LED žárovky do auta

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 25. 9. 2019 21:13

Hele ty seš vatař, pusť nějakou korunu a kup si LEDky tady, jestli chceš nějakou fakt funkční https://www.diodedynamics.com/
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 9. 2019 21:15

Vyber si svůj vehikl. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 25. 9. 2019 21:35

tslany: Díky za tip. Akorát já bych potřeboval T10 LED aby měla chip na straně a ne nahoře kvůli tomu jak je v tom světýlku patice
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 25. 9. 2019 21:58

Zneužij k tomu 921, pokud se vlezou https://www.diodedynamics.com/led-bulbs ... cargo.html
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 14. 10. 2019 20:35

*****, další LEDka zdechla a to tam vydržela svítit jen pár hodin.

921 se tam nevejdou. Potřebuju klasickou malou T10 která má SMD na bok a ne na špičce.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 14. 10. 2019 21:52

Když už mám občas potřebu tyhle.ptakoviny kupovat, tak to beru na autodoplňky.cz.
Celkem to de.. ale zázrak bych i tak necekal
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 14. 10. 2019 22:04

ace2 píše:*****, další LEDka zdechla a to tam vydržela svítit jen pár hodin.

921 se tam nevejdou. Potřebuju klasickou malou T10 která má SMD na bok a ne na špičce.

Hele máš americkou káru, zkus jim napsat, na to určitě budou vědět co a jak.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 14. 10. 2019 22:20

není americká. Vývoj Austrálie, výroba JAR :D

Edit: koukám že to půjde vyřešit tak že si koupím rovnou celé světýlko jako LED místo žárovek. 8-)
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 15. 10. 2019 12:43

Jenom aby rychle nezdechlo i celý světýlko...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 10. 12. 2019 23:45

Kdyby náhodou někdo potřeboval funkční couvačku, tohle mi včera došlo https://www.aliexpress.com/item/32902590645.html
Koho zajímá, jak to svítí, ať si rozklikne hodnocení z ČR s fotkama.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaIIx 11. 12. 2019 10:02

Proč tak moc preferují vysokou teplotu světla. Za mokra pak není vůbec vidět.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 11. 12. 2019 13:08

Protože to prodává :-) Taky mě to štve. Třeba warm white T10 prakticky neexistuje (Resp. dají se koupit, ale jsou to nepoužitelné jebky) Ale hlavně, že si člověk může všechno koupit v totální modré. Ale jinak ty fotky zkreslují, v reálu to není tolik do modra a tolik do žluta, jen to fotil Samsung, no.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 2. 2020 09:08

Jsem včera narazil na debatu jak si lidi dávají ledky do corner světel. Tvl, oni asi úplně všichni ví, že to oslňuje jako prase, ale jen si vymýšlejí důvod proč můžou oslňovat. Vede názor, aby se člověk díval jinam a pak ho to nebude oslňovat. Ale jinak takové to, že ledky jsou teď v nových autech, tak proč to nedat do starých. Že teď už jsou xenony rozšířeny a dřív taky nebyly... Že přejezd přes retardér taky oslní... Že dálkové se kolikrát taky nestihnou hned vypnout...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 6. 2. 2020 09:09

Tak jim zpátky pustíš upravenej bixenon, no.

-- 6. 2. 2020 09:11 --

To samý ti dementíci na Hyundai nebo Toyota fanklubech, LEDky do hlavmích světel že jsou super a tak, a že jsem kokot, co tomu nerozumí, že se mam vrátit do jeskyní, a pak pošle LEDku, která má 1.5mm PCB, když se dneska dělají i 0.7mm, a takovej člověk ti bude tvrdit, že geometrii zo má stejnou, jak halogen, nepochopím.

-- 6. 2. 2020 09:13 --

Teda ty náhrady velkých vláken jsou lepší, než malých, třeba W16W jsem našel jednu jedinou použitelnou náhradu (Lukas063 může poreferovat), ale P21W je docela oříšek. Takový ty žárovky, kde je 260 diod kolem dokola, demence maximální, pak tam dávaj málo LEDek, ale na úplně blbý místo a když už to vypadá jak fajn žárovka, zas to má LEDku nahoře, ideálně ještě s čočkou, to se fakt vyrábí jen proto, protože "čím víc tím líp", nikdo nad tím nepřemýšlel.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 6. 2. 2020 09:14

Njn, evidentně všude stejné...
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků