LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 2. 2021 12:58

:D :-S
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 2. 2021 17:57

:mrgreen:
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Hustoles 28. 2. 2021 12:00

:D
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod evlo 28. 2. 2021 13:15

m.a.x.i.m.u.s píše:Zatím mi přišly tyto https://www.aliexpress.com/item/4001186197924.html a zdá se, že svítí asi dobře. Ale na nějaký test nebyl čas, protože stále je sníh, nebo mokro a rád bych testoval na suché cestě. Vyměnil jsem zatím jen jednu a viditelně nemá tak studené světlo a podobá se více xenonu.

Ty jsi přesně ten uživatel tohoto fóra od kterého bezohlednost oslnovani ostatních víc než laser světla BMW očekávám

-- 28. 2. 2021 12:16 --

Tyhle modré svící auta prostě ... I bavo dokáže svítit bile

-- 28. 2. 2021 12:19 --

zelvotron píše:A jéje, to nás zase čeká období 2- 3 roky různejch oslňujících vraků, než to zase sockám vypraská a nebudou mít na další tak tam zpátky prdnou žárovky, jako před deseti lety s HIDama.

Už sem na to asi taky narazil, myslel sem si že je to ještě nějakej exot s hidama ale asi to teda bylo tohle.
hidy už nefrci, jo? To STK zrušilo?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zelvotron 28. 2. 2021 17:05

Řek bych že dávno ne, postaraly se o to společně stk, kontroly a předevšim mizerná kvalita a životnost těch sad.

S Ledkama to teď zas pofrčí nanovo od posledně už sem potkal dvě F1, kde je to obvzlášť výživný a jedno O2, pak nějakou audinu kerá mě nejdřív oslňovala mlhovkou a předjetí to bohužel ještě zhoršilo :D
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 3. 2021 12:25

evlo píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Zatím mi přišly tyto https://www.aliexpress.com/item/4001186197924.html a zdá se, že svítí asi dobře. Ale na nějaký test nebyl čas, protože stále je sníh, nebo mokro a rád bych testoval na suché cestě. Vyměnil jsem zatím jen jednu a viditelně nemá tak studené světlo a podobá se více xenonu.

Ty jsi přesně ten uživatel tohoto fóra od kterého bezohlednost oslnovani ostatních víc než laser světla BMW očekávám

-- 28. 2. 2021 12:16 --

Tyhle modré svící auta prostě ... I bavo dokáže svítit bile

-- 28. 2. 2021 12:19 --

zelvotron píše:A jéje, to nás zase čeká období 2- 3 roky různejch oslňujících vraků, než to zase sockám vypraská a nebudou mít na další tak tam zpátky prdnou žárovky, jako před deseti lety s HIDama.

Už sem na to asi taky narazil, myslel sem si že je to ještě nějakej exot s hidama ale asi to teda bylo tohle.
hidy už nefrci, jo? To STK zrušilo?

Děkuji
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod evlo 1. 3. 2021 15:03

zelvotron píše:Řek bych že dávno ne, postaraly se o to společně stk, kontroly a předevšim mizerná kvalita a životnost těch sad.

S Ledkama to teď zas pofrčí nanovo od posledně už sem potkal dvě F1, kde je to obvzlášť výživný a jedno O2, pak nějakou audinu kerá mě nejdřív oslňovala mlhovkou a předjetí to bohužel ještě zhoršilo :D

Jako ono s těma továrníma mega svítívyma Světlana to v nízkým autě už tak není žádná výhra, těžko posoudit co jsou led aftermarket a co výroby
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PatV 5. 4. 2021 11:20

Potřebuju P21W do couvaček, ideálně z Česka, canbus není potřeba. Co vzít?
2.4 R5
2.0 R4
PatV
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 5. 4. 2021 11:54

Česko nevím, ale čínu bych věděl
m.a.x.i.m.u.s píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:A ty první na předchozí straně nakonec klaply a prý je už odeslal...
https://www.aliexpress.com/item/32809788374.html

Kdyby někdo sháněl ještě tuhle doporučovanou od tslanyho, tak je o cca 90,- levnější za dopravu jako cca před měsícem...
Dorazily mi už do DRL a svítí to trošku víc do studeného odstínu, ale řekl bych, že svítí dost dobře.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 4. 2021 11:37

Jop, ty jsou dobré.

Jinak sáním H7 a nejlépe bez ventilátoru, protože na něj není místo, tak nějaké malé. Půjdou do přisvěcování do zatáček.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 4. 2021 11:40

PatV píše:Potřebuju P21W do couvaček, ideálně z Česka, canbus není potřeba. Co vzít?

Osram?

-- 7. 4. 2021 11:40 --

Nicmene mam nejake v garazi, nepouzil jsem je, bo nemaji CAN bus odpor :D, jakou potrebujes patici?

-- 7. 4. 2021 11:42 --

US $3.52 37%OFF | 2X Canbus S25 1157 BAY15D P21/5W 1156 BA15S BAU15S PY21W Turn Signal Bulb 12-24V T20 7443 W21/5W 3157 Car Led Brake Lights Drl
https://a.aliexpress.com/_mLigKKB

Mam doma tyhle, BAU15S patice.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod tslany 7. 4. 2021 11:53

Pokud se na těhle sundá ta čočka z vrchu, nemuselo by to být špatný, ale jsou i silnější.
m.a.x.i.m.u.s píše:Jop, ty jsou dobré.

Jinak sáním H7 a nejlépe bez ventilátoru, protože na něj není místo, tak nějaké malé. Půjdou do přisvěcování do zatáček.

A nechtěl bys hodinky s vodotryskem? :D
Zapomeň, že něco bez ventilátoru bude svítit líp, než halogenka.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 4. 2021 12:37

Ty ani ne :D
Včera jsem se do toho dobýval a prostor tam nebude :(
Výhodou se zdá být, že tam není ten zajištovací drátek a je tam jen nějak nacvaklá. Škoda, že jsem už prodal tu H7 co mi poslal špatně číňan... Bych si potvrdil jak je to tam blbě s prostorem.
A bez ventilátoru teda neřešitelné, nebo máš nějaký tip?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod tslany 7. 4. 2021 12:43

Bez ventilátoru to neuhladíš natoliky aby to mělo větší vykon než vlákno. Do čeho to máš?
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 4. 2021 12:48

Kuga 2015 s bi-xenony pro přísvit do zatáček.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Předchozí stránkaDalší stránka