Elektro koutek

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jaký Taycan si má Koubes koupit?
Modré kupé bez elektrických a větraných sedaček: https://t.ly/UR5UU 8 %  32%  [ 8 ]
Vínové granturismo s výše uvedeným (cena +150k): https://t.ly/4Q9oN 17 %  68%  [ 17 ]
Celkem hlasů : 25

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 1. 2022 22:34

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 23. 1. 2022 09:16

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 1. 2022 11:00

:D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 23. 1. 2022 13:13

maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 24. 1. 2022 10:26

523HP a maximalne 200 ? Ja nevim jestli se mam smat nebo plakat smichy
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 1. 2022 10:30

To nejde SW unlocknout? :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 24. 1. 2022 10:30

mně by to stačilo, já potřebuju nejvíc zrychlit na výjezdu z Kauflandu, kde jedu už 30 a potřebuju se zařadit mezi auta jedoucí 50-70
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 24. 1. 2022 10:46

Za cenu 2.5 mega na cesty do Kauflandu, proc ne.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 1. 2022 11:35

Pokrok nezastavíš.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2022 11:44

Bohužel ani ten negativní.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 1. 2022 13:55

MV_cz píše:To nejde SW unlocknout? :D

těžko, tohle bude narážet na max RPM motoru. Pak už by se rozletěl na cucky.
Leda upravit převodový poměr. Což ale zase nemusí ustát skříň převodovky.

-- 24. 1. 2022 14:17 --

mrazik píše:Zajimave jak v lete snad kazdy den vysel test jak jeli BEV autem do Chorvatska, Italie atd. Stastne deti hrajici si u nabijecich stanic, usmivajici manzelka, proste idylka. V zime nic, zadne cesty smer Alpy, Dolomity, ani Krkonose, zadne usmevave deti hrajici si v -10 °C pri nabijeni.

novináři na to prdí. Píší nesmysly o tom, jak mrznou, jezdí po dálnici 80 ... místo toho, aby to opravdu zkusili. Jenže pak by si museli přiznat, že ty EVčka fungují i v zimě.
https://www.youtube.com/watch?v=TbslEHKLH3Y
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 24. 1. 2022 15:43

Jestli mne o tom, že to funguje, má přesvědčit dement, jako je electro dad, který neumí pomalu napsat ani slušný email, tak díky, nechci.

Několik EV jsem zkusil, jsou taková, co zimu zvládají hůř a taková, co líp. Ale ani s jedním nechceš jet do Alp, pokud nemáš prostě dovolený tolik, že i cesta pro tebe je cíl.

Já mám Rakousko (ano, je to individuální) spojený s tím, že ve 3:30 vstanu, osprchuju se, auto mam naložené, tak v 4:00 vyrazím a v 9:30 nejpozději na Hintertuxu kupuju oblečenej s výbavou skipas a zalyžuju si. Pak při návratu skončím ve 14:00 lyžování, dám si v klidu oběd, naložím věci a jedu domů. Druhý den ráno můžu do práce, bo jsem měl čas se komfortně vrátit, vyndat a obstarat lyže, výbavu, najíst se, orazit si a vyspat se. Ale každého věc, jsou lidi, co jedou místo na 4 dny i s cestou na týden a odlyžují dnů, jako já. Nikomu to neberu, ale ať nebere ani on mne můj styl života.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 24. 1. 2022 16:12

je fakt, že argumentovat e dadem je poněkud fail, protože to je vocas, co káže sucho a sám se koupe ve víně.

Každopádně tvůj způsob lyžovačky je poněkud specifický. Když už, tak spousta lidí, aspoň ti co znám, jezdí minimálně na prodloužený víkend. Takže dojedou po práci, udělají si hezký večer v cizině, přespí a ráno jdou lyžovat. Takže tam se ta hodina nabíjení ztratí.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 1. 2022 16:18

krasa... za 25 minut dobil 150 km ... krasa jasa
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 24. 1. 2022 16:29

eLzyx píše: Takže dojedou po práci, udělají si hezký večer v cizině, přespí a ráno jdou lyžovat.

S elektroautem hezký večer ale znamená hledání nějaké použitelné nabíječky pokud možno poblíž ubytování.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků