Servisák elektriky v Brně?

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod zadirr 22. 7. 2011 14:58

Ahoj lidi, na 12 let staré Oktávce mi začala zlobit elektrika ve dveřích. Když zaprší, tak pak nejdou otvírat okýnka, štelovat zrcátka, zamykat, odmykat. Když auto postavím na dva dny do garáže aby vyschlo, tak je všechno zase ok, až do dalšího deště.

Můj oblíbený servisman na mě vytřeštili oči, že prý to nebude žádná *****, a že mám jít do autorizované škodovky, anebo sehnat někoho kdo má elektriku jako koníček, ale on že nikoho takového nezná a on sám se do toho určitě pouštět nebude.

Neznáte někdo v BRNĚ nějakého servismana - machra přes elektriku?

Mimochodem, kdyby to někoho zajímalo - to auto stávalo 11 let prakticky trvale pod střechou (doma v garáži, v práci v garáži). Šlapalo všechno perfektně, jako švýcarský hodinky. Loni v létě jsme koupili nové auto takže tohle už teď chudák parkuje na ulici, a po jedné zimě strávené venku se začíná rozpadat před očima. Zajímalo by mě, jestli je to náhoda, a začalo by se ve věku 12 let rozpadat i v garáži, anebo negarážovanému autu ty deště+sníh+mrazy+vedra fakt dávají tak zabrat? Po kolika letech běžně začíná zlobit elektrika na autech, která neznají garáž?
zadirr
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 22. 7. 2011 16:28

Mam Omegu ktera ma 15 let, poslednich 10 nepochybne stala furt venku a nic se nerozpada, vsechno funguje, to bude ta kvalita koncernu :-P
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod freddy158158 26. 7. 2011 23:42

já za italy taky poctivých deset let venku a nic...že by taky kvalita koncernu? :-P
freddy158158
Nováček

Odeslat příspěvekod m4lcolm 26. 7. 2011 23:52

No co, odpověď je jednoduchá a ani nemusí být tak drahá, buďto je v ***** zámek v dveřích řidiče, nebo kabeláž tamtéž.
m4lcolm
Trvalý BAN