Emisní Unterwassermanni

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaIIx 21. 7. 2019 00:40

Možná bychom se měli nejlépe rovnou vrátit na stromy, ne? Přijde mi to padlé na hlavu. Jasně, že moderní technologie jsou náročné na energii, tak je potřeba hledat nové,zdroje energie a zefektivňovat spotřebiče a ne omezovat spotřebu a zakazovat technologie. Ekologie se stala mantrou a útočištěm pro fanatiky, už v tom není špetka zdravého rozumu.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 7. 2019 18:34

Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 3. 8. 2019 09:33

Čtvrt roku kontrolovala policie automobilistům technický stav filtru pevných částic u jejich vozů. Ve zkušebním provozu k tomu využívala první speciální zařízení na měření emisí....
... Během prováděných kontrol se našla řada závad. Náměstek pro kontrolní činnost zmíněného centra Pavel Bergman uvedl, že vozidel se závadami bylo zhruba 35 procent. „Nicméně nebyl nalezen ani jeden nefunkční nebo vadný filtr pevných částic,“ dodal.

https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika ... stroj-hned
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod JardaIIx 3. 8. 2019 11:47

Těch 35% aut se závadami...uvedli někde, o jaké závady šlo? Jestli to vůbec stálo za to nebo to byly jen závady pro závady, aby se vůbec něco vykázalo.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 8. 2019 16:51

https://autobible.euro.cz/pokus-se-140- ... cnost-ano/

hezký tam je, že průměrná rychlost se zvýšila o 2-4km/h, což je přesně co se dalo očekávat, že když se zvýší povolená rychlost, neznamená, že všichni začnou jezdit rychleji

140km/h by se mi líbilo u nás všude
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 8. 2019 13:07

Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod jurajec 15. 8. 2019 13:09

"můžeme začít zavírat uhelné elektrárny" ...tak pokud panove mate nahradni zdroj energie tak urcite muzeme zavrit uhelne elektrarny :D
jurajec
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 8. 2019 13:16

z diskuse pod článkem:

Když mi bylo tak dvanáct let, tak odborníci tvrdili, že ropa dojde do deseti let. Taky jsem tomu věřil;-D. Dnes v padesáti jsem na takovéhle blbosti už starej.
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod JardaIIx 15. 8. 2019 14:04

Říkám, bránit se proti tomu ideologicko ekonomicko politickému konstruktu je úplně marné. Mladí už to vzali za své náboženství.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 8. 2019 10:43

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/e ... nomika_rts

Jak že životnímu prostředí má pomoci, když zaplatím víc za zemní plyn? Něco mi uniká
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod tombas 19. 8. 2019 12:05

To aby se jim vrátily ty kotlíkové dotace na plynové kotle ne? Blbé je, že to zaplatí všichni, i ti, kteří žádnou dotaci nedostali.
Nebo je to jen na podporu nákupu a topení kůrovcovým dřevem, kterého je všude přebytek, ale nikdo ho nechce prodávat levně.
tombas
Inventář

Předchozí stránka