Autorádio za cca 1500Kč - doporučení

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jelass 6. 11. 2012 16:24

Až na to, že jsou ta rádia extrémně hnusný, něco jako modrej flek, tak to čína není: http://www.vdo.com/generator/www/com/en ... me_en.html
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 11. 2012 16:34

nechce se mi tím prohrabávat, ale Beng začal dělat poměrně levný radia a zatím jsem na to žádný nadávky neslyšel...ikdyž za mě jedině Pioneer apd.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 6. 11. 2012 16:36

Já bych si po předchozích zkušenostech koupil jen rádio Blaupunkt.
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 11. 2012 16:38

Blaušpuňkst není špatný, jen ten design
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod sprint 6. 11. 2012 16:39

Není to přepatlaný čudlíkama.
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 11. 2012 16:49

Nějakej blaupunkt se mi ještě válí doma, novej nevybalenej, jen tam není usb, páč je to model starej už pár let...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 6. 11. 2012 16:50

Jakej to je typ?
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Vencos 6. 11. 2012 17:43

Jelass: Tak ano, prskám, něják pořád nemůžu pochopit,že v rámci toho všecho pokroku se to ubítá opačným směrem. Ošklivá rádia s debilním ovládáním,kam jen se podíváš. Je to podobné i s auty, člověk aby si pomalu kupoval nenáviděné VW nebo škodovku,aby to auto nebylo hnusný...

Jinak tedy nevím co je na rádiích za třeba 6 tisíc jiného, když se podívám na rádio za tisíc
Obrázek
Vypadá k nerozeznání jako rádio za 6
Obrázek

Našel jsem teda i pár pěkných nových kousků, avšak všechny v cenových hladinách do tisíce a od značek jako "hned se rozbiju" nebo "megashit", kvalitní a pěkný nic
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 11. 2012 17:44

Tak rozdíl bude hlavně asi v zesíku a "ve výbavě"
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Vencos 6. 11. 2012 17:51

což pořád nevysvětluje,proč to vypadá stejně (hnusně)
Ale to je fuk, hádali by jsme se o tom do nekonečna
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nováček

Odeslat příspěvekod terminator007 6. 11. 2012 19:36

No tady se to ale rozjelo :-D
terminator007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 6. 11. 2012 20:12

Kupte si SONY, vyhrajete sesony! :D
TT VIA135 appl: 12.071
maps:Europe v925.5450
Citroen C3 1.6 VTi 120AT
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 6. 11. 2012 20:22

Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 6. 11. 2012 23:39

Když přehlédnu lépe rozmístěná a rozvržená talčítka, lépe čitelný displej a modrej zub u Horala, tak mi to přijde jako otázka, jestli kupovat plazmovou telku v Sapě nebo v elektorworldu. Tajemství samozřejmě tkví v kvalitnějším vnitřku, snad krom samotné cd mechaniky a samozřejmě je tam příplatek za značku. Ale jestli tohle nechápeš, tak to je jako rozdíl mezi Božkov rumem a Private Reserve Morganem a to už objasnit neumím.

-- 6. 11. 2012 23:42 --

Vencos píše:což pořád nevysvětluje,proč to vypadá stejně (hnusně)
Ale to je fuk, hádali by jsme se o tom do nekonečna

Ono je dobré mít u autorádií alespoň jistotu výkonu nebo konektivity, což Ti Sencor poskytne tak tak. Takhle, jestli chceš mít v kufru duc duc bednu napájenou jednou větví a ovály napájený druhou, welcome. I tam jako zdroj dunění poslouží dobře.
Naposledy upravil Jelass dne 7. 11. 2012 08:00, celkově upraveno 1
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2012 23:58

Jelass píše:Až na to, že jsou ta rádia extrémně hnusný, něco jako modrej flek, tak to čína není: http://www.vdo.com/generator/www/com/en ... me_en.html

Tak oni uz radia nedelaji, ale vlastne je to to docela poznat, ma to totiz sede cudliky a ne komplet cerne, takze ve vysledku pest na oko, ale tak pred radiem mam stejen tu krytku. Spis je podstatne, ze staci pripojit a funguej zmena jasu podle svetel i ovladani z volantu a to je podle me mokry sen pijonyru, sony, blaupunktu apod. Nebo spis to prost eneumi a asi je fakt, ze cilovou skupinu tohle netrapi.

-- 6. 11. 2012 23:59 --

MELLO píše:Blaušpuňkst není špatný, jen ten design
Jak ktery, jsem o nem taky uvazoval a asi nej pomer ceny a vykonu, pricemz to byl teda nebylo do 1500, ale komplet celni panel cenej s cernyma tlacitkama naboku, o moc lepsi design vymyslet nejde.

-- 7. 11. 2012 00:02 --

Jelass píše:Leč se fakt snažím, nechápu, na co nadáváš. TO je jako kdyby jsi kecal na cokoliv modernějšího po r. 2005.

Pise o tom, ze nechape, ze cilova skupina kupujich aftermarket radii jsou 18 leti apod. typci s prvnim autem, olitanou herkou po mamince apod. a tem se blikajici styl libi.

Neco co ma designa je vkusne je raritni najit a ocividne je to logicky proto, ze to lidi nechteji.

-- 7. 11. 2012 00:12 --

I kdyz ani ne, jsem to otevrel a uz je to s tim vzhldem, alespon z obrazku se zda, lepsi, treba tohle http://www.ahifi.cz/autoradio-alpine-cde-130r.html podle me vypada docela normalne.
evlo
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka