Výměna předního skla

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod TakyGogo 23. 8. 2010 06:10

Ach jo, tenhle stát mě se.e. Včera jedu se Supíkem po vzfrézovaný silnici proti mě nějakej idiot to valí, rána šutru do skla a výsledkem je pěknej pavouk.
Řeším dilema jestli to dát vyměnit do autorizáku Škoda - auto je v záruce nebo firmě autosklo.
Co dešťový senzor přilepený na skle. Ještě jedna věc řešil jste někdo přelepení UMWELTPLAKETTy. Co se týče limitu pojištění tak mám 10.000,- tak bych se tam měl vejít.
Pls poraďte.
TakyGogo
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 23. 8. 2010 06:18

Co ma s tvym autem spolecneho stat?
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TakyGogo 23. 8. 2010 06:24

NiceOne píše:Co ma s tvym autem spolecneho stat?

Stav silnic. To vyfrézování je tam cca tři neděle a dál se nic neděje.
Se.e mě to, dálnice je rozkopaný parkoviště a ostatní silnice tankodromy. Stačí přejet hranice do německa nebo rakouska a tam i na nějaký blbý okresce je super rovný a udržovaný povrch. Jakto, že někde to jde a pár km vedle to nejde nechápu, hlavně ale ať se zvedá spotř. daň z benzinu a poplatky za nemožnost využití dálnic. :grr:
TakyGogo
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 23. 8. 2010 06:26

Myslis, ze na uplne dobre silnici by se ti to stat nemohlo? Mas pojisteni, nech to spravit v autorizaku a neres to. Do 10tis. se urcite vlezes.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2010 06:51

Hele, co bych měl říkat já. Já už mám čtvrté sklo.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 23. 8. 2010 06:52

MELLO píše:Hele, co bych měl říkat já. Já už mám čtvrté sklo.


Ty bys mel emigrovat. V jinem state by se ti to nestalo.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2010 06:55

Zrovna se sklem nejsou vůbec problémy. Dám ráno do autorizáku, odpoledne/navečer vyzvednu opravené a o prachy se nestarám.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 23. 8. 2010 08:31

Rozhodně bych to nedával do nějakýho autoskla. Do těch deseti tisíc by se to mělo v autorizáku vejít v pohodě, vždyť je to škoda a ta má levný díly :D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod equipe 23. 8. 2010 08:41

ono to chce udělat pořádně, jednou jsem musel taky a hučelo to kolem tapecu, černý prsty vytištěný na světlým stropě, no prostě klasika - autorizák. o kolik je to dražší, když to má dešťový atd?
equipe
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2010 08:46

m4lcolm píše:Rozhodně bych to nedával do nějakýho autoskla. Do těch deseti tisíc by se to mělo v autorizáku vejít v pohodě, vždyť je to škoda a ta má levný díly :D


mno, nebyl bych si až tak jistý. Já platil vždy v rozmezí 7-7,5tis. a to mám Fabuli a nemám dešťový senzor....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 23. 8. 2010 11:43

Já používám jen firmu autosklo,protože mi to přijedou udělat až domů a za půlku co autorizák,ale to je na každým, co chce.Na supaII s déšť senzorem cca 5tkč.Umwelt plaketu nahřej fénem a sloupni si ji než někam pojedeš.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 8. 2010 11:45

Bezny servis znamku prelepi. Ja bych to teda radsi dal autosklu nez autorizaku, proste tam, kde umi se sklem delat ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2010 11:46

To samé mi potvrzuje i můj známý mechanik z autorizáku.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 23. 8. 2010 14:14

MELLO píše:
m4lcolm píše:Rozhodně bych to nedával do nějakýho autoskla. Do těch deseti tisíc by se to mělo v autorizáku vejít v pohodě, vždyť je to škoda a ta má levný díly :D


mno, nebyl bych si až tak jistý. Já platil vždy v rozmezí 7-7,5tis. a to mám Fabuli a nemám dešťový senzor....


Prazaci maji specialni prirazku. Za me platila pojistovna 5200,- Destovy senzor taky nemam :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 8. 2010 14:14

To je fakt, tady máme všechno lepší :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků