LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 25. 5. 2021 21:49

Ok dík, si to proštuduju.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 5. 2021 10:23

Příkon 4W a světelný tok 250 lm u 2 ks H7 za litr Kč je trochu slabé...
https://www.diodedynamics.com/h7-hp48-led-bulbs.html
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 26. 5. 2021 10:30

Tohle je *****, mrkni na SL1, ale ty H7 nedělaj.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Vana666 26. 5. 2021 13:17

Hustoles píše:Příkon 4W a světelný tok 250 lm u 2 ks H7 za litr Kč je trochu slabé...
https://www.diodedynamics.com/h7-hp48-led-bulbs.html

...Brightness. At 250 lumens, the HP48 is a cosmetic upgrade only and will provide the same light output as your factory bulb....
LED lampu na kole mám s 2500 lm a světla dává tak akorát. Dyť i čelovky mají běžně 1000-1500 lm, těch 250 lm bude jak hřbitovní lampička
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 5. 2021 16:48

+1
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 27. 5. 2021 08:49

Ony už na první pohled vypadají jako nějaké za 40 korun a ne dolarů...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Vana666 28. 4. 2022 13:52

poučné a poučit by se měli i číňani
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 4. 2022 14:41

To jo, jen se mi nechce věřit tomu špatnému uchycení. To by mělo být to nejsnadnější na tom.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 28. 4. 2022 14:49

Kokotům to stejně nedojde
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 28. 4. 2022 14:59

To ne, no...
Kdyby to policajti brali jak ve videu, tak by to třeba pomohlo.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 28. 4. 2022 15:33

Dementi v komentářích zas s těma jejíma čínskejma *****. A tyhle jsou taky ***** co testovali. Kdyby fakt porovnali s halogenem, zjistí, že svítivost je stejná. Srovnávat barvu, to může jen dement,

-- 28. 4. 2022 16:34 --

m.a.x.i.m.u.s píše:To jo, jen se mi nechce věřit tomu špatnému uchycení. To by mělo být to nejsnadnější na tom.

Číňanovi je to u řiti, oni vyrábí to, co budou lidi nejvíc kupovat. Tam to neřídí technici ale markeťáci.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2022 07:49

m.a.x.i.m.u.s píše:To ne, no...
Kdyby to policajti brali jak ve videu, tak by to třeba pomohlo.


V Německu to vyndávají z aut na místě.
Kéž by to bylo i u nás....
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 29. 4. 2022 08:05

Hele...

A budou to vyndávat i z aut co to mají originální a oslňuje to taky? Já jen, jestli se bude měřit všem stejně...

Popravdě. Když si někdo do např. Fabie I dá 50 W LEDky a jezdí s tím, tak je hovado...

Na druhou stranu, pokud takto svítí i nové auto, které to má schválené (ale nevím jak je to možné) a oslňuje to úplně stejně, tak v tom jako protijedoucí řidič nevidím rozdíl. Jako je fakt, že dnes už některé ty LEDky opravdu fungují tak, že neoslňují (ale to je spíš vyjimka), ale pořád mi přijde, že je dost aut, kde když to dostanu napřímo do očí tak pak několik vteřin vidím úplný prd. A je mi jedno, jestli je to nefunkční regulací, která funguje jen při získání homologace v teoretickém režimu a v běžném provozu je to nepoužitelné a nebo tím, že si to někdo ještě dodatečně naprasí.

Podle mne je základní chyba, že je v takovém případě povolen větší světlený tok, než je tomu u běžných žárovek. Takže dokud bude tohle platit, tak se to nikdy nezlepší. V případě potkávacích světel se nic takového stát prostě nemělo (už u xenonů).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 29. 4. 2022 08:47

Lžeš, nesvítí to "stejně", svítí to naprosto odlišně. Když to nový a "oslňující" nastavíš správně a umuješ mu to sklo, oslňovat to nebude a bude to svítit, kam má. Pokud se nebavíme o mouchojautě. Kdežto ty PNP ***** nikdy nebudou svítit tam, kam mají, a budou oslňovat.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků