Úprava řazení-otáček DSG 6 (DQ250-"mokrá") dunění

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 9. 2020 14:28

motorpower píše:

Pokud někdo budete číst, tak se nebojte sw převodovek i motorů dělám opravdu OK.

Co 1.0tsi 66-70kW? Jaký jsou výsledky? Graf?
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 18. 9. 2020 17:04

Obrázek
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 18. 9. 2020 17:08

souhlas
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 9. 2020 17:29

:D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Registrace Buerace 18. 9. 2020 21:10

motorpower píše:Nemohu než napsat, že dotyčný je psychopat a, že jsem reklamaci řešil z lázní kde jsem byl po úraze. Každý "normální" by si je užíval a vše dořešil až po návratu. Co se týká zavěšování telefonu, pokud jste na pohřbu kamaráda, dotyčný vám zavolá , vy se omluvíte s tím, že jste na pohřbu a že zavoláte později, a on to nepochopí, tak je zde něco špatně.
A nyní k věci.
Úpravu jsem mu rozmlouval, protože je nesmysl upravovat atmosférické motory. Bohužel nerozmluvil, což byla opravdu ta největší chyba. Aby dávala aspoň nějaký smysl, chtěl jsem mu i upravit převodovku.

Aha, takže abych tomu rozuměl. Tuzingová firma stojí na majiteli, kterej si bere sebou kontaktní mobil do lázní a nevypne si ho ani v lázních, ani na pohřbu. A pak se hrozně diví.
Pak k němu vtrhne zákazník s nějakou zbraní a donutí ho k ultratuzingové úpravě, která mu má přidat 200 klokanů a on na to nejen přistoupí, ale ještě navrhne upgrade té blbosti a pak se diví. Co je prosím tohle za experta? Má to někde kontakt?

Že bych k němu poslal manželku s SQ5 a von by jí votuzil tu debilní prodlevu po sešlápnutí plynu. Manželka sice zbraň nemá, ale podle mě je to sexbomba. Což by, podle toho co píše ten šéftuzér, mělo k donucení k tuzingu stačit... Děkuji. Cena nerozhoduje
Registrace Buerace
Nováček

Odeslat příspěvekod motorpower 19. 9. 2020 10:38

Mobil je od slova mobilní, a jeho velkou výhodou je být on-line. Vzhledem k tomu, že si nevydržuji sekretářku, mi nic jiného nezbývá. Mohl bych vlastně i nabídnout práci Vaší sexbombě. Potřebuji však aby měla vzdělání nejlépe v nějakém automobilovém oboru, aby věděla co je to tuzing, což vy evidentně nevíte. / Jedná se o nevkusné úpravy exterieru a interieru vozidla /.
I Vám se určitě stalo, že Vám někdo volal nevhod, třeba u jednání či oběda/ nemusí jít nutně o lázně či pohřeb/ , tedy jej požádáte, aby zavolal jindy , nebo že zavoláte zpět. Slušný člověk toto pochopí. Hňup mele dál. Ale kvůli takovým jej přeci nezahodím. Chcete-li na úrovni pokecat a ne o nesmyslech jako zde, stačí zavolat.
Udivuje mě co zde spustí jedna chybka/vyřešená/, jakou frustraci. Do bytu mi dávala Vekra dveře a dali je obráceně v rozporu s projektem. Trvalo to sice měsíc , úplně nadšen jsem nebyl, ale dořešili, tak proč bych něco někam psal. Jinak jsem spokojen a hold se stalo. To je život. Netuším zda jste ve svých oborech dobří či špatní, ale věřte , že pomluvy a závist jdou vždy nejlépe.
Dám si zde opět tak na dva roky rádiový klid. Nemám na toto čas, kdyby mi to googlík náhodou nevyhodil, ani bych o tomto neměl ponětí a bylo by mi lépe. Mějte se pánové fajn
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4 , /brzda 4x4
Úpravy výkonu vašeho vozu /chiptuning/. Opravy řídících jednotek.
motorpower
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 9. 2020 10:53

na internetovém fóru se člověk nezavděčí, to je známá věc :)

jinak ještě tu byl vážně míněný dotaz na tu 1.0 TSI
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Registrace Buerace 19. 9. 2020 22:20

motorpower píše:Mobil je od slova mobilní, a jeho velkou výhodou je být on-line. Vzhledem k tomu, že si nevydržuji sekretářku, mi nic jiného nezbývá. Mohl bych vlastně i nabídnout práci Vaší sexbombě. Potřebuji však aby měla vzdělání nejlépe v nějakém automobilovém oboru, aby věděla co je to tuzing, což vy evidentně nevíte. / Jedná se o nevkusné úpravy exterieru a interieru vozidla /.
I Vám se určitě stalo, že Vám někdo volal nevhod, třeba u jednání či oběda/ nemusí jít nutně o lázně či pohřeb/ , tedy jej požádáte, aby zavolal jindy , nebo že zavoláte zpět. Slušný člověk toto pochopí. Hňup mele dál. Ale kvůli takovým jej přeci nezahodím. Chcete-li na úrovni pokecat a ne o nesmyslech jako zde, stačí zavolat.
Dám si zde opět tak na dva roky rádiový klid. Nemám na toto čas, kdyby mi to googlík náhodou nevyhodil, ani bych o tomto neměl ponětí a bylo by mi lépe. Mějte se pánové fajn

Tak jedno po druhým.
Pokud firma stojí na jednom člověku, nenechal bych ji ani na zahradě obrátit kompost.
Pokud někdo není schopen vypnout mobil na pohřbu, neměl by mít firmu, ale polstrovanou celu.
Pokud si někdo v rámci diskuze na netu myslí, že ten druhý neví, co je tuzing, měl by jít do důchodu.
Pokud někdo nemá čas, ale "náhodou" googlí svojí firmu, je to kecal a já mu nevěřím ani slovo....
Registrace Buerace
Nováček

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 9. 2020 01:03

Buďte rádi že nic neukradl, třeba Žvýkačky z kastliku
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Předchozí stránka