Antiradar Evolve Shield SJ218-CZ

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Prochaine 12. 9. 2010 23:58

Ferdax píše:zajet do Postřižína - 50.231811,14.389018 - kde je trvale zaplý Ramer a zkusit v horizontální i vertikální poloze.

Děkuji za konstruktivní příspěvek. Vyzkouším.
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ferdax 13. 9. 2010 00:15

"na příjezdu" bys měl mít detekci už někde kolem cedule obce - 50.234947,14.38349 - http://maps.google.cz/maps?q=50.234947, ... 06866&z=18
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod dj-bobr 13. 9. 2010 07:13

Ty frekvence jsou správné pro CZ. Jen drobná otázka, až to někdo koupí, jde zapnout detekce pouze "K" (infocedule, občas s foťákem), "Ka Narrow" (běžné radary Ramer) a "Laser" (laserové pistole)? Ostatní pásma se u nás nepoužívají pro měření rychlosti, zato jsou plné planých poplachů od bezdrátových spojů.
dj-bobr
Nováček

Odeslat příspěvekod operator75 13. 9. 2010 08:56

Tak nejak s Evolve souhlasim,ale pekne jsem si nabil papulu s tim jejich prvnim dualnim a dotykovym telefonem,unahlil jsem se,ale ted mam jejich treti vyvojovy typ a celkem spokojenost,asi pockat s tim atiradaram na dalsi typ,pokud nebude makat dle urceni nebo to rovnou nestahnou z prodeje..
operator75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 13. 9. 2010 09:36

Tak evolve, stejne jako sencor, apod. nic nevyviji a uz vubec nevyraby, tak nepis JEJICH, nemam to rad. Je to jen firma co presouva krabice a nemam rad kdyz lidi delaji jako by neco vlastniho vyrabeli/navrhovali.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod operator75 13. 9. 2010 09:43

ok
operator75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenek 13. 9. 2010 09:54

Klíčová je hlavně otázka jestli byl opravdu upraven na provoz v čr, nebo je to jenom prázdná lež prodejce, vzhledem k tomu že Evolve je klasický prodejce čínských výrobků kde se změní jen logo "výrobce", tak bych se klonil spíš k tomu druhýmu.
jinak, najděte 10 rozdílů :D
http://evolve.cz/d-evolve-shield-sj218-cz.html
http://www.ipmart.com/main/product/Ultr ... rod=136774
zdenek
Štamgast

Odeslat příspěvekod operator75 13. 9. 2010 10:55

Fakt dobry...
operator75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ferdax 13. 9. 2010 10:58

Jj, taky si myslím že šance i jen na průměrný detektor je cca 5%. Pokud zkusit, tak koupit od kvalitního eshopu - koukal jsem že ho mají v mall.cz, takže bych to zkusil tu a pak do 14dní zpět prodejci
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Prochaine 13. 9. 2010 16:11

Manuál je zde:
http://www.evolve.cz/ftp/Antiradar/Shie ... nal_CZ.pdf

Dle něj je možné kterékoliv pásmo krom laseru vypnout.
Škoda Superb 2,0 TDI 140kW DSG (MR 2016)
Prochaine
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod fio88 15. 9. 2010 20:49

pokial si to este nekupil tak si u predajcu zisti ako je to s vratenim penazi v pripade nepouzitelnosti ... ja osobne by som do toho nesiel radsej overeny predajca s overenym produktom ... ked nechces novy urcite ponuknu nieco funkcne z bazarku ... ale ked si to kupil som zvedavy na nejaky test popripade video ale do spravnej sekcie poprosim ;-)
all cops are bastards
fio88
Moderátor

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 9. 2010 21:25

presne tendle antiradar je v aktualnim emailingu czc.cz ; za cenu nekde kolem ctverky . .
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod řidič BOB 17. 9. 2010 12:35

to se bude dopravní policista u Rameru hodně smát, až tohle uvidí za oknem :D
BTW: někdy i prověřené eshopy nabízejí zboží, o kterém vědí, že to je fake...třeba hoši tady: http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=61448
Jestli je tohle EURO verze s upraveným Ka pásmem, tak já jsem Mickey Mouse :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 17. 9. 2010 19:25

řidič BOB píše:to se bude dopravní policista u Rameru hodně smát, až tohle uvidí za oknem :D

Ne u Rameru. Smát se bude ten u kasy :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Procka 18. 9. 2010 14:15

Pracuji pro Evolve a má zkušenost tak pro některé asi nebude dostatečně důvěryhodná. Soudě podle příspěvků jsem asi jediný na tomto fóru s praktickou zkušeností s Evolve Shield. Jezdím s nim 8 týdnů (cca 4.500km) a falešný poplach mám tak jeden týdně. Měření hlásí s předstihem 300-500m. Software pro tento antiradar se ladil 6 měsíců a jeho nastavení je optimalizováno na frekvence 34Ghz a 34,3Ghz, ostatní frekvence jsou implicitně vypnutá. Neumím porovnat s Beltronics ani Valentino. Slibujeme minimum falešných poplachů a signalizaci měření na frekvencích 34Ghz a 34,3Ghz. Pokud něco z tohoto Evolve Shield nesplňuje pak stačí poslat na reklamaci a zákazník dostane své peníze zpět.
Michal Procinger
Procka
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka