LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2021 13:19

Asi mi v dálkových stačí ty co mám :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 1. 2021 13:20

Vana666 píše:Jak se technicky řeší to CANBUS ready ? Nějaký paralelní odpor co zvyšuje příkon, nebo nějak sofistikovaněji ?

Imo jen blby odpor..Osram ten odpor dokonce prodava...nicmene ty ledky co jsem mel, maji vzadu na blistru can bus ready...
https://www.alza.cz/auto/osram-canbus-c ... EoQAvD_BwE
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 1. 2021 13:26

tslany píše:Morimoto moc nemusím, ale tohle jsou asi nejpoužitelnější LEDky dneska, protože číňan se na mě s custom žárovkou ***** a poslal mi obyč :-(

swapni číňana za jinýho
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 1. 2021 14:00

tak s odporem je ten canbusready fakt hitech řešení :hm
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 1. 2021 17:23

Potřeboval bych do interiéru ledky co ve vypnutým stavu fakt nesvítí. Dělá se to?

Zatím v obou autech co jsem to zkoušel svítí LEDky lehounce i když nemají. Asi je v rozvodech nějaká troška proudu neustále. Při zapnutí svítí samozřejmě asi tak tisíckrát víc, ale i ten vypnutej stav mě štve.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 17:25

A co to je za patice, jaký napětí do nich jde, co jsi doteď zkoušel za LEDky?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 19:39

Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 1. 2021 19:42

No a popotopní se při trošce proudu trochu nerozsvítí?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 20:34

Zjisti, při jakým napětí se to rozsvěcuje, a otestuju ti to. Nebo to prostě za těch pár korun zkus :-)
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 1. 2021 21:00

Nemám měřák, ale dík za nabídku.
No zajímalo mě právě, jestli není nějaká vlastnost, kterou mám u žárovek hledat aby tohle nedělaly. Takže říkáš, že není, prostě zkoušet?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 21:03

Žárovký s nízkým odporem by svítit mohly. Ta suffitka je řízená, ta přímo svítit nebude. Ta malá krávovina... zkusím ji hodit na zroj, jak se to bude chovat při nižším napětí.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 1. 2021 21:09

lu.kas píše:Zatím v obou autech co jsem to zkoušel svítí LEDky lehounce i když nemají. Asi je v rozvodech nějaká troška proudu neustále.....

A nedělá právě tohle ten canbus ? Že systém do žárovek trvale pouští malý proud kterým testuje jejich funkčnost ?
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Petr L. 19. 1. 2021 10:03

lu.kas píše:Potřeboval bych do interiéru ledky co ve vypnutým stavu fakt nesvítí. Dělá se to?

Zatím v obou autech co jsem to zkoušel svítí LEDky lehounce i když nemají. Asi je v rozvodech nějaká troška proudu neustále. Při zapnutí svítí samozřejmě asi tak tisíckrát víc, ale i ten vypnutej stav mě štve.

Dej si paralelně k žárovce odpor nebo by to měly řešit CAN BUS žárovky, které v sobě už odpor mají.
Petr L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 1. 2021 10:41

tslany: Dík. Dej pls vědět, jak se to bude chovat.
Vana666: Nefunkčnost interiérových žárovek to neukazuje.
Petr: Právě že ta jedna je psaná jako "canbus ready" a stejně to dělá. Dodatečnej odpor se tam nevejde, potřebuju aby to měla řešený žárovka v sobě.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka