Powershift, vymena oleje

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Michal.vost 3. 8. 2020 19:33

Nema kde tip na dobry servis, kde v okoli Pardubic nebo Hradce Kralove umi vymenit olej v prevodovce Powershift u Mondea MK5? V autorizovanem servise pry nemeni ptoplachem. Pouze vypusti stary olej a nalejou olej novy. Podle doporuceni je lepsi udelat proplach. Navic jsem v posledni dobe nebyl s prací autorizovaného servisu spokojeny. Po vymene zarovky mi auto vratili bez nekterych sroubu u podbehu, sroub u svetla nedotazeny, strhane matice na kole, kdyz ho sundavsli kvuli demontazi podbehu. Nechce se mi to tam davat, radeji bych zajel nekam jinam, kde vim, ze jsou zakaznici spokojeni. Pokud by nikdo nevedel o servise v okoli, zkuste poradit pripadne i jiny servis, se kterym mate dobrou zkusenist a vymenu oleje proplachem delaji.
Michal.vost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 8. 2020 19:38

To je fakt provar ty autorizovaný servisy
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 3. 8. 2020 20:04

mas nekde v okoli servis na automaty? Dneska by to mel zvladnout snad kazdej, jen pocitej s cenou kolem 8 - 10000kc
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 8. 2020 20:12

Arnie J píše:To je fakt provar ty autorizovaný servisy

Občas fakt ano.
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 3. 8. 2020 20:13

K86 píše:mas nekde v okoli servis na automaty? Dneska by to mel zvladnout snad kazdej, jen pocitej s cenou kolem 8 - 10000kc

Pokud to udělají opravdu kvalitně a nic nerozbijou tak je to OK cena, vždyť v autorizáku by byla podobná
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.vost 3. 8. 2020 20:20

S cenou okolo 10 000Kc počítám. Spis mi jde o to, abych to dal tam, kde odvedou dobrou praci. V okoli servis mam, ale jsk delaji nevim, proto se ptsm tady, jestli by nekdo nemel nejake doporučení na spolehlivy servis, kde by to udelali kvalitně.
Michal.vost
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků