LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 1. 2021 14:01

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 1. 2021 14:02

Někdo se tam zeptá, tak jak já tady, že sháním ledky do mlhovek H8 a hned jen lítá od všech označení borce a že ozvi se jemu, je to pašák :D
Tslanyho by tam asi rozdupali, že by házel odkazy :D

maXX_CZ píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Dobře, tak jsem vzal oboje, snad jedny prodám :D

Prinejhorsim je muzes hodit treba nekam do zastavarny.

To je nápad :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod tslany 21. 1. 2021 14:26

Jak se ten kikot jmenuje? Protože podobně je to v Toyota i Hyundai, stejnej borec, rve tam furt LEDky jak jsou super a kdesicosi, když jsem ji koupil z číny a dal do projektoru, co mám z Toyoty, tak to byl riadny grc :-!

-- 21. 1. 2021 14:27 --

A jako ja tam dávám teorii, nákresy, fotky, heatmapy, ale prostě jsou to debílci a budou furt svoje, že když to 10m jpřed autem přepálený tak je to super :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 1. 2021 15:41

m.a.x.i.m.u.s píše:Na fcb skupině Supů se mi to asi nepodaří, tam má monopol jeden borec, který to pálí za 1500,- a všichni se mu klaní jak je to super týpek :D Že by Čínu nikdy nekoupili a že týpek je kapacita a vyplatí se u něj připlatit :D
Jak to tam čtu, tak nevím jestli se mám smát, nebo brečet :D

Superb bůh :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 1. 2021 15:45

Jooo, to je přesně ono :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Redlajn 21. 1. 2021 16:29

tslany píše:Jak se ten kikot jmenuje? Protože podobně je to v Toyota i Hyundai, stejnej borec, rve tam furt LEDky jak jsou super a kdesicosi, když jsem ji koupil z číny a dal do projektoru, co mám z Toyoty, tak to byl riadny grc :-!

-- 21. 1. 2021 14:27 --

A jako ja tam dávám teorii, nákresy, fotky, heatmapy, ale prostě jsou to debílci a budou furt svoje, že když to 10m jpřed autem přepálený tak je to super :-(

Teoretiky nemá nikdo rád. Pán ví co lidi chtěj a to jim dává. :D
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 21. 1. 2021 17:02

Jenže ty jim i řekneš, ať si to vyzkouší, vyštelovat v noci podsvícení budíků na maximum a jak se jim kouká do dálky, a na to se dozvíš, že oni to dělat nebudou, že ty náhodný bloby světla prostě svítěj líp a paráda :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 1. 2021 17:07

Jak s vnějšíma žárovkama souvisí osvětlení budíků a proč bych si ho měl štelovat v noci na max?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 21. 1. 2021 17:11

Achjo.

Světlo má svítit do dálky. Pokud do halogenu práskneš LEDku, která bude mimo ohnisko a tyhle všechny věci, bude to do dálky svítit míň, než prvních pár metrů před autem, to znamná že ikdyž třeba na 70 metrech budeš mít nárůst +5%, ale na 10 metrech před autem +200%, tak uvidíš velký kulový, protože oko se bude víc soustředit na to vpředu. Proto ten pokus s těma budíkama, pokud mi někdo nevěří.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod tombas 22. 1. 2021 20:55

To jel onehdá za mnou nějaký maník v jedničkové ochcávce a ve světlech narvané nějaké čínské LEDky. To byl takový hnus, že mě neskutečně oslňoval i zezadu, to nikam nesvítilo, jenom oslnivý bílý flek přes ty žluté matné skla. :-!
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 1. 2021 20:58

Něco takového jelo za náma dneska. Žena se mě ptala, jestli to auto svítí dálkovýma nebo co to jako je.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod tslany 22. 1. 2021 21:10

Dementi, ale to nepochopíš, já se jednou nechal předjet, o kousek dál stála hlídka, tak jsem přibrzdil, řekl jim, že to auto oslňuje, že tam asi má nabastlený LEDky, a o kilometr dál stála druhá hlídka a už ho brala.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 1. 2021 16:13

Pomáhali a chránili. A o další kilometr dál stál Chuck Norris a svajpnul mu tam zpátky heligony.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 1. 2021 17:40

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod polda 23. 1. 2021 18:09

To je ale práskačská kunda.
polda
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka