Olej/nečistoty na motoru

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 9. 2019 21:39

maincoonsback píše:
evlo píše:tezko rict jak ma to radio nakrivo treba

Viděl sem tapecirung na dveřích ve Frankfurtu na Panamere tak nakřivo, že být to trochu víc, tak nesly zavřít dveře.

Nebo zrovna dneska, sem objížděl jeden hrncove modrý Kodiaq s nápisem škoda na zadním víku /to mne zaujalo, měl sem za to, že tam je znak/ a tam ta chromovaná lišta podélné se táhnoucí pod okny neseděla v jedné rovině ani u jediného přechodu. No nejvíc odskakovala na tom napojení zadní dveře, boční okénko u kufru, tam to bylo ulitle asi centimetr výškově a přišlo mi i do prostoru. Masakr. A to to bylo auto třeba za mega... Prostě hnus fialové od podívání... A tak bych mohl pokračovat...., Viz co sem občas psal o Civicu....

Takže tak.

Nápis škoda místo znaku je od MR 2020. Chromy kolem oken mi docela lícují, resp. pokud je někde schod, tak je na obou stranách stejný, tak to beru jako že je to schválně :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 9. 2019 21:40

Už se nikdo nebude moct posmívat slepici.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Lubicek 26. 9. 2019 07:09

Nějaké problémy jsou u "všech" automobilek a jejich nabízených modelů, to je bez debaty.
Osobně, mi ale i takové , pro někoho "drobnosti" vadí a v autě je nesnesu.
Pro někoho je vzání palubovky hloupost, pro někoho uvolněný plast pod volantem hloupost, pro někoho jsou vrzající PÁTÉ dveře hloupost, pro někoho je drnčící reproduktor hloupost,pro někoho je olej na motoru hloupost. Pro mě to hloupost není,pro mě to jsou závady.A je jedno o jakou značku se jedná.
Závidím lidem, pro které je slovo kvalita a dokonalost cizí pojem. Závidím že tyto závady berou tak ... že prostě jsou a nic si z toho nedělají.
Jen u toho mého posledního auta je těch "hloupostí" už opravdu moc. A tím jsem s touto značkou nadobro skončil. Vím že to prodejce mrzet nebude,ale pro mě to je také zkušenost. Chtěl jsem na třetím autě do rodiny ušetřit, s tím "že to bude stačit" ,prostě chyba.
Nechtěl jsem věřit těm pomluvám Renaultu a jejich kvalitě, no tak jsem si ho koupil, abych zjistil že to nejsou pomluvy. Ale 100% nebudu ten který by svůj designově hezký vůz mohl doporučit komukoliv jinému. Naštěstí máme doma dva modely od koncernu VW (každý jiná značka) u kterých mohu říct, ANO to mohu doporučit.

Nakonec Vám poděkuji za vaše názory a příspěvky, jen mě zajímal názor zkušených milovníků aut. Pro mě tohle snad uzavřené (výměna měrky) a dál se nechci rozčilovat, proto se loučím. Díky, zavřete oči ... odcházím.
Lubicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 9. 2019 07:48

Hele pokud je těch drobností 10, tak by mě to taky asi donutilo řešit. Na superkvalitním Kodiaku jich je asi jen 5, tak na to dlabu :D Jsou v životě horší věci. Ale jako chápu tě.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 9. 2019 09:27

lubicek: kdyby sis priplatil za drazsi motor tce, tak bys nejake vzlinani oleje treba vubec neresil :D resil bys rovnou pretekani benzino-olejove smesy :D
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 9. 2019 09:41

No koncernový auta jsou super a můžeš je doporučit.

Ještě si měl dodat, že ty koncernový auta byly 4x dražší, tedy subjektivní vnímání kvality bude jinde. To že koncern umí lépe prodat subjektivní vnímání kvality je asi pravda.

Ale budeš přesně ten typ, kterému ve finále bude u zadele, že má v autě třetí motor, jen když tam bude mít hezčí kobereček...

A jako pokud si tak v,tribuny na to vnímání kvality, pak si mohl už nás salonů poznat, že Renault to má trochu jinak než koncern, že tam je větší prostor na value fór money a že řeší spíš vzhled, výbavu, než super rovnou spárů plastu.

-- 26. 9. 2019 09:44 --

Arnie J píše:
maincoonsback píše:
evlo píše:tezko rict jak ma to radio nakrivo treba

Viděl sem tapecirung na dveřích ve Frankfurtu na Panamere tak nakřivo, že být to trochu víc, tak nesly zavřít dveře.

Nebo zrovna dneska, sem objížděl jeden hrncove modrý Kodiaq s nápisem škoda na zadním víku /to mne zaujalo, měl sem za to, že tam je znak/ a tam ta chromovaná lišta podélné se táhnoucí pod okny neseděla v jedné rovině ani u jediného přechodu. No nejvíc odskakovala na tom napojení zadní dveře, boční okénko u kufru, tam to bylo ulitle asi centimetr výškově a přišlo mi i do prostoru. Masakr. A to to bylo auto třeba za mega... Prostě hnus fialové od podívání... A tak bych mohl pokračovat...., Viz co sem občas psal o Civicu....

Takže tak.

Nápis škoda místo znaku je od MR 2020. Chromy kolem oken mi docela lícují, resp. pokud je někde schod, tak je na obou stranách stejný, tak to beru jako že je to schválně :D

Já škodovku nesleduju, proto mne to překvapilo a od pohledu mi přišlo, že ti byl nějaký vynoveny Kodiaq.

Taky nikde nepíšu, že na tvém jsou křivé listy. Křivé listy byly na tom co sem viděl.. ale tam to byla taková katastrofa, že sem si toho prostě všiml při objíždění toho auta na skútru. A to zase tolik času na koukání není.

-- 26. 9. 2019 09:47 --

A jinak. Já sem na věci a vlastně na všechno strašně pintlich. Ale jednoho dne sem došel k závěru, že v dnešní době řešit takovéto kraviny, když ta věc funguje, tak bych se musel zbláznit. Nehledě na to, že zkušenost od vsady je taková, že když ti člověk řeší a dá auto do servisu, tak spíš tu věc nevyřeší a ještě pokazí něco dalšího.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 9. 2019 10:14

Však jo
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod evlo 26. 9. 2019 10:30

Arnie J píše:Hele pokud je těch drobností 10, tak by mě to taky asi donutilo řešit. Na superkvalitním Kodiaku jich je asi jen 5, tak na to dlabu :D Jsou v životě horší věci. Ale jako chápu tě.
takova drobnost ze to na nerovnstech vrze jak 20 lety auto

-- 26. 9. 2019 10:31 --

Jean ViC píše:lubicek: kdyby sis priplatil za drazsi motor tce, tak bys nejake vzlinani oleje treba vubec neresil :D resil bys rovnou pretekani benzino-olejove smesy :D

tohle se me na novych autech libi, ze nechteji ridice stresovat ubytkem olejove naplne
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 26. 9. 2019 10:55

:D
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 9. 2019 11:37

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 9. 2019 11:45

Ano evlo, that was my point ;)
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod evlo 26. 9. 2019 12:01

zas je fakt, ze dneska se v Brne v aute spis stoji na miste nez jede
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 9. 2019 12:19

Jo to jo. Automobilová doprava v Brně dnes v zásadě neexistuje.
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka