Elektro koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký Taycan si má Koubes koupit?
Modré kupé bez elektrických a větraných sedaček: https://t.ly/UR5UU 8 %  32%  [ 8 ]
Vínové granturismo s výše uvedeným (cena +150k): https://t.ly/4Q9oN 17 %  68%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod metyn 2. 12. 2022 18:41

impact píše:Nepsal jsi tu, že máš zakázáno natankovat v Maďarsku, aby nedejbože Putin nedostal pár tisíc za ropu? Ale poslat skoro dvě mega dolarů medvídkovi Pů není problém? To je teda dvojí metr. :D

jj, matroš kupuje investor, kde byzme vzali takové love :D , dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Jouda.III 4. 12. 2022 13:28

metyn píše:...s kapacitou 4 mwh...

Jak tlustý budou přívodní kabely?
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 12. 2022 14:26

Přiměřeně.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 4. 12. 2022 16:53

Aby v noci moc nesvítily. :)
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod impact 5. 12. 2022 10:48

https://www.evuniverse.io/newsletter/semi víc informací o Semi, než chcete :)

Nabíječka je třídy V4 (MegaWatt-class) a má kabely chlazený tekutinou, takže s tím svícením jsem asi nebyl daleko od pravdy. :D

Nějaký další postřehy: 3 motory, z toho dva pro rozjezd a zrychlení, jeden pro jízdu ustálenou rychlostí. 1000V architektura, brzdy se při jízdě z kopce nehřejou, protože všechno regeneruje a cpe do baterie.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 12. 2022 11:18

To je vtipná stránka
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2022 11:46

to teda, dojezd prý 500 mil :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 5. 12. 2022 12:09

na ameriku strašně málo ...
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2022 12:10

a realita bude sotva poloviční
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 5. 12. 2022 12:56

No tak když to srovnáš s pokusy ostatních amerických výrobců, tak na tom Tesla není zas tak špatně.

Escadia (Freightliner) poloviční dojezd, 6x pomalejší nabíjení na jednu míli dojezdu.

Peterbilt 3,5x menší dojezd a 10x pomalejší nabíjení na míli.

Mack 5x menší dojezd a 10x pomalejší nabíjení na míli.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2022 12:58

takže mezi slepými jednooký králem... to je teda výhra. Až bude něco opravdovýho, tak mě vzbuďte
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 12. 2022 13:48

Pěkné technické cvičení, no
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 5. 12. 2022 13:48

Elektromobily dostaly další ránu, první země Evropy už chystá zákaz jejich dobíjení kvůli nedostatku elektřiny

https://www.autoforum.cz/predstaveni/elektromobily-dostaly-dalsi-ranu-prvni-evropska-zeme-uz-chysta-zakaz-jejich-dobijeni-kvuli-nedostatku-elektriny/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Bývalý místopředseda ruské centrální banky:
"V pondělí dojde na měnovém trhu ke katastrofě"
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod PatV 5. 12. 2022 14:09

impact píše:No tak když to srovnáš s pokusy ostatních amerických výrobců, tak na tom Tesla není zas tak špatně.

Escadia (Freightliner) poloviční dojezd, 6x pomalejší nabíjení na jednu míli dojezdu.

Peterbilt 3,5x menší dojezd a 10x pomalejší nabíjení na míli.

Mack 5x menší dojezd a 10x pomalejší nabíjení na míli.

Ano, ale ostatní prodávají a nabíjejí. Tesla jen na papíře.
3.0 V6
2.0 R4
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 5. 12. 2022 14:34

Jouda.III píše:
Elektromobily dostaly další ránu, první země Evropy už chystá zákaz jejich dobíjení kvůli nedostatku elektřiny

https://www.autoforum.cz/predstaveni/elektromobily-dostaly-dalsi-ranu-prvni-evropska-zeme-uz-chysta-zakaz-jejich-dobijeni-kvuli-nedostatku-elektriny/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box


už bylo jinde, druhej
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků