Prodal jsem auto

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod julius7 11. 8. 2018 21:47

Ty nevieš ani meno kupca toho auta ? Sorry, ale si dospelý a kompletný?
Tak si zisti,čo je to za firmu. Až je fiktívna, tak bež na políciu a tam to rieš..
Zavolaj mu a vyžiadaj si tu nevypísanú kúpnu zmluvu s tvojimi podpismi.
Až odmietne, tak smer polícia..

1.Jednaj s ním, požaduj stretnutie a keď odmietne spolupracovať, tak musíš celú záležitosť riešiť cez políciu..
Že si nechal nevypísané zmluvy v tom aute je fakt kardinálna blbosť..
Ilúzie zomrú spoločne s pravdou.
julius7
Štamgast

Odeslat příspěvekod mariowrkz 11. 8. 2018 22:56

Bracha vypsal plnou moc a věděl že to budu prodávat protože nebyl upec jasnej v tej době tek se nevypisoval kupec tedy zmocněnec - ten papír ma borec
a já mám strach z toho že udělá seka ve stylu že použije smlouvy co zůstali v autě že já jsem prodejce a auto pošle s mojema nacionalema někomu kdo po mě bude chtít peníze za skyté vady o kterych ten borec věděl.

Já když pujdu za 10 dnu dle zakona to přepsat - tím padem ta plna moc zanikne ale on prodá auto s neplatnyma dokladama na ty moje smlouvy tak půjdou zamnou. Borec se staví tak že tam smlouvy nebyli tím padem bude zobliga.

Kolonka k přepsaní byla nevyplněná - tím padem by to mělo zůstat jako nedefinované = dle zákona 10 dnu (můj názor)

Ale zajimalo by mě když majitel bude firma - a on to prodá na moje kupní smlouvy co z toho budu mít jestli z toho lze nějak vybruslit
mariowrkz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 22:56

Nechapu tvoje obavy.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mariowrkz 11. 8. 2018 22:57

Ano - to že jsem nechal nevypsané smlouvy - je to kokotina a já velky kokot. To jsem slyšel dneska snad 100x ale snažím se to řešit.
mariowrkz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 22:58

neni duvod se obavat a resit to
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mariowrkz 11. 8. 2018 22:58

evlo - moje obavy?

Prodává auto jako topku - příjde nějakej kokot mladej jako já, on mu dá moje kupní smlouvy - a já jsem nahranej tím že jsem prodal auto já. A borec bude chtít peníze zpět a já budu muset cálovat

-- 11. 8. 2018 22:59 --

Firma nějaká existuje, ale jednatel nebyl ve smlouvě jenom razítko.
mariowrkz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 22:59

A proc si myslis, ze jsi nahranej? Protoze tenclovek udelal podvod? Pokud to tak je, tak bys nemel zit v CR :(
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 22:59

Jaka je to cca suma? Nekdy neni spatne dostat zivotni facku bo to co nekteri predvadi je neskutecne
anonymni

Odeslat příspěvekod ace2 11. 8. 2018 23:01

kde je ten inzerát?
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 23:01

Myslis ten “hledam nekiho kdo mne *****?”
anonymni

Odeslat příspěvekod mariowrkz 11. 8. 2018 23:05

Auto bylo prodané za 40 tis - na tu kupní smlouvu co mam s razítkem firmy je napsano že auto je na ND.

foto jeho inzeratu - ten už smazal https://ctrlv.cz/gM4n

-- 11. 8. 2018 23:07 --

Já si myslím že jsem nahranej tím že jsem tam nechal ty nevypsany smlouvy mnou podepsany ktery tvrdí že nemá a nechce mi je dát. No a když to auto pošle do oběhu tak nejspíš na ty moje smlouvy a tím padem se půjde za mnou
mariowrkz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 23:07

jeste navic bavo, to bych byl vklidu, komunita kolem olitanych bmw sami slusni lidi
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 8. 2018 23:08

No pokud s nim nejsi schopny se spojit zasel bych na pcr s tim ze mas podezreni na podvod a popsal jim situaci.
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 11. 8. 2018 23:08

chapes, ze tu pises, ze se obavas toho, ze clovek spacha podvod a ty budes za to trpet, tj. ze neveris, ze cr je pravni stat, ze je tu funkcni policie, trestni odpovednost a soudni system?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mariowrkz 11. 8. 2018 23:10

Já jsem tam byl a ty mi nedokazali pomoct řekli mi že když jsem auto prodal někomu a nevím komu že to je můj problém

-- 11. 8. 2018 23:11 --

Takže o té funkčnosti policie no nevím nevím
mariowrkz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka