99%. Každý ke svému. :D


jak se ti spi s tou svatozari? Netlaci to? Da se spat i na boku nebo jen na zadech?

-- 3. 2. 2022 10:19 --

eLzyx píše:
Nekenieh píše:Fascinují mne ti (a není jich málo), kteří si koupí Teslu a pak se chlubí, jak budou někde dobíjet zadarmo, parkovat ve městě a neplatit dálniční známku. Už proto mám k tomuto autu celkem odpor, vždycky si představím toho vejmr-.da uvnitř.
Za minulého režimu tento typ lidí tvořil jádro bratrstva bolševické pracky.

fascinují mě ti, co si myslí, že nějakým "be like Mirek Dušín" dosáhne nějakého celosvětového míru, zenového stavu.
Předpokládám, že chodíš do krámu a nakupuješ pouze "neakční" zboží, slevy na eshopech bereš jako útok na vlastní osobu a raději si to objednáš někde za původní full price. Slevy na daních nevyužíváš, protože je to pod tvoji úroveň. A jestli tvoji rodičové či někdo z příbuzenstva privatizoval byt za pár šupů, tak ho máš na black listu. A samozřejmě - v životě jsi nesmlouval, jseš prostě "grand".


ono bude malinky rozdil, pokud dohoda o benefitu prameni z rozhodnuti dvou smluvnich stran. Proste ze ja ti pujdu pomoc na stavbu zadarmo. Proti tomu asi nema nikdo nic.

Na druhe strane je to, ze by ti stat poslal penize a tedy slozily se na to matky samozivitelky delajic ve fabrice a kde kdo, a ten stat by ti poslal penize druhych a tys mi zaplatil, ze ti jdu pomoc a tebe by to nic nestalo.

Ono blbe na tom vsem je, ze proste tyto dotace nemiri k tem, co je potrebuji, ale k tem co to nepotrebuji a meli by si to platit proste ze sveho, protoze na to proste maji. A pomahat by mel stat proste tem, co realne pomoc potrebuji.

Proste podporovat nekoho, kdo ma na to, aby si koupil dve tesly je proste plivanec do tvare lidem, co makaji od rana do vecera. A tim si sam strilim do nohy.

A kdyz uz tedy dotycni vatari na to maji a cerpaji zprava zleva jak by nemeli na chleba, nevadilo by, kdyby to meli alespon v hlave a drzeli radeji hubu nekde v koute a dekovali napravo nalevo. jenze oni jeste maji potrebu vykrikovat do sveta jak na to maji a jak je super, ze druzi na ne makaji o to vice.

Ale ano, v levicacke EU normalni stav.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 2. 2022 10:24

já už se těším, jak se mi za 5 let všichni složíte na e-Kodiak
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2022 10:26

za 5 let se budou skladat vsichni na vsechno... resp. dotace sonci. portoze ty v drtive vetsine miri v dobe, kdy na to ma hrstka vyvolenych a az se dostanou ceny veci na uroven dostupnosti, tak se to zarizne...
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 2. 2022 10:28

no u nás ta dostupnost ještě chvíli potrvá
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2022 10:30

tak staci, ze ti matka makajic sestnacky, aby uzivila sebe a sve deti v podnajmu, nemajic na to, aby deckam koupila poradnou svacino ve skolce prispeje ze svych dani na FVE... nemuzes chtit vsechno
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 2. 2022 10:33

Je to smutne, no.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fortress 3. 2. 2022 10:33

Zrovna do FVE panelů nás nutí stát/EU s jejich imbecilní energetickou politikou. To je snad jediná dotace kterou využiju.
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 2. 2022 10:34

goes píše:...

ono bude malinky rozdil, pokud dohoda o benefitu prameni z rozhodnuti dvou smluvnich stran. Proste ze ja ti pujdu pomoc na stavbu zadarmo. Proti tomu asi nema nikdo nic.
Nabíjení u hypermarketů je také dohoda dvou stran. Že když už tam nabíjím, tak tam i něco nakoupím.

Na druhe strane je to, ze by ti stat poslal penize a tedy slozily se na to matky samozivitelky delajic ve fabrice a kde kdo, a ten stat by ti poslal penize druhych a tys mi zaplatil, ze ti jdu pomoc a tebe by to nic nestalo.
jaký je rozdíl mezi matkou samoživitelkou dělající ve fabrice a týpkem, co v té fabrice dělá taky? Že má děcko? A? Chtěla, má. Upíchla si to s kreténem? Její problém. Ne můj. Já jsem přišel s nabídkou kvalitního sexu - poloha mléka a vody, štípání bambusu… ale nechtěla, měla kreténa, má děcko ... nechci zase já

Ono blbe na tom vsem je, ze proste tyto dotace nemiri k tem, co je potrebuji, ale k tem co to nepotrebuji a meli by si to platit proste ze sveho, protoze na to proste maji. A pomahat by mel stat proste tem, co realne pomoc potrebuji.
nejsme ve při, ale pokud je to nějak nastaveno, tak je pokrytecké se tvářit, že já budu lepší, já to z principu dělat nebudu. Okolí tě bude mít akorát tak za vola. By mě zajímalo, který kretén by si dobrovolně kupoval dálniční známku na auto, na které ji nepotřebuje. Nebo bych chtěl vidět kreténa, co bude v Praze kroužit hodinu, aby našel "public" parkoviště i když může parkovat všude. Byl by to opravdu kretén, protože by zbytečně zabíral místo někomu, kdo všude parkovat nesmí

Proste podporovat nekoho, kdo ma na to, aby si koupil dve tesly je proste plivanec do tvare lidem, co makaji od rana do vecera. A tim si sam strilim do nohy.
taky makám od rána do večera. Z mých daní ještě živím nějakého ouřadu

A kdyz uz tedy dotycni vatari na to maji a cerpaji zprava zleva jak by nemeli na chleba, nevadilo by, kdyby to meli alespon v hlave a drzeli radeji hubu nekde v koute a dekovali napravo nalevo. jenze oni jeste maji potrebu vykrikovat do sveta jak na to maji a jak je super, ze druzi na ne makaji o to vice.
proč bych měl děkovat? Každý je strůjcem svého štěstí. A pokud toho dosáhne v mezích zákonů ...

Ale ano, v levicacke EU normalni stav.
já levici nevolím a pochybuji, že ti úspěšnější by ji taky volili. Za tohle přelejvání statků od duševně chudých směrem k těm, co toho umí využít, si ta většinu může sama. Levičáci slíbí chudině pár korun ústupků, chudina tleská, ale už si neuvědomí, že těm movitějším ty ústupky vyjdou na tisíce navíc
Naposledy upravil eLzyx dne 3. 2. 2022 10:50, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 2. 2022 10:50

elzyx kohos volil teď ve volbách?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 2. 2022 11:03

kroužkoval jsem starosty. Teoreticky by měli mít přehled o problémech v regionech, nedívat se na problémy jen z vrchu. Sice to není úplně čistá pravice, ale není to levice ...
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 3. 2. 2022 11:04

<mellův smajlík>
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod fortress 3. 2. 2022 11:11

:D
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 2. 2022 11:22

volové, i kdybych tu napsal nějakou ultrapravici, tak jak to není podle Vás, tak se mi budete vysmívat?
Naštěstí z vás mám stejnou srandu, mezi kamarády nepatříte, takže si tu jen plním denní kvótu někoho *****.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 2. 2022 11:24

ono bude malinky rozdil, pokud dohoda o benefitu prameni z rozhodnuti dvou smluvnich stran. Proste ze ja ti pujdu pomoc na stavbu zadarmo. Proti tomu asi nema nikdo nic.
Nabíjení u hypermarketů je také dohoda dvou stran. Že když už tam nabíjím, tak tam i něco nakoupím.

toto je v poradku, toto ja neresim, to si mne pletes s jinymi

Na druhe strane je to, ze by ti stat poslal penize a tedy slozily se na to matky samozivitelky delajic ve fabrice a kde kdo, a ten stat by ti poslal penize druhych a tys mi zaplatil, ze ti jdu pomoc a tebe by to nic nestalo.
jaký je rozdíl mezi matkou samoživitelkou dělající ve fabrice a týpkem, co v té fabrice dělá taky? Že má děcko? A? Chtěla, má. Upíchla si to s kreténem? Její problém. Ne můj. Já jsem přišel s nabídkou kvalitního sexu - poloha mléka a vody, štípání bambusu… ale nechtěla, měla kreténa, má děcko ... nechci zase já

to byl jen priklad toho, kdo vse se ti na neco sklada a jaky to ma dopad. Ono je blbe at se ti na to sklada kdokoli, ale pokud jsem to jak, tak muj zivot to alespon tak zasadne neovlivni.

A to jaky mas pohled na lidi samozivitele ukazuje jaky ses ubozak. Spousta samozivitelu je tu i proto, ze jim treba partner umre. A opravdu ne kazdy se dostane do situace tim, ze je nekdo jako ocivinde tvoje co mas doma, kdyz to tak barvite a detialne popisujes a znas? nevim...


Ono blbe na tom vsem je, ze proste tyto dotace nemiri k tem, co je potrebuji, ale k tem co to nepotrebuji a meli by si to platit proste ze sveho, protoze na to proste maji. A pomahat by mel stat proste tem, co realne pomoc potrebuji.
nejsme ve při, ale pokud je to nějak nastaveno, tak je pokrytecké se tvářit, že já budu lepší, já to z principu dělat nebudu. Okolí tě bude mít akorát tak za vola. By mě zajímalo, který kretén by si dobrovolně kupoval dálniční známku na auto, na které ji nepotřebuje. Nebo bych chtěl vidět kreténa, co bude v Praze kroužit hodinu, aby našel "public" parkoviště i když může parkovat všude. Byl by to opravdu kretén, protože by zbytečně zabíral místo někomu, kdo všude parkovat nesmí

To je v poradku


Proste podporovat nekoho, kdo ma na to, aby si koupil dve tesly je proste plivanec do tvare lidem, co makaji od rana do vecera. A tim si sam strilim do nohy.
taky makám od rána do večera. Z mých daní ještě živím nějakého ouřadu

to je v poradku, to dela kazdy pracujici. Ale proc by meli lidi nucene pomahat nakupovat nadprumerne vydelavajicim lidem auta apod. nema zadny racionalni duvod

A kdyz uz tedy dotycni vatari na to maji a cerpaji zprava zleva jak by nemeli na chleba, nevadilo by, kdyby to meli alespon v hlave a drzeli radeji hubu nekde v koute a dekovali napravo nalevo. jenze oni jeste maji potrebu vykrikovat do sveta jak na to maji a jak je super, ze druzi na ne makaji o to vice.
proč bych měl děkovat? Každý je strůjcem svého štěstí. A pokud toho dosáhne v mezích zákonů ...


opet ubohy pohled na svet. Ne, kazdy strujcem sveho stesti neni. A jen proto, ze je neco legalni, tak to delat nebudu. Ale chapu, ze ty budes z tech, co v 6:00 rano zapne cirkularku a ve 22:00 ji vypne. Vi, ze tim bude otravovat okoli, ale je to prece v mezich zakona

Ale ano, v levicacke EU normalni stav.
já levici nevolím a pochybuji, že ti úspěšnější by ji taky volili. Za tohle přelejvání statků od duševně chudých směrem k těm, co toho umí využít, si ta většinu může sama. Levičáci slíbí chudině pár korun ústupků, chudina tleská, ale už si neuvědomí, že těm movitějším ty ústupky vyjdou na tisíce navíc

[/quote]
mas pravdu, ubozactvi bude lepsi vyraz.

Ale jako fajn zmena profilu mysleni a prezentace za par tydnu vlastneni tesly.

-- 3. 2. 2022 11:25 --

eLzyx píše:volové, i kdybych tu napsal nějakou ultrapravici, tak jak to není podle Vás, tak se mi budete vysmívat?
Naštěstí z vás mám stejnou srandu, mezi kamarády nepatříte, takže si tu jen plním denní kvótu někoho *****.


naprosto, ale naprosto predvidatelny prispevek. Kdyz jsem v koute, zmenim se na Jardu a zacnu se tvarit, jak to tu mam vlastne v pazi a ze vsech si jen delam srandu. Ne, nedelas. Alechapu, ze ted to budes tvrdit. A navic marne premyslim, koho zde nasiras, krom sam sebe.
anonymni

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 2. 2022 11:41

nekecej, ty jsi přestal chlastat? Skoro žádný překlep. Dobře ty. Co se stalo?
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků