Plug-in hybridy

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 11. 2019 08:35

MV_cz píše:a tak asi bych chtěl, ale v puntu si to žena stejně nevymění a origo plast do rezervy s vercajkem místo lepicí sady stál nesmysl... no a renó tam má vejfuck, tudíž se tam už vleze jen ta lepicí sada :(
rezerva je super věc. nedávno mi volá žena z Ralska, že píchla. Tak jsem jenom našel pneuservis v Hamru a za chvíli k ní přijel týpek a vyměnil ji kolo za rezervu, píchlé kolo si odvezl a do odpoledne ho opravil.

Ty sady na opravu píchlé pneumatiky jsou k ***** (k ničemu). Je to jen blbost, co vymyslela EU (výrobce si snižuje hmotnost auta, aby měl lepší spočítané emise CO2).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 09:08

MV_cz píše:Nemyslím, ale už to nebudu řešit

Dopravní nehoda, mechanická nebo elektronická porucha, zásah cizí osoby, živelná událost, vybití
baterie, odcizení vozidla, defekt pneumatiky, zamrznutí paliva, ztráta klíčů od vozidla


ty to nechapes co... hele kdyz prdnes gumu tak, ze ji tou sadou neopravis, tak ti ani odtah nepomuze s nahradnim kolem a pneu, musis si nekden ajit pneuseris co je nonstop a doufat, ze maji tu gumu apod. tu nejde o to, ze ti pirjede asistencka a nekam te odtahne ale misto zakroku na 20 minut s tim stravis pul dne. Pokud nechapes vyhodu rezervy, tak to proste neres.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 11. 2019 09:14

Jasně, chápu výhodu rezervy a nevadilo by mi ji tam mít; stejně tak mě ale spíš zase štve fakt, že kvůli nižším emisím/nižší váze nebo bůhvíčemu, nemám u auta nižší střední nádrž 60 litrů ale jen 50. Na druhou stranu, nechci to zakřiknout, rezervu jsem nepotřeboval 15 let O:-)
Myslím, že se najde nějakej výrobce, kdo do plugin hybridu dá alespoň dojezdovku, ne?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 09:20

problem je aby tam na ni bylo misto. hafo aut ma jen sadu, ale ma tam misto na tu rezervu, tudiz ji dokupis, jak tam nebude, jsi v riti
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 11. 2019 09:21

To buď rád, že si rezervu nepotřeboval. Já za ní byl vděčný zrovna nedávno. Kdybych ji neměl, tak jak píše goes, bylo by to na půl dne. takhle jsem za půl hodiny s manželkou vyrážel na výlet a odpoledne jsem cestou zpátky vyzvednul opravené kolo :-)

CRV hybrid rezervu nemá. Toyota ji do RAV4 hybrid dala.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 09:25

mohla by se rezerva u suv vratti na zadni dvere, jen to by se asi musely otevirat do strany no
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 14. 11. 2019 09:26

A nebo by se dávala zespodu, jako to mělo Mitsubishi Outlander.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 09:28

to ma treba i smax, ale jde o to, ze tam asi budou potrebovat misto na ty baterky apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 11. 2019 09:46

goes píše:mohla by se rezerva u suv vratti na zadni dvere, jen to by se asi musely otevirat do strany no

jo, to mě taky napadlo, navíc to vypadá drsně a SUV by tak měly větší respekt
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 11. 2019 09:53

Otvaranie do strany je taka kokotina, ze stacili mi 2 vikendy s Landakom/CRV, ze ma islo z toho jebnut.
Vzdy som bol z druhej strany a vzdy stal niekto, kto musel odstupit, aby sa dal otvorit kufor.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 10:06

bozatko
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 14. 11. 2019 12:52

Wallbox od škodovky stojí 20 000 Kč.Zatím ještě objednat nejde.Odhad-po Novém roce.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 14. 11. 2019 14:51

Dix_ píše:Wallbox od škodovky stojí 20 000 Kč.Zatím ještě objednat nejde.Odhad-po Novém roce.


Pro Superb IV stojí 15 863,- :pozor
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 14. 11. 2019 15:28

co je wallbox pro škodovku?
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 11. 2019 15:29

nabijecka
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků