On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speedisko 28. 1. 2012 17:59

Kdyžby někdo chtěl "novou" Omegu OM205, tak dejte vědět ;)
Škoda Citigo
BMW M4 F82
BMW M3 E46
speedisko
Štamgast

Odeslat příspěvekod sprint 28. 1. 2012 18:14

Je to šmejd.
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod speedisko 28. 1. 2012 18:17

Ty jsi šmejd, nic "lepšího" v dané cenové kategorii neexistuje. Pro toho kdo si chce archivovat záznamy z tuposti ostatních, a nebo jen se dívat na svou jízdu, je to ideální. Tak si prosimtě své myšlenky nech pro sebe.
Škoda Citigo
BMW M4 F82
BMW M3 E46
speedisko
Štamgast

Odeslat příspěvekod sprint 28. 1. 2012 18:21

Proč bych to dělal? Zakážeš mi to? Myslel jsem, že od toho je diskuze. :mrgreen:
Ostatně můj názor není osamnělý, kdežto kladného abys pohledal.
Viz např. http://cerne-skrinky.heureka.cz/omega-om205/recenze/
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 28. 1. 2012 21:07

speedisko píše:Ty jsi šmejd, nic "lepšího" v dané cenové kategorii neexistuje. Pro toho kdo si chce archivovat záznamy z tuposti ostatních, a nebo jen se dívat na svou jízdu, je to ideální. Tak si prosimtě své myšlenky nech pro sebe.

Tak já si třeba jen tak pro sebe říkám, kdy lidi začnou při výběru jakéhokoliv výrobku, zde tedy kamery, upřednostňovat technické parametry a spolehlivost před cenou.

Přiznám se, že si neuvědomuju, že bych na jakoukoliv kameru v cenové relaci 1500 o které je zde zmínka, nenašel několik odsuzujících recenzí. Hledám, protože bych si taky rád pořídil kameru. Ale vyhodit "jen" 1500 za to, abych se 14 dnů těšil z polofunkční kamery, to asi ne. To raději dám 5000 za dlouhodobě funkční model.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 1. 2012 21:09

Včera jsem viděl policajty s touto kamerkou za oknem. Stál jsem vedle nich na křižovatce. Samozřejmě nevím, jestli to byla přímo OM 205. Podle krabičky a výklopného displeje to byl tento, nebo jiný velmi podobný model.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 1. 2012 18:16

speedisko píše:Kdyžby někdo chtěl "novou" Omegu OM205, tak dejte vědět ;)

Napiš cenu, sice nic takovýho neshánim, ale kdyby to bylo opravdu hodně výhodný, tak bych se třeba po pár dnech koukání na nízkou cenovku rozhod koupit. Ikdyž ty recenze jsou optavdu odrazujcí, ale jestli ti funguje...
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod lamacan.lukas 29. 1. 2012 22:47

Zdeněk Málek píše:Tak já si třeba jen tak pro sebe říkám, kdy lidi začnou při výběru jakéhokoliv výrobku, zde tedy kamery, upřednostňovat technické parametry a spolehlivost před cenou.

tiez som si kupil pred par dnami OM205, vyberal som takisto podla ceny, v podstate...
je to moja prva kamera, kupoval som ju pre vlastne potesenie a nie z nutnosti, nemohol som vediet, ci sa mi to osvedci, tak som nechcel hned siahnut po modeli za 200 eur, ktory s prepacenim, ked ma bude svrbiet prave vajce, tak ma bude vediet poskriabat ;-)

napriek tomu, ze v ociach niektorych je to smejd (a na youtube su teda podstatne ostrejsie tie videa, aj ked nahravam v najvyssej kvalite, na pamatovej karte sa prepisu pri nahravani v slucke aj tie subory, ktore oznacim ako zamknute a vela dalsich poteseni), zatial som spokojny, aj ked mi je jasne, ze do konca roka pojde z domu a budem zhanat nejaku kvalitnejsiu :-)
lamacan.lukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirk4 30. 1. 2012 08:59

Ono u techto cinskych kamer asi zalezi na konkretnim kousku, jak do konkretniho kusu Cinan nasadi objektiv a podobne. Myslim, ze to bylo i v tomto tematu, kde nekdo psal, ze koupil tri stejne kamery a z techto tri jenom jedna mela obraz ostry podle predstav...
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freaky.freak 30. 1. 2012 10:01

-- 30. 1. 2012 10:01 --

speedisko píše:Kdyžby někdo chtěl "novou" Omegu OM205, tak dejte vědět ;)

Leda tak za 400Kc, vic za tohle clonitko nedam :-)

Zdeněk Málek píše:
speedisko píše:Ty jsi šmejd, nic "lepšího" v dané cenové kategorii neexistuje. Pro toho kdo si chce archivovat záznamy z tuposti ostatních, a nebo jen se dívat na svou jízdu, je to ideální. Tak si prosimtě své myšlenky nech pro sebe.

Tak já si třeba jen tak pro sebe říkám, kdy lidi začnou při výběru jakéhokoliv výrobku, zde tedy kamery, upřednostňovat technické parametry a spolehlivost před cenou.

Přiznám se, že si neuvědomuju, že bych na jakoukoliv kameru v cenové relaci 1500 o které je zde zmínka, nenašel několik odsuzujících recenzí. Hledám, protože bych si taky rád pořídil kameru. Ale vyhodit "jen" 1500 za to, abych se 14 dnů těšil z polofunkční kamery, to asi ne. To raději dám 5000 za dlouhodobě funkční model.

http://cerne-skrinky.heureka.cz/acme-ca ... d/recenze/

http://cerne-skrinky.heureka.cz/huterma ... r/recenze/
freaky.freak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 30. 1. 2012 10:20

Kladných recenzí na kamery od 3.000,- kč výš jsem našel celou řadu. Proto jsem o tom psal. Taky nechci vyhazovat zbytečně peníze, ale chci věc, která bude dlouhodobě použitelná a funkční.

Možná je to i tím, že kamery za 1000 kč si kupují lidé, kteří nechodí na net a nepíší o svých kladných zkušenostech. Píšou vždy jen ti *****í, kterým to nefunguje. A potom je můj pohled na levné kamery kreslený. :hm
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod speedisko 30. 1. 2012 10:36

Já nevím, ale já osobně jsem s Omegou spokojen....

Kvalita záznamu mi přijde za litr víc než dobrá, a spolehlivost zatím 100%ní
Škoda Citigo
BMW M4 F82
BMW M3 E46
speedisko
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marek_Km 30. 1. 2012 10:52

Až na pár much, o kterých jsem psal, tak taky spokojenost.
Marek_Km
Nováček

Odeslat příspěvekod brot1cz 30. 1. 2012 12:50

Já jsem s 205 taky spokojen, kvalita videa slušná a po funkční stránce funguje jak má, až na zamykání souborů.
brot1cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedisko 30. 1. 2012 12:53

A k čemu zamykání souborů?

Pokud Vás někdo nabourá, či fakt budete ten záznam nutně potřebovat, tak bud přestanete nahrávat, a nebo skočíte k počítači.

Nebo jestli k tomu, jakože budete na youtube slavně nahrávat debilitu ostatní? To mi přijde poněkud zbytečné..
Škoda Citigo
BMW M4 F82
BMW M3 E46
speedisko
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka