Parkovací senzory SENCOR SCA PARK100 - zkušenost

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod pavel.svejda 28. 8. 2011 22:27

Zdravím,
máte někdo zkušenost s parkovacími senzory SENCOR SCA PARK100?
Vyplatí se investovat peníze do této značky, nebo zvolit jiné výrobce, aneb nejsem tak bohatý abych si kupoval levné věci.
Dočetl jsem se, že zvládají vzálenost 8cm, nebude této vzdálenosti vadit tažné zařízení?

Díky za názor!
pavel.svejda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 29. 8. 2011 08:29

Osobně s těmito parkovacími senzory zkušenost nemám, ale už vícekrát jsem se přesvědčil, že když jsem chtěl na něčem ušetřit, nakonec to stálo za ****.

Parkovací senzory za 500,- Kč bych tedy osobně určitě nekupoval. To si myslím, že při couvání a případném nárazu bude platnější a účinnější to tažné zařízení.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 29. 8. 2011 11:49

Já naopak mám zkušenost s velice levnýma parkovacíma senzorama z ebaye a fungujou dobře, více méně dělaj to co maj.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2011 12:01

Znackovy univerzalni parkovaci senzory na dodelani podle me zadna firma nedela. Nejlip reseny jsou kupodivu ty bezdratovy co byvaj za ~25USD.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lu.kas 29. 8. 2011 12:07

Proč bezdrátový? To mi přijde docela zbytečný, natáhnout jeden kabel po kabině není snad až takovej problém, aspoň oproti jiný práci která s montováním senzorů je.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 29. 8. 2011 12:15

Protoze funguji lepe. Ty normalni pipaj blbne a nevidel jsem jeste normalni ktery by pipali pravo a levo zvlast a ty bezdratove to obvykle umi.

BTW tahnout kabel uplne odzadu dopredu je kua problem, alespon v autech co jsem mel ja :)
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dandy.f 30. 8. 2011 20:21

Zdravím, taky bych měl dotaz na možnost dodělání zadních parkovacích senzorů. Našel jsem model, který je integrovaný v držáku poznávací značky (např. http://www.parkujeme.cz/kategorie/24-bez-vrtani). Chci se zeptat jestli s tím má někdo zkušenost - jestli a jak spolehlivě to funguje. Poznávačku mám trochu "vnořenou" do víka zadního kufru, tak jestli to nevadí detekci. Že to nefunguje tak dokonale jako ty vrtané do nárazníku, je mi jasné, ale jestli to funguje aspoň trochu a má to smysl. Díky.
Renault Megane 2.0i 2007
dandy.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 31. 8. 2011 09:30

IMHO je to blbost, potřebuješ senzory po celý délce nárazníku, ne jenom uprostřed. Navíc značka je moc vysoko, vem si, že za tebou bude třeba auto s nízkou kapotou, nízkej sloupek...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 18. 6. 2012 09:23

Má někdo zkušenost s tímto:
http://www.autodoplnkybk.cz/eshop/Parko ... ej--632001
Případně které senzory byste doporučili?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Duri13 18. 6. 2012 09:26

Nemam, ale chcel som ich kupit zene na auto, tak potom daj vediet, ze ci su ok :)
Duri13
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 18. 6. 2012 11:21

Budou v pohodě. Já mam nějaký laciný a funguje to ok, takže Valeo budou fungovat minimálně stejně dobře. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 19. 6. 2012 08:39

ještě mě napadá, má někdo zkušenost jak se montují resp fungují dodatečné systémy dopředu i dozadu?
http://www.autodilypeva.cz/autoduuly-pe ... LEO-632023

Dozadu je to jasné, zařadím zpátečku systém se vypne, ale jak to jde dopředu? když se vypne vyřazením zpátečky, tak je předek na houby...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 6. 2012 09:04

Valeo no problema, cokoli co je od Sencoru, nebrat.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 19. 6. 2012 09:15

A jak to funguje dopředu, he?

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 19. 6. 2012 10:52

Vzhledem k narocnosti instalace je podle me lepsi sem tam tuknout.
evlo
Trvalý BAN

Další stránka