On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod m4lcolm 17. 1. 2012 22:45

Pokud vim, vsichni je vypinaji, protoze kvalita prisvitu odpovida cene.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lamacan.lukas 17. 1. 2012 22:51

no tak to ano :-) co by som chcel od kamery za 45 eur :-)

zdalo sa mi, ze na osvetlenej ulici to bude mat celkom dobry obraz, uvidim, az sa s tym prejdem nejakym neosvetlenym usekom niekde mimo obce...

takze mam to brat tak, ze je to tak normalne, s tym flakom?
lamacan.lukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brot1cz 17. 1. 2012 23:00

Je to normální, když kameru nasměruješ na delší vzdálenost tak to bude v pořádku, jinak je to lepší když jsou led vypnuté.
brot1cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lamacan.lukas 18. 1. 2012 07:39

dakujem za informaciu :-)
lamacan.lukas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Highdriver 18. 1. 2012 09:02

MaWa píše:Uvažoval jsem nad ní, ale nakonec jsem vzal tu Prestigio HD1...tři vteřiny je docela dost... :hm

Mě se to zdá přijatelné, zvlášť když si můžeš nastavit délku videa až 60min. Co jsem tu četl Omega dělá podstatně větší mezery mezi podstatně kratšími úseky videa. Hlavně videa jsou z CarCamOne HD podstatně použitelnější. Jinak jsem vždycky myslel, že Omega 202, Prestigio Roadrunner a Media-Tech Udrive 4036 je ta samá kamera. Už jsem je tu viděl i někde na krámě.
Kdo šetří viníky, trestá nevinné.
Highdriver
Nováček

Odeslat příspěvekod MaWa 18. 1. 2012 09:35

a na co 60min video v celku, když jakýkoliv střihový software ty třeba dvouminutový videa během několika sekund zvládne pospojovat do jednohou klidně 60ti minutovýho ? naopak 60min full hd video bude mít klidně 3 - 4GB, takže kopírování, editace atd bude opravdu žůžo...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Highdriver 18. 1. 2012 09:55

Tak nastavení kamery už je na vkusu každého soudruha. Jen se mi zdálo zvláštní, že někdo dá přednost něčemu takovému před CarCamOne HD. Leda že by cena...
Kdo šetří viníky, trestá nevinné.
Highdriver
Nováček

Odeslat příspěvekod Marek_Km 18. 1. 2012 10:12

MaWa píše:a na co 60min video v celku, když jakýkoliv střihový software ty třeba dvouminutový videa během několika sekund zvládne pospojovat do jednohou klidně 60ti minutovýho ? naopak 60min full hd video bude mít klidně 3 - 4GB, takže kopírování, editace atd bude opravdu žůžo...

Tady jde o to mít co nejdelší sekvenci bez prodlev. A editace např. v Avidemuxu je extra jednoduchá. To, co chceš vystřihnout si vystřihneš z videa z karty a uložíš na hard. Nevím, proč bys musel kopírovat celou sekvenci. :hm
Marek_Km
Nováček

Odeslat příspěvekod kefish 18. 1. 2012 10:17

m4lcolm píše:
Pietroz píše:Jinak jsem byl nedávno v Německu a u pár lidí viděl CarCamOne HD. Krom obvyklých funkcí jako zapnutí při nastartování, nahrávání do smyčky atd. to má i nějaký menší zoom. Dá se k tomu sehnat čočka s jiným úhlem záběru, údajně bude dostupný i GPS modul, aktualizace firmwaru je prý bezproblémová. Měl jsem to v ruce sice jen chvíli, ale zdá se že u tohodle kvalita odpovídá ceně. Jeden člověk to dával do stojánku připěvněnému na palubovce, a napájení vyvedené pod ní, takže odpadaly přísavkové orgie a instalace byla otázkou pár vteřin. Škoda, že nebyl čas to tam shánět, u nás jsem to nikde nenašel.

Má s tím někdo zkušenost (HD verze)? Cena spadla na rozumnou úroveň (3000) a kvalita obrazu podle videí z netu se zdá být o třídu lepší než u různejch omega *****.

Ja ji mam, je to moje prvni onboard kamera a spise me zklamala, blbe provedeni napajeciho konektoru ze spoda (ma tendenci vypadavat), obcas haze chyby (potreba restartovat), zvuk docela slabota
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod Marek_Km 18. 1. 2012 10:18

Highdriver píše:Tak nastavení kamery už je na vkusu každého soudruha. Jen se mi zdálo zvláštní, že někdo dá přednost něčemu takovému před CarCamOne HD. Leda že by cena...

Tak víš jak, není to potřebné k životu. Kolik lidí tady má kameru a kolik jich tu má nějakou opravdu kvalitní. Já ji dostal a nenajedu x desítek tisíc ročně, ale něco kolem 16 -17. Kdybych měl povolání, při kterém bych byl na cestách pořád, tak neváhám a dám za to peněz dost. A jak teď píše kefish, tak nikdy nevíš, co koupíš a jak to pojede.
Marek_Km
Nováček

Odeslat příspěvekod kefish 18. 1. 2012 10:20

Nicmene je fakt, ze jsem treba jeste nezkousel aktualizovat FW, mam ji asi 3 mesice. Jo a co jsem myslel ze bude mit, je nejake "oznaceni" useku videa, takhle musis vse eventuelne dohledavat.
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hans007 27. 1. 2012 16:35

. . .hoj, jsem tu novy a mam hned dotaz. Co myslite tahle kamera?

http://www.hutermann.com/eshop/001/prod ... hdvr5952hr

nikde jsem se o ni nic moc nedozvedel, jen na YT jsou nejaka videa. V noci je skoro nepouzitelna . . .

Pak jsem nasel jeste tuhle na DE, ta by splnila me predstavy, je v podstate stejna, jen ma infra prisviceni, ale nemam PayPal, takze pro me asi bezpredmetne . . .

http://www.dealextreme.com/p/5mp-wide-a ... lcd-104549

Diky za nazor.
Hans007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Čičo 27. 1. 2012 23:00

A založiť si PayPal účet je veľký problém? A vidím tam aj možnosť platby kartou...

Infra prisvietenie je dobré tak na 2 metre. Predám ti túto: http://www.ebay.com/itm/200659027337?it ... 902wt_1346 , tá ho má...
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hans007 28. 1. 2012 00:02

No, zalozit neni problem, ale jenom kvuli jedne veci mi to prijde zbytecne. Kazdopadne asi vezmu tu druhou z DE, Objedna mi ji na sebe kamarad . . .
Snad to bude trochu slusna kvalita obrazu a nebude to strep kterej se hned podela. . . . :twisted:
Hans007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirk4 28. 1. 2012 15:02

PayPal uz nejakou dobu funguje i jako platebni brana, tzn. ucet nepotrebujes, staci ti karta pro platby na internetu.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka