Postřehy a zkušenosti ze servisů v ČR - pište sem!

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2022 15:18

Mam takovejch 25-30 litru k dispozici :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 1. 10. 2022 15:18

Chudera Greta :-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 10. 2022 16:34

***** Gretu
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 1. 10. 2022 16:40

No nevim.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 1. 10. 2022 16:47

Tolik jsem toho jeste nikdy nevypil... :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 1. 10. 2022 16:59

Tak jako mam i odsavacku na olej, parkrat jsem to na ulici menil, ale popravde nez se s tim takto drbat, prelivat olej, pak ho vozit do sberneho dvora, to bych se na to mohl … nehlede na to, ze Superb ma uz olejovy filtr pristupny zespodu (predchozi auto jej melo pohodlne zvrchu), takze se u toho jeste valet po zemi, oddelavat kryt motoru, pak resit vytekle zbytky oleje z olejoveho filtru … celej zhavej se s tim jebat.

Privezu auto, posedim si, s kafickem pokoukam na borce co tam kmita, a do pul hodky jedu dom. Posledne za to chteli asi tisicovku, cili naprosto bezvyznamny vydaj.
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod tslany 1. 10. 2022 17:14

powerball píše:Nižší auto je skoro každý běžný auto.

Místa?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Hlava 4. 10. 2022 21:49

Hlava píše:
lu.kas píše:To je ta síť co je v celý Evropě vyhlášená nejhorším poměrem ceny a kvality, ne?
Tam by mě nedostali ani párem volů

Tak na druhounstranu jeden z mala autoservisu, kam kdyz si privezu vlastni olej na vymenu, tak nikdo nedrzkuje. Vypusti stary olej, zlikviduji, vymeni filtr, naliji muj olej. A jeste na ne muzu celou dobu koukat pres sklo, jestli to neojebavaji. Za me na toto dobry.

Ja nemam auto kde zvedat, ani kde olej likvidovat, a soucane tam chci olej, ktery si vyberu.

Tak jsem je evidentně přechválil, k*k*ty.
Objednal jsem se do Budějovic a v den servisu volali, že prej vlastní olej “nejde”.
Říkám proč by to nešlo, když to na pobočce v Sezimově Ústí šlo?
“Jó pane, něco se Vám stane, zadře se Vám motor, a pak to u nás budete reklamovat”
Každá pobočka to má prej jinak.
To je mi firma toto …


Nevíte o ňjakém servisu v jižních čechách, kde by z vlastního přineseného oleje nedělali kovbojku?
Čím bude jižněji, tím lépe.
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 4. 10. 2022 21:51

Jako chápu je.Vlastní dily se prostě do servisu nenosí.Však na tom maj největší výdělek.Na samotný ceně za práci moc nezbohatnou.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 10. 2022 21:56

Ja taky porad hledam restauraci kam si donesu svoje ingredience bo na tom maji nejvetsi vyvar. Ted chteli za 100 g krkovice pres 70 kc a za to byva v akci kilo.
anonymni

Odeslat příspěvekod Hlava 4. 10. 2022 22:23

powerball píše:Jako chápu je.Vlastní dily se prostě do servisu nenosí.Však na tom maj největší výdělek.Na samotný ceně za práci moc nezbohatnou.

Jako že 1200 Kč (nebo kolik to bylo minule) za zvednutí auta, odšroubování jednoho šroubu pro vypuštění oleje, odšroubování a našroubování filtru, zašroubování vypouštecího šroubu zpět, spušténí auta dolů, a nalití 4l oleje je strašně prodělečná činnost? Pravda posledně se u toho loudali půl hodiny, to mají jen 2,5 tisíce za hodinu. Reálně se to dá zvládnout i za čtvrt hodinky s prstem v nose, což už se blíží 5 tisícům za hodinu. Strašná dřina tohleto nevýdělečný podnikání …
Hlava
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 4. 10. 2022 22:29

To mas dost drahej servis jestli maj hodinovou sazbu 2,5 tisice.Kazdopadne urcite by ti vyhoveli kdybys jim rekl presne jakej typ oleje tam chces.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 10. 2022 22:43

vždyť je to furt dokola to stejný s tím olejem, co si zákazník sám koupí a donese do servisu :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 10. 2022 22:44

No dyt…
anonymni

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 10. 2022 04:11

Dobrý duch píše:Ja taky porad hledam restauraci kam si donesu svoje ingredience bo na tom maji nejvetsi vyvar. Ted chteli za 100 g krkovice pres 70 kc a za to byva v akci kilo.

Až najdeš dej vědět

Jsem minule za to že hodili jídlo kuřecí prso na pánev a párkrát otočili plus hranolky do fritaku chtěli 70kc a to je více než stojí materiál!
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků