jaký antiradar

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 15:12

Tvl, to pípá takhle brzo, to by mě skoro až sralo.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 12. 2020 15:22

Tak také je to nejcitlivější detektor na trhu za skoro 80 litrů a detekce v daném případě přímo excelentní, ale i levnější detektory poskytují víc než dost času na přizpůsobení rychlostí, pokud ovšem řidič neletí 250 km/hod. a Ramer není za horizontem a neměří po směry jízdy a v místě bez odrazů. Samozřejmě ale řeč není o čínských hračkách za 1.000 Kč a detektorech typu Cobra a Whistler!


Běžné detektory:

m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 15:24

Ale hlavně v tomto případě (to video na odjezdu) je to k ničemu, kdy protisměr neměří a zbytečně tě zblbne.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 13. 12. 2020 15:46

Bez detektoru se cítím bezbraný a zranitelný.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 15:46

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 12. 2020 15:49

Nikdy není zbytečné o měření vědět, byť zrovna neměří daný směr. Kolikrát jsem se zrovna chystal na nějaký manévr, který bych nerad prováděl před zraky policie, když mě antiradar upozornil, že tam zrovna jsou a měří. Bez antiradaru bych je asi zbytečně provokoval k zásahu .... ;-)

-- 13. 12. 2020 15:49 --

garážmistr píše:Bez detektoru se cítím bezbraný a zranitelný.



... jak nahý v trní! ;-]
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 15:51

To jo, to chápu, ale za těch 80 litrů bych čekal, že to odfiltruje to, že se neměří přes širokej tramvajovej pás (což je samo o sobě *****), ale jako nerozumím té technice a asi to jinak nejde.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 12. 2020 15:57

Zas tak chytrá technika to není, aby poznala, který směr zrovna měří, ale zase umí toho i tak dost, třeba automaticky přizpůsobit rozsahy detekce podle GPS polohy, takže třeba v zahraničí automaticky nastaví zahraniční frekvence.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 15:58

Tak to dobrý, to kvituju.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 12. 2020 16:13

Za 80 už je full ochrana, ne?
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 12. 2020 16:22

Bohužel, laserová ochrana je volitelné příslušenství za další pálku, ale zato s vláknovými senzory:

https://vimeo.com/399183357

https://youtu.be/rllMXaClO7Y?t=1090
Naposledy upravil Antiradary BEL dne 13. 12. 2020 16:55, celkově upraveno 3
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 13. 12. 2020 16:23

Parkovací asistent?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 16:25

Tak když nad tím tak přemýšlím, tak za těch 80tis. mám 40 pokut. Tolik mi jich nedaj do konce života. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 13. 12. 2020 16:40

tslany píše:Parkovací asistent?

Jo, akorát tenhle zrovna neumí parkovací režim. :D

MELLO píše:Tak když nad tím tak přemýšlím, tak za těch 80tis. mám 40 pokut. Tolik mi jich nedaj do konce života. :D

A třeba 40x řidičák v čistírně! A to se vyplatí ... :mrgreen:

http://www.tvspoty.cz/mastercard-skorovat-s-kazdym-nakupem-k-nezaplaceni/

Edit: Jinak já to mám, jelikož to prodávám a jsem výhradním zastoupením Stingeru v ČR, ale podobnou ochranu zajistí i přenosný detektor za 10.000 - 25.000 Kč. Ovšem když má někdo pokovené čelní sklo a k tomu auto za 3-5M, tak nějakých 100-150 tisíc mu už takovou díru do rozpočtu neudělá.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 12. 2020 16:44

To mě nehrozí, já jezdím max. +20/+30.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků