Akcelerace - video blog

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 26. 4. 2021 18:38

B7 a predFL Superb.

Skodovky a Seaty su vsetky hlucne od kolies.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 26. 4. 2021 18:48

Driv to urcite tak bylo. Ted mi to to b8 vs sup 3 fl uz neprislo. Ale prihluchlej uz trochu asi jsem.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizi 26. 4. 2021 20:06

V Sup 3 fl kombi ty kola slyším. Podle typu asfaltu. Možná liftback je tišší?
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 26. 4. 2021 20:40

Facelift urcite nepridal odhlucneni, spise naopak.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 26. 4. 2021 21:58

Mizi píše:V Sup 3 fl kombi ty kola slyším. Podle typu asfaltu. Možná liftback je tišší?


Ja je taky slysim. A slysim je i v passatu b8, that's all.

-- 26. 4. 2021 23:01 --

Slawall píše:Facelift urcite nepridal odhlucneni, spise naopak.


Nezkoumal jsem to, takze nebudu o jakemkoliv odhlucneni v sup 3 fl spekulovat. Tissi motor je treba opravdu jen tim motorem a zadnym jinak resenym odhlucnenim.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 22. 5. 2021 14:46

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 6. 6. 2021 07:03

Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dix_ 8. 6. 2021 10:50

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 8. 6. 2021 11:06

PeTr7650 píše:
maXX_CZ píše:JJ kamos ma taky pasika, pac ho mel za cenu oktavie (spis levnejsi). Nic proti nemu, i jsem to ridil, 1,5 TSI staci, spotrebu vybornou, je z toho auta vlastne nadsnenej (ale je to koncernista).
Nicmene jakmile zahrnu vzhled, tak arteon je snad jediny dnesni VW o kterem reknu ze je fakt krasny. Sup je taky hezci nez pasik. A nevim proc, ale prijde mi hezkej i Touran, coz je ujety, fakt dedkovatim :D


Arteona chtěl kolega, tak sem mrknul na inzeráty a to auto vypadá uvnitř jak stoletej krám . . zrecyklovaný díly, schránka před spolujezdcem hegeš plas, kolečko na světla z fabie . . .

Mi zůstalo v paměti tlačítko na zavírání kufru jak kdyby ho vytiskli na 3D tiskárně a dál už neopracovávali :-[
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod stealth01 8. 6. 2021 13:14

Dix_ píše:stealth01: Bude video ? https://www.dasweltauto.cz/detail/22987 ... tCol=price


Ano, vzhledem k nulovému zájmu diváků o kanál ale až někdy v červenci. Začal jsem vydávat videa co 14 dní. Stříhám postupně. 19.6. bude S8+, pak TT RS, pak Golf R a nakonec M3 G80. V sobotu bych měl doufám točit NSX.
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 6. 2021 13:17

Jak 0 zajem o kanal? Nejsou views?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 8. 6. 2021 14:32

Bohužel ne. Hodně nadějí jsem vkládal do ID.4, ale mám zatím jen něco kolem 3500. Viper je lepší, ale trend v tom nevidím.
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 6. 2021 14:43

Hm divam se..prumer je kolik 5k? Nejsou ta videa moc dlouha?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stealth01 8. 6. 2021 14:55

To asi jsou. Ale jak udělat třeba jen dálniční vložku tak, abych změřil hluk, zhodnotil ho subjektivně, změřil dynamiku, vyzkoušel všechny asistenční systémy, porovnal otáčky v určitých rychlostech a zároveň popsal výhled? To všechno je minimálně sedm až deset minut podle typu auta. Pak kompletní informace k motoru, podvozku, jízda po okreskách, po okreskách se zvukem od výfuků, informace k interiéru, ergonomii, zavazadlovému prostoru, jízdě po městě, parkování, kamerách a infotainemtu. Vlézt se do dvou hodin je skoro nemožné a pak to prostě všechno stříhám, aby z toho zbylo jen hodinové (místy nelogické) torzo.
Auto nemám
stealth01
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 6. 2021 15:00

No nejak to zkomprimovat, urychlist...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků