On board kamera

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ferdax 31. 10. 2010 08:37

Tato varianta "B" je levnější, ale nahrává pouze v rozlišení 720x480, jestli dobře koukám na specifikaci
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jsovacz 31. 10. 2010 13:51

jaká je tedy ta varianta (A).....rozdíly cenovka? už jste to objednávali? jak je to s poštovným a placením?
fanda do aut a všeho technického, mechanického... jezdí v zimě 1,2HTP s červeným P, zbytek roku 290PS 475Nm :-D
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod Ferdax 31. 10. 2010 13:55

Cena "A" je 2x větší. Uvidime, jestli je rozdíl v kvalitě patrný, takže bych počkal na videa od Chipa
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jsovacz 31. 10. 2010 15:00

kdy bude mit chip nakoupeno? :-)
fanda do aut a všeho technického, mechanického... jezdí v zimě 1,2HTP s červeným P, zbytek roku 290PS 475Nm :-D
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod fahrer 31. 10. 2010 17:13

Já mám tuhle. I když s jiným, lepším držákem.
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.35356
Doba dodání 11 dní, poštovné zdarma.
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ferdax 31. 10. 2010 18:23

Dostals k tomu CD, jak inzerují? Není tam návod na upgrade firmware?
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jsovacz 31. 10. 2010 18:31

přelouskali jste recenze na těch stránkách? píšou tam, že není spolehlivá, že se občas samo od sebe vypne nahrávání :roll:
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod fahrer 31. 10. 2010 18:42

CD tam nebylo a opravdu se občas vypne. Ani mě nenapadlo, že bych se někdy zabýval nějakou aktualizací. A vypnutí se dá poměrně dobře odchytit.
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ferdax 31. 10. 2010 18:45

Mně se nikdy nevypla, jen sem chtěl datum uprostřed na bílém podkladě :-)
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 31. 10. 2010 20:03

Ahoj

co treba tyto dle vasich odkazu vypadaji stejne ale skdoa ze tam nemaji ukazkove videa:-|

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.47145 1280*720 (WXGA) 30fps
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.42808 720p

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.48425 HD 1280*720 @30fps

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.48325 1920*1080 (30fps)
SAKULPOL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsovacz 31. 10. 2010 20:15

nevím do čeho jít, kdyby byla GoProHD s možností připojit monitor s živým náhledem a nastavení kamerky do smyčky asi bych neváhal... dálo by se to využít i na adrenalínové sporty
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod CHiP 31. 10. 2010 20:31

jsovacz píše:kdy bude mit chip nakoupeno? :-)

CHiP má už nakoupeno, podle online trackingu byla kamerka včera v něměcku v Shenzhen (doufám :D), tak už je asi pravděpodobně na cestě do ČR :love: Teď to tam píše departure from outward office of exchange
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009

Odeslat příspěvekod Moucha 31. 10. 2010 20:39

jsovacz píše:nevím do čeho jít, kdyby byla GoProHD s možností připojit monitor s živým náhledem a nastavení kamerky do smyčky asi bych neváhal... dálo by se to využít i na adrenalínové sporty

mam ji a maličká obrazovka se dá přiložit na zadek té kamery takže náhled no problem..
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod jsovacz 31. 10. 2010 20:42

Moucha píše:
jsovacz píše:nevím do čeho jít, kdyby byla GoProHD s možností připojit monitor s živým náhledem a nastavení kamerky do smyčky asi bych neváhal... dálo by se to využít i na adrenalínové sporty

mam ji a maličká obrazovka se dá přiložit na zadek té kamery takže náhled no problem..

odkud máš tu obrazovku, jaký typ? máš odkaz na internet kde by se dala prohlednout? případně koupit, je to originální příslušenství k GoPro HD?
jsovacz
Nováček

Odeslat příspěvekod Moucha 31. 10. 2010 20:49

já obrazovku nemam, ono to je k prdu když to zabírá 170 stupňů.. pár hodin jsem s tim natočil v akci a obrazovka je fakt zbytečná.

nemohu najít žádnej obrázek, jsem na pomalym netu, ale vypadá to takhle:

Obrázek

dá se to zezadu na gopro a je k tomu i vodotěsný obal, jen ty zadní vrátka.

Jinak dneska bych si rozmyslel jestli koupit HD a nebo novinku ne moc propagovanou GoPro 960.. umí to i 720p s 60ti snímky za sekundu
Moucha
Gay inventář

Předchozí stránkaDalší stránka