Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mikey89 16. 2. 2019 19:48

Jo to bylo dobrý :D
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 2. 2019 14:27

maXX_CZ píše:
glider píše:Praha-Budejovice in a weak diesel car? :D

To ani nevim co myslis, hod link.


Myslis tohle?

NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 18. 2. 2019 15:02

Jako blazen o tom zadna, ale i tak hned na zacatku vidime klasicky levoproudarstvi
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 24. 2. 2019 09:39

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 2. 2019 11:01

ty voe zase hodina... to proste nema smysl, dvacetkrat opakujici se vety apod. ah jo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 24. 2. 2019 11:02

Za týden bude zkrácená verze.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 2. 2019 11:12

:D

...
V jednoduchosti je krasa, hodina je fakt vela, za 20minut sa da povedat vsetko dolezite.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 24. 2. 2019 12:36

Glider: je to moje značka. Ono už napsat slovo “test” začíná být nelogické. Spotřeba v segmentu plus minus stejná, ergonomii výrobci taky většinou vychytali, ovládání je o zvyku, design o pohledu a jízdně se na limity pujcenym autem za miliony stejně nedostanu. Spíše je to představení a hodina je fakt žalostně málo. Inspirací je Autogefuhel, kde mi přijde hodina taky málo a rad bych, kdyby jejich testy měly třeba tři hodiny.
Za hodinu nelze to auto popsat do detailu. Cele video X5 mělo stejně něco přes tri hodiny, zabýval jsem rozsahem pozic na sedadle, měřil jsem délku posuvu apod. Za dvacet minut nejsem schopen vysvětlit ani polovinu funkcí infotainmentu. Bavili jsme se o tom i s kluky z garáže, oni mi řekli, ze u mě je to moje vizitka - ta komplexnost, u nich by je diváci roztrhali.
Ostatně hodně lidí mi psalo, ze je to prave baví dost komplexní a rozsáhlé.
Žádná informace se v té hodině neopakuje dvacetkrat, někdy musím udělat delší úvod v rámci střihu, protože věty by nedavaly smysl.
Je tam i obsah, to je asi podstatné, bez nej by to bylo nepřehledné.
Budu tam dávat i zkrácenou verzi a tam se možná do těch ubohých dvaceti minut vejde, ale bude to dost divné.
Každá minuta z té hodiny dává informační (prezentační) smysl a na tom jsem si dával záležet. Nic se neopakuje.
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod speleo 24. 2. 2019 12:38

goes píše:ty voe zase hodina... to proste nema smysl, dvacetkrat opakujici se vety apod. ah jo.


+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 24. 2. 2019 12:44

hodina je dost, ale na druhou stranu kdybych byl zajemce o koupi bmw x5 40i tak bych ocenil ze nekdo udelal dukladnej hodinovej test a ne jen nakej dvacetiminutovej štěk.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 24. 2. 2019 13:02

Z pohledu opravdu důkladného testu je skutečně i hodina málo, jde vlastně spíš o takové povrchní uvedení auta. Je to dostatečný čas tak možná na důkladnou recenzi mobilu, nikoliv něčeho tak komplexního, jako je auto.

No a zkrátit to na 20 minut? To se člověk dozví už úplný prd.

Samozřejmě se na to dívám z toho pohledu, že to má mít nějakou informační hodnotu. Pokud má jediná hodnota videa být zábava, lze natočit pár blbin a zkrátit to. Ale na to už tu jsou pořady typu Autosalon.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 24. 2. 2019 13:03

Já mít zájem o X5 40i (nejsilnější benzín, začíná od 1.8mil. Kč), tak jebu na internety, protože tím prokazatelně vím co chci :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 2. 2019 13:09

Komplexni test pro oublikum co si to nikdy nekoupi je zbytecna prace

-- 24. 2. 2019 13:09 --

Jo a porad jsem admin
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 24. 2. 2019 13:13

Ja tomu rozumiem, ze chces ppvedat vsetko apod. apod. lenze niekde je ta hranica, kedy je to stale zaujimave, no nie take dlhe.
Ale tak sam vies na koho cielis a co robis.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 2. 2019 13:14

Tak vidi statistiku dokoulatelnosti a preskakovani apod. Skoda absence kapitol.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků