měření tlumičů - vůle v ramenech

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tomlaurin 11. 5. 2010 11:00

Na předku jsem stabilizátor odmontoval... pořád praskaly úchyty z těch našich super rovných cest a kupovat 3x do roka za 500,- novej mě přestalo bavit... Někde u Mercedesu asi špatně počítali zatížení....
Za zadku je takových tyčí, že netušim co z nich je stabilizátor :-D
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 5. 2010 14:10

nj, pak se to naklání zákonitě
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod tomlaurin 11. 5. 2010 14:22

Tak ho tam zkusim vrátit, ale jestli to zase praskne, tak pošlu fakturu :-D

-- 11. 5. 2010 14:51 --

A ještě mě napadlo... jak velký vliv může mít odmontovaný přední stabilizátor na náklon zadku? Mě přijde že nulový...
Volvo V70 je nejporuchovější auto na světě. Ani 15let starý fiat se mu nedokázal vyrovnat.
tomlaurin
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 11. 5. 2010 15:06

příčný sabilizátor vyrovnává pouze příčné náklony
jestli je zadek moc nízko, jsou měkké zadní pružiny

jinak s uchycením stabilizátoru má asi mercedes fakt problémy, mi na sprinteru po cca 50 kkm taky jeden úchyt praskl. Ale stál jen 200 Kč, vyměnil jsem ho a od té doby to drží dobře
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod tomlaurin 11. 5. 2010 16:06

Výška zadku je díky Nivu pořád stejně vysoko, takže tam nic nepoznám... předek by dle mě měl být výše.... Po tom co jsem vyměnil to jedno péro, tak strana s tim vyměněným je o kousek výše, takže to péra zřejmě budou.
Přítelkyni na 200D neprasknul za cca 40tis... mě na 250D kombi (jezdim sem tam dost naložený) vydrží tak 15tis km... :-/
tomlaurin
Štamgast

Předchozí stránka