Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 6. 2021 15:00

jenže takové detaily zajímá reálně jen mizivé procento lidí a to většinou těch, kteří o tom autě nějak reálně uvažují. Lidi nebaví trávit čas nad dlouhým obsahem a ty trendy ala tik-tok apod. to jen ukazují. Ano, je to pak dost povrchní, neřekne se vše, ale je otázkou pro koho to pak reálně je.
Já si prostě čas na hodinu nenajdu ani mne to nebaví. Pro mne by byl tak max formát do 15 minut a holt musí se rozhodnotu co ano a co ne. A prostě věřím, že test pro NSX asi ukáže jiné věci, než třeba S8.
Když si vezmu co občas zkouknu, tak nezřídka vydají k jednomu auta více videí. Něco krátkého a pak něco podrobnějšího. Možná to by byla cesta? 10 minutový teaser a pak zbytek. Protože jako kolik lidí zajímá ten test infotiment apod.
Mne prostě videa tohoto typu dost nudí. Často dlouhé povídací pasáže, nudné komenty a obkecy a to u aut, kde to ani nedává smysl si myslím.

Ale ber to jen jako osobní názor. Prostě publikum takové detaily prostě neocení a vím o čem mluvím, když děláme content my. Taky ze super recenzí co měly 10 minut jsme tak na minutových. Více si pozornost prostě neudrží...
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 8. 6. 2021 15:02

nojo asi jsou to videa pro moc úzkou skupinu lidí.Me třeba většina těch věcí co píšeš moc ve videu o autu nezajímá.Je to určitě super pro někoho kdo si to auto chce koupit a nebo ho má ve výběru, ale myslím že většina lidí víc ocení třeba něco jako dělá třeba Doug Demuro nebo Rasťo Chvála z Cz/SK rybníčku.

-- 8. 6. 2021 16:03 --

aj.koza to napsal dřív :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 8. 6. 2021 15:11

Tak on se asi predpokladam shlidnul v autogefuhlu. Coz asi neni spatne, jen mi proste prijde, ze v CR na to moc velka fanouskovska zakladna neni. Muldix tam mneco zablekota, perkrat se pousmeje (uz me to zacina u nej ****), poradne to projede po par zatackach a video je na svete.

Nicmene, psal jsem to uz davno, alespon s vybranymi auty by to chtelo navstivit minimalne okresky, nebo lepe nemecky autobahn (jasne, tisickrat videne, ale kolik lidi z CR se jezdi do nemecka projet? malokdo :nenapadne).

Mne proste nebavi videt jezdit 400, 700 konova auta po okresce 80. Nebo najit okresku, kde je i tech 80 hodne, nejake ecce homo, nebo tak neco. Na tom u me ty videa pred casem skoncily.
Co mi prijde dobre a dela to malokdo, je jizda s externim mikrofonem u vyfuku.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 6. 2021 15:12

Tak vida do čtyřech minut dávám na telefonu třeba během bonjour, pak do těch 10 minut na notebooku a cokoliv nad 10 tak už zapínám projektor, ale to se mi prostě ne vždycky chce, počítám, že pak jsou lidi co prostě jedou jen telefon a nic víc.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 8. 6. 2021 15:18

Hodinove video od stealtha som ani jedno nepozrel.
Je to vela.
Polhodina je max. pri zaujimavaom aute.
Na denne pozeranie max 15 minut.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 8. 6. 2021 15:18

Vidím to stejně jak maXX. Je to nuda když se jede někde dlouhé minuty 80km/h a potom to měření zrychlení třeba 100 - 140 u 500 hp auta? To je dobrý tak na Fabii. Chtělo by se to podívat aspoň na 200km/h.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 6. 2021 15:20

ID.4 mě zajímá a ještě na to mrknu, až bude čas. Jinak je to jak píšou borci, u auta které si nechci koupit mě např. nezajímají jednotlivé položky infotainmentu.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 8. 6. 2021 15:35

Slawall píše:No nejak to zkomprimovat, urychlist...


To už nejde urychlit. Všechny ty informace jsou tam poskládány za sebou. Nikde hluché místo bez informační hodnoty.

-- 8. 6. 2021 16:38 --

sprint píše:Vidím to stejně jak maXX. Je to nuda když se jede někde dlouhé minuty 80km/h a potom to měření zrychlení třeba 100 - 140 u 500 hp auta? To je dobrý tak na Fabii. Chtělo by se to podívat aspoň na 200km/h.


Nedá se nic dělat. Když mi majitel F12 dá 150 km v Prostějově, tak s tím těžko můžu do Německa. Je tady 130 max, tak to prostě ve videu musí být "politicky korektní".

-- 8. 6. 2021 17:06 --

Co takhle "one-take" POV videa?

https://www.youtube.com/watch?v=hkQObLOFyd4

To by mohlo být fajn pro lidi, co nemusí dlouhé a nudné kecy. Jen test, řečí si nevšímejte.
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kurtoid 8. 6. 2021 16:53

Mě se třeba tvoje videa líbí. Ten content je zajímavý a občas i jedinečný.

To, že nemáš sledovanost, není jen o tom, že jsou videa dlouhá, ale je to taky o tom, že ne každý potřebuje koukat třeba na supersporty, zvlášť historické.

Pokud bys točil nové Škodovky, prokládal to informacemi o ojetých ovcích v naftě a rozdával k tomu moudra o tom, jakou zvolit cestu do jugošky, tak si to určitě najde více příznivců.

Budeš ale o takové followery stát? Asi to neděláš kvůli penězům, tak proč jsou pro Tebe vlastně čísla sledujících tak zajímavá? Kvalita by v tomto případě měla vítězit nad kvalitou - alespoň já bych byl radši za 10 automobilových geeků, než za tisíce lidí hledajících informace, které Tebe nebaví zpracovávat.

Děláš to dobře a nevím, jestli by nějaké velké přizpůsobování se a více akce neznamenalo spíš jakousi přetvářku, kterou by stejně hned každý prokoukl, pak by celý kanál mohl vyznít spíš smešně. Podle mého jsi spíš klidnější, rozvážnější typ a bylo by podivné, kdyby se ve videích začaly objevovat nějaké juchance, pitvoření, cvrnkance do kalhot z nějakého podařeného průjezdu zatáčkou.

Možná by těm videím pomohl nějaký příběh. V tomhle je třeba špička Rasto Chvála, který člověka umí zabavit nejet tím autem a tou zábavou nemyslím třeba nudné potulování Honzy Koubka po kavárnách. I ten Rasto chvála ale poslední dobou sklouzl k takové jednodušší formě, která je sice velmi líbivá a člověk se nenudí, nicméně po dosledování videa zjistí, že se o tom autě nedozvěděl vůbec nic.

Ani nevím, jestli bych našel u nás kanál, který je tak nějak dotažený do konce, přitom na Slovensku je toho tolik dobrého, že už to ani nestíhám sledovat (a naučil jsem se kvůli těm videím mít zase trochu rád Slováky :D ). Pokud bys opravdu toužil po změně a čerpal nějakou inspiraci, tak bych se díval spíš na sousedy napravo.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 8. 6. 2021 17:15

Kdyz pominu nejake malickosti jako uhly kamer (neni videt z auta pri jizde), tak to POV je proste dobre.
Vdecne, rychle, ma to atmosferu, pritom trapne jednoduche na jednu kameru.
Blbe je, ze to dnes dela kazdy. Pravda je, ze ten tvuj kontent je vyjimecny. Trochu me mrzelo, ze nektera videa nemela vetsi sledovanost, ale taky je krasne videt, kolik "pravych" petrolheadu na YT vlastne je :))

Goesuv jag bude v cervenci?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 6. 2021 17:17

Tak může se třeba specializovat fakt na auta za kterýma jsou fanbojs, třeba dělat recenze miat nebo lexusů atd.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod kurtoid 8. 6. 2021 17:24

Nevím, jestli by se do Miaty vlezl :D
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 6. 2021 17:27

no, maty se tam nevlezl, a to je myslím menší :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 6. 2021 18:42

No vidiš to, měl by co zmínit ve videu praktockýho.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod fortress 8. 6. 2021 19:09

Podle mě malá propagace. Takovej duník jako je "Brněnská odchytová" s naprosto nudnejma videama má lepší čísla. Já třeba odebírám víc autowebů nebo influencerů - autotop, automann, tge, mrjww atp ale video z akcelerace se mi nenabídne nikdy. Nicméně kanál ignoruju stejně jako autogeful takže bych stejně nekliknul :mrgreen:
Superb L&K 2.0TSI 206kW /// Alfa Romeo Giulia QV 375kW /// Audi R8 V10 RWD 397kW
fortress
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků