LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 15. 1. 2021 13:46

kdyz se to nevejde ani do kombika, kurna co maji rikat lidi s liftem :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 1. 2021 13:55

nj velká dijóda a ještě větší chlazení 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 1. 2021 17:59

Jean ViC píše:kdyz se to nevejde ani do kombika, kurna co maji rikat lidi s liftem :D

ne asi :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2021 10:52

:D
ka-spel píše:
m.a.x.i.m.u.s píše:Dát to přes telefon na garáž je pracnější, než udělat jednu fotku ve WA :D

Teď mám něco takového
Obrázek
A ty první na předchozí straně nakonec klaply a prý je už odeslal...
https://www.aliexpress.com/item/32809788374.html

Ty podobné mám v couvačkách a super. Akorát trochu problém to tam narvat do O2 kombi.

Jo, nesvítí to špatně. Mám teda trochu nádech do žluta a není to klasická studená bílá, ale hlavně jsem už viděl u někoho větší svítivost, tak otestuju ty doporučené od Aslinta, protože on v tomhle vždycky dobře poradil :-D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 1. 2021 11:06

Tvl tak jsem sehnal Osram LED bau15s do blinkru...na blistru je CAN BUS ready, par 600Kc..cekal jsem, ze to tedy bude fungovat a *****..stejne jak ledky z ALI za dolar...blikalo to jako splasene a palubak hlasil error. :oboze
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 1. 2021 11:07

Nemáš vymýšlet *****...
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 1. 2021 11:13

Jak se technicky řeší to CANBUS ready ? Nějaký paralelní odpor co zvyšuje příkon, nebo nějak sofistikovaněji ?
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 11:18

Do blinkru s "mechanickým" přerušovačem jinak než odporem to ani fungovat nemůže, ne?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 18. 1. 2021 11:27

Ledka nemusí být jen do blinkru a ani nevím jestli ty přerušovače jsou furt mechanické. Lítáme na Pluto, tak bych přece jen čekal nějakou elektroniku
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2021 12:02

Každopádně mně to hlásí stále chybu žárovek v dálkách a občas to nahlásí i v mlhovkách a zpátečkách. V blinkrech teď nevím...
Ve zpátečkách mi jednou vyskočila chyba při delším stání se zařazenou zpátečkou a minulý týden mi během jízdy vyskočila chyba na parkovačku. Nevím teda jak to funguje, když to občas stejně zahlásí chybu...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 1. 2021 12:23

No asi ještě neuzrála doba, aby aftermarket LED žádovky mohly existovat. Na papíře dobrý, ale pak fejk výkonu, vojeb s instalací, pidivětráčky a hlavně snížení výkonu po zahřátí.

To za všechny problémy teda podle mě nestojí, ale samozřejmě pěkný H4 ledky do punta časem by bodly, takový co svítí (ideál i s přepínáním do deště a mlhy :D), nehřejou, vejdou se a jsou legální.
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 12:34

Největší problém je pořád v tom, že to nedokáže nasimulovat geometrii halogenu. Plus v tom videu říká pěknej kec - optika projektoru neslouží k tomu, aby opravovala obraz, aby neslňoval. Optika projektoru slouží k projekci obrazu. Projektor je naopak víc náchylnější na nepřesnosti než větší parabola.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.
tslany
Štamgast

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 1. 2021 12:37

no, je to rumun, buhví, jak to myslel, ale video má pěkný a v podstatě to měření mu to ukazuje, že u projektoru ty ledky spíš moc nefungují a u paraboly by to bylo relativně fajn, nebýt těch dalších nevýhod. A mít jako 55W halogen, nebo 40W LED co svítí podivnějš a jen někdy a někam, přehřejvá se a je nelegální? Zatím ne, dík.
Naposledy upravil MV_cz dne 18. 1. 2021 13:00, celkově upraveno 1
renaultí 1.8 M5P EDC
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 18. 1. 2021 12:59

Jako to měření svítivosti u projektoru a parabole je celekm solidní rozdíl.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista

Odeslat příspěvekod tslany 18. 1. 2021 13:11

Morimoto moc nemusím, ale tohle jsou asi nejpoužitelnější LEDky dneska, protože číňan se na mě s custom žárovkou ***** a poslal mi obyč :-(

A teda maximus, asi jsem našel nějaký zajímavý H3, zkusíš? :D
tslany
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka